Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyız?

kesin çözüm. . ?3 ayda 15 kilo alirsin.. spor da yapman lazim.. ben 60 dan 75 e çıktım bununla..
cfd0c21c625fb6be87f4c98bf3dc651d.jpg

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1440349144239.jpg
    uploadfromtaptalk1440349144239.jpg
    77.1 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
bayiliyorum su insanlara ne yesem yaramiyor kilo alamiyorum diyorlar, peki sen gün boyu ne yiyorsun diye soruncada , saydiklari sey kedi köpeki doyuracak cinzden, ulan ozaman icimden osmanli tokati yerlestirmek geliyor.

yemesen nasil kilo alacaksin? ye bakalim gün boyu bol bol cikolatalar pastalar hamur isleri yagli seyler ozaman göreyim bakalim kilo aliyormusun almiyormusun vücüt istedi kadar yaksin biryere kadar, cünkü vücütun yaktigindan fazla kalorie alirsan ister istemez kilo alirsin.

market isinde calisiyorum ne yalan soyleyeyim molada kekidir cikolatasidir hergun abur cubur yiyorum ne yesem bir faydasi olmuyor doydugumda gobegim 1 cm sisiyor sonra 1 saat sonra iniyor yemek ne varsa yiyorum acaba duzensiz yedigimden mi mesela bizim arkadas vardi 1 dilim pastayi yerken kilo aliyor ben 4 dilim yedigim halde kilo almiyorum demek ki metabolizmamla alakali.

En yakın spor salonuna git ve uygun bir diyetle ağırlık çalışmaya başla. Aldığın kiloyu kas olarak alırsın. Zamanım yok diyorsan da günlük yemek rutininine devam et, ekstra olarak 200 gr kuruyemiş tüket. Günlük 1000 kalori fazla almış olursun, bu da haftada 1 kilo yapar.

çocuk pilav yerim yazmış bi tabak.hergün 1,5 ekmek ye kardeşim.Pringles ye.Bol kola.Hergün kola iç.Çikolata mikolata tırıvırı.işin olayı ekmek ve kola.

Gece yatarken yemek ye, metobolizmanın en yavaş çalıştığı zaman gece saatleridir her türlü kilo alırsın

Hayatım boyunca yatmadan önce mutlaka yemek yerim. En kötü sucuklu yumurta yerim ama boy 1.80 kilo 67 yıllardır.

Normal yemeklerim de 90 kilo olan arkadaşlardan az değildir.

Benim meselem çok kafayı takmam herşeye diye düşünüyorum.

Arkadaş da benzer bişeyden alamıyor olabilir.

çocuk pilav yerim yazmış bi tabak.hergün 1,5 ekmek ye kardeşim.Pringles ye.Bol kola.Hergün kola iç.Çikolata mikolata tırıvırı.işin olayı ekmek ve kola.
Kardesim sana gunluk yedigimi anlatayayim sabah 7.30 da ise gidecegim zaman 6 da kalkarim kahvaltilik atistirim soyle 2-3 bir sey sonra ise giderim saat 10 gibi tekrar kahvalti molasi yaparim orada simit ve salami eksik etmem yerim. Sonra Saat 2 de tekrar 1 saat molamda 3 ogun yemek yerim tavuk-Pilav-kola icerim genellikle 4 gibi isten cikiyorum zaten 7-8 gibi annem ne yemek yapmissa onu yiyorum aksam 10 gibi cay yapar annem pringles ve cikolata alirim marketten yerim bu olayim 1 gunluk olayim,

Kalorisi düşük karbonhidratlar tüket yulaf muz gainer bulgur pirinç makarna bunları tüket kilonun 3 katı karbonhidrat al günlük cok rahat kilo alırsın

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şekerli yiyecek tüketimini arttırıp proteine yüklenirsen ve biraz spor yaparsan alabilirsin. Zayıf olan biri için kilo almak zordur.

Kardesim sana gunluk yedigimi anlatayayim sabah 7.30 da ise gidecegim zaman 6 da kalkarim kahvaltilik atistirim soyle 2-3 bir sey sonra ise giderim saat 10 gibi tekrar kahvalti molasi yaparim orada simit ve salami eksik etmem yerim. Sonra Saat 2 de tekrar 1 saat molamda 3 ogun yemek yerim tavuk-Pilav-kola icerim genellikle 4 gibi isten cikiyorum zaten 7-8 gibi annem ne yemek yapmissa onu yiyorum aksam 10 gibi cay yapar annem pringles ve cikolata alirim marketten yerim bu olayim 1 gunluk olayim,

bu dediklerin hergün icin gecerliyse ve kilo alamiyorsan valla helal olsun

birde unutmamak gerek metabolizman asiri derecede hizli calisiyorsa ileri yillarda bu kalp rahatsizligina yol acabilme ihtimali varmis, sen en iyisim bir doktora görün

Bendede ayni sorun var.

1.82 boy 72 kg.

Isim geregi de cok ayakta kaliyorum su aralar.

10 kg almayi isterdim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt