Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

[video=youtube;wIw6mexl_pI]https://www.youtube.com/watch?v=wIw6mexl_pI&feature=related[/video]

Bu ruhu yeniden görmek istiyormusunuz? O zaman Vira Bismillah

Eski teknik direktörlerimizle çalışmamızı istemiyorum. Hem Hagi'nin de teknik adamlık kariyeri pek parlak değil.

Eyvallah kardesim, biliyorsun buna benden daha cok sevinecek biri olamaz. :)

Hakan'in sportif direktörlügüde iyi olur, Hagi'nin yanina Cevat Güler, Ergün Penbe, Taffarel gibi bir ekipde olusturulursa yemede yaninda yat olur.

valla dun demistim sana benimde bu ikiliyi cok istedigimi, senin kadar cok sevindim kardesim.. ayrica Adnan Sezgin'den de kurtuluyoruz, bide formasinin hakkini vermeyen birkac futbolcu arkadasimiza yol verilirse daha mutlu olacagim..

valla dun demistim sana benimde bu ikiliyi cok istedigimi, senin kadar cok sevindim kardesim.. ayrica Adnan Sezgin'den de kurtuluyoruz, bide formasinin hakkini vermeyen birkac futbolcu arkadasimiza yol verilirse daha mutlu olacagim..

Medya ve yönetim bizim gerimizden mi geliyor nedir :p

Ayrica en cok Arda'ya yarar bu durum...

hagiyi çoğu taraftar galatasarayda başarısız oldu diye biliyor bilmeyenlere söyliyim galatasaray 3 fb derbisinin 2sini kazandı hagiyle bjkye maç vermedi ve saiodolu cihanlı orhan aklı kadroyla 76 puan toplamayı başardı lütfen bilip bilmeden yorum yapmayalım anelkalı alexli tuncaylı fener sadece 4 puan önümüzde şampiyon oldu hagi o sene başarılıydı o sene kalsaydı belkide uzun yıllar takımı götürürdü .

Aynen öyle, hatayı kendilerinde aramak yerine Rijkaard'da arıyorlar.

100% katiliyorum.. Buna care bulacak yonetim nerde? yok.. Kalliyi sevmesemde o sezon buyuk temizlik yapmisti. otoriter bir durusu vardi. bize oyle bir teknik adam lazim. ozellikle servet, ayhan, balta sarp, aydin kesinlikle gitmeliler..

Gheorghe Hagi : Galatasaray'i tekrar calistirmayi cok istiyorum. Teklif var, detaylari ogrenmek istiyorum...

Sanirim bu is olunca en cok sevinen ben olacagim, hadi bakalim. Ahh unutmadan yeni bir parcali alip arkasina "Hagi" yazdirmak farz olacak sanirim.

Gheorghe Hagi : Galatasaray'i tekrar calistirmayi cok istiyorum. Teklif var, detaylari ogrenmek istiyorum...

Sanirim bu is olunca en cok sevinen ben olacagim, hadi bakalim. Ahh unutmadan yeni bir parcali alip arkasina "Hagi" yazdirmak farz olacak sanirim.

Hemen sahiplenme renktaş sevinci. Başlığı sen açtın ama ben daha önce de dillendiriyordum Hagiyi. Zabıtlar elimde;) Gelsin en çok ben sevineceğim:D

hagi 2. planda,camia ve başkan terimi istiyor ,belkide anlaşdılar fener maçı sonrası bekleniyor zira kritik bir maç.

bence yönetim terimin ismini biraz saklama peşinde ve o olmassa hagi-hakan ikilisi getirilecek.Bu insanlarla anlaşmak zor olmasa gerek,2 gündür toplantılar ediliyor neden bir haber çıkmadı sizce? yönetim ya adam gibi radikal bir karar alıp terimi tekrardan tek adam olarak getirecek yada hagi ve hakanı bize yem edecek çünki bu ikili uzun vade bizi başarılı edemez düşüncesindeyim lakin yönetimin hep gölgesinde kalacaklar.

Fatih Terim gelir.Hagi'yi harcamayalım o öyle güzeldi.Adam bizden sonra Steau'de çalıştı oradan bile kovdular.Şimdi alt yapı çalıştırıyor.Bırakın belki yeni Hagiler yetiştirir

Son dakika... Lig TV muhabiri Pinar Argun'a göre Hakan Sükür ile anlasma saglanamadi, ibre tekrar Fatih Terim'e döndü...

Hagi konusunda ve Fatih Terim'in teknik direktör mü sportif direktör mü olarak düsünüldügü konusunda da bir bilgi vermedi.

Fatih Terim gelirse; devre arası 5 giden 15 gelen olur. Ama sonuç ne olur, ''?''.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt