Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Yabancı hoca bu mevsimde kaliteli bir isim olarak bulamazsınız;fakat yerli olarak türkiyenin tartışmasız en iyi teknik direktörü terimdir o da gelmek isterse olur umarım ister.

Yeter artık. Sıkılmadınız mı kardeşim antrenör değişikliğinden? Bir yapının temeliyle bu kadar oynanırmı? Oyuncuların kapasitesiz işte yollayacaksın hepsini. Yapacaksın listeni;

Servet Çetin

Ayhan Akman

Barış Özbek

Hakan Balta

Mustafa Sarp

Aydın Yılmaz

Bunlardan arıtıcaksın ve kaliteli yerlilere para harcayacaksın;

Gökhan İnler

Selçuk İnan

Nuri Şahin

vb. gibi.

Aynen öyle, hatayı kendilerinde aramak yerine Rijkaard'da arıyorlar.

Galatasarayın 1996 - 2000 yılları arasındaki durumu almanyadan farklı görünüyormuş demekki yapmadığınız kalmadı Fatih terim 'e . Adam demekki zamanında iyi koymuş. Bence antu.com da az takılın anlamadım nedir bu fatih terim düşmanlıgının kaynagı galatasaray değerlerine nerdeyse hakaret edeceksiniz bu eldeki kadro hagi yi de maymun eder merak etme . Yazımı dikkatli oku neden fatih terimin 77 puanla 2003 te medya gazını arkasına alan 100. yılındaki 8jk nin gerisinde 2 . yaptıgını yazmadında 54 puanla 2004 te 6. oldugumuzu yazdın o sezonu tek başına fatih terim bitirmedi çok övdügün hagi de 2. yarı teknik direktördü o sene ?

Yürü git cik cik.

Fatih terim en iyi türk teknik direktördür tartışmasız bugün başına buyruk oyuncuları mum eder.Omuzlarına vurur hazırola geçerler.

Ben fatih hocaya neredeyse hakaret edenlerin onun teknik direktörlüğünden dolayı değil hayatı ve sosyal yaşamdaki duruşu sebebiyle kendisine cephe aldıklarını düşünüyorum.

sadece hoca olarak ele aldığınızda fırtınalı denizde gemiyi teslim edebileceğiniz yegane teknik direktörlerden biridir.

Başarılar

Akdeniz Oyunları Şampiyonluğu

1993 Türkiye U-21

UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası (Türk futbol tarihinde ilk kez Türk Milli Takımını Avrupa Futbol Şampiyonası taşımıştır.)

1996 Türkiye

UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Üçüncülüğü

2008 Türkiye

UEFA Kupası Şampiyonluğu

1999-2000 Galatasaray

Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu

1996-1997 Galatasaray

1997-1998 Galatasaray

1998-1999 Galatasaray

1999-2000 Galatasaray

Türkiye Kupası Şampiyonluğu

1998-1999 Galatasaray

1999-2000 Galatasaray

Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonluğu

1996 Galatasaray

1997 Galatasaray

Atatürk Kupası Şampiyonluğu

1999-2000 Galatasaray

Başbakanlık Kupası Şampiyonluğu

TSYD Kupası Şampiyonluğu

1997-1998 Galatasaray

1998-1999 Galatasaray

1999-2000 Galatasaray

Coppa Italia Final (Fiorentina takımını finale taşımış, final macından önce istifa etmiştir.)

2000-2001 Fiorentina

Hagi gelmesin. Bir terbiyesizlik yapıp, Hagi'nin yuhlanmasını görüp kalp krizi geçirmek istemiyorum.

hagi gelmesin bu takım hagi gibi bir efsaneyi haketmiyor.tıpkı rijkaardı haketmediği gibi.

killik yapip yazimi ikinci bir konuya yaziyorum. kafayi yedim onun icin.

ciddi, ciddi diyorum. ben geliyim la. hem forumda kimin antremanda iyi calistigini falan yazip birlikte kadro kurariz. Taraftar da neden o oynamadi, neden bu oynamadi diye kalp sagligina zarar vermez ve kil olmaz. En sonunda taraftarin istedigi 11 sahaya cikar. Transfer icin de "transfer onerileri" basligini takip ederim. Arti, takimda artistlik yapani ortak kararla kadro disi birakiriz. yardimci antrenorluk icin basvurabilirsiniz bana. Basarisiz olursak da tum forum olarak istifa ederiz artik. Yerimize de Hikmet Karaman gelir. :)

Ne hikmet gelsin ne karaman abuk subuk söylemler var kafayı yememek elde degil.

Aslantepe heycanını karsılayacak ve yakısmayan yerli oyuncuları temizleyecek bi hoca gelmeli

1-Terim

2-Hagi

3-A.Avcı

Gönül isterki luce gelsin ama ölüden sey istemek gibi olur bu

Karabük'ün hocası, adını bile bilmiyorum.

Yücel İldiz.

Ama geleceğini hiç sanmıyorum. Bir kere gelse bile bence fazla kalmaz. K. Karabükspor'da oturmuş olan bir sistemi var. Bir de zaten bu takımlar düşük bütçe ile takımlarını yönetiyorlar. Bu iyi dönemlerinde hocalarını almak ne kadar doğru bir iş bilemiyorum. Bana pek etik gelmiyor.

Eğer gelecekse;

1- Gerets ( Gönderilişi hata )

2- Fatih Terim

3- Hagi

Hikmet Karaman konusunda çok kararsızım. Etik açıdan gelmesini istemem. Hikmet Karaman'ın teknik ve taktik açıdan iyi olabilir ama maalesef vizyon çok önemli diyoruz. Ama hangi Türk teknik direktörlerimize kendini kanıtlayacak kadar güvenildi? Eğer Türk teknik direktör istiyorsak vizyon vs. bakmayacağız demektir. ( M. Denizli ve Fatih Terim harici ) Takımlarının başında olup gelemeyecek olan teknik direktörleri saymıyorum. ( Bkz: A. Avcı ) Bizim yabancı futbolcularla değil, yerlilerle problemlerimiz var. Hikmet Karaman'ın baş edebileceğini düşünmüyorum. Hakan Şükür'ün Sportif Direktör olarak gelmesi ile hani bir açıdan belki derim. Tugay ile iyi bir 3'lü kurulabilir.

Umarım Galatasaray için hayırlısı olur.

05-06 sezonu 83 puanla sampiyon Galatasaray. 26 galibiyet, 5 beraberlik. 3 maglubiyet. vay anasını be..

Hagi bizdeki teknik direktörlük döneminde 47 maçta 32 galibiyet,6 beraberlik,9 yenilgi aldırmış. Ve Fener'le yaptığımız maçların sonucu ise şöyle ;

Fenerbahçe 1-0 Galatasaray

Galatasaray 1-0 Fenerbahçe

Galatasaray 5-1 Fenerbahçe

Bence gelsin Hagi,güzel olur.

Hagi bizdeki teknik direktörlük döneminde 47 maçta 32 galibiyet,6 beraberlik,9 yenilgi aldırmış. Ve Fener'le yaptığımız maçların sonucu ise şöyle ;

Fenerbahçe 1-0 Galatasaray

Galatasaray 1-0 Fenerbahçe

Galatasaray 5-1 Fenerbahçe

Bence gelsin Hagi,güzel olur.

o zamanlari hatirliyorum dogru duzgun transferler yapilamiyordu, borc bataginda futbolcularin bile paralari odenemiyordu.. simdi sartlar daha iyi ben cok basarili olacagini dusunuyorum, resmi olarak aciklansa da bir hayirlisiyla..

bencede hagi iyidir en azından ne oynattığı belliydi ne zaman ne yapacığını biliyordu o kötü kadroya 76 puan toplattı 100.yılımızda feneri 2 kez yendik bnce hagi gayet başarılıydı gönderilmesi saçmaydı rjkaard 64 puanla keitalı ardalı kadroyla takımda kaldı hagiyi o dandik kadroyla 76 puan topladı diye yolladılar aslında büyük çelişki ama yinede sevindim haginin tekrar düşünülmesine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt