Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyız? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyız?

- hızlı ye fazla çiğneme
- sıvı tüketimini azalt
- boyutu düşük kalorisi yüksek şeylerle beslen
- alkol ve cips günde bir kez tükettiğin şeyler olsun çayı unut

Bu şekilde kilo alırsın sağlıklı mı olur tabiki hayır göbek yaparsın

Peki sağlıklı kilo almak istiyorsan,

Git bir spor salonuna yazıl
Hoca iyiyse bir beslenme listesi al değilse bana pm at ben bizim hocadan alırım postlarım, sporun 2.-3. Ayı gibi protein tozu takviyeside eklendimi güzelce hacimlenirsin

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle sağlıksız beslen. Günde 1 paket en büyük boy cipslerden ye ve en az 1 litre kola (diyet olmasın) iç. Soslu mısır gibi bol yağlı, tuzlu ve faydasız kuru yemişlere de aban. Burger king tarzı yerlerden en büyük boy menülerden ye. Ekmeksiz hiçbir şey yeme normal yemeklerden yiyorsan 2-3 kat daha fazla ekmek ye. Bunun dışında çikolata, kek ve şekerlemeleri eksik etme. Yediğin yiyeceklerin paketlerindeki kalori değerlerine bak. Günlük en az 5000 kalori al. Garanti veriyorum.

Kendine shakeler yapabilirsin blenderin varsa(ogun aralari icin). Muz, fistik ezmesi, yulaf fln ne varsa kat iyi tat cikar. :D

Boy kilo kaç

Fitnessa yazıl mutlaka. Ben de senin gibiydim kısa sürede kilo aldım. Vermek isteyene verdiriyor almak isteyene aldırıyor. Öyle de garip bir şey fitness :D

Ayrıca bebek maması al. Her gece yatmadan 5 10 bebek masası, bir adet muz, bir yemek kaşığı bal ve bir adet çiğ yumurtayi sütle beraber blenderda karıştır ve iç. En garanti kilo alma yöntemi. Almazsan gel beni bul :D

**Tapatalk**

Boy kilo kaç

Fitnessa yazıl mutlaka. Ben de senin gibiydim kısa sürede kilo aldım. Vermek isteyene verdiriyor almak isteyene aldırıyor. Öyle de garip bir şey fitness :D

Ayrıca bebek maması al. Her gece yatmadan 5 10 bebek masası, bir adet muz, bir yemek kaşığı bal ve bir adet çiğ yumurtayi sütle beraber blenderda karıştır ve iç. En garanti kilo alma yöntemi. Almazsan gel beni bul :D

**Tapatalk**
Boy 175 kilo 65.

kilo vermek isteyenlere tavsiyede bulunabilirim

83 kiloya kadar ciktim

3 ayda 70 kiloya indim daha sonrasinda da devam ettim 63 kusurlere kadar inmistim ama bu degerler saglikli degil o yuzden 66 civarinda korumaya calisiyorum. boyum kisa sayilir hagi boyu 173 ( sanirim hagi 175cm 75 kgdi tabii yarisi kas bacaklarin)

spora vakit bulamiyorum egzersize baslayinca kas agirlikli biraz kilomu artirmayi dusunuyorum cunku eklem ve omurgalar icin kas kutlesi onemli.

83 kiloya kadar ciktim

3 ayda 70 kiloya indim daha sonrasinda da devam ettim 63 kusurlere kadar inmistim ama bu degerler saglikli degil o yuzden 66 civarinda korumaya calisiyorum. boyum kisa sayilir hagi boyu 173 ( sanirim hagi 175cm 75 kgdi tabii yarisi kas bacaklarin)

spora vakit bulamiyorum egzersize baslayinca kas agirlikli biraz kilomu artirmayi dusunuyorum cunku eklem ve omurgalar icin kas kutlesi onemli.

Naptin renktas oyle. Anlat da bizde yapalim. 15 kilo fazlaligim var

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

83 kiloya kadar ciktim

✍️🤰

83 kiloya kadar ciktim

Tavsiyede bulunabilirim diyorsun ama tavsiyede bulunmuyorsun doktor.

se.jpg

Üst Alt