# Kim Källström - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kim Källström

Cevap: # Kim Kallström

Ne oluyor yahu ? Takımın menfaatleri mi önemli yoksa futbolcu mu ? Elano'yu seviyoruz felan orası ayrı ama takımın menfaatleri herşeyden önemlidir. Kallström gelirse Elano gider bu kadar basit. Ayrıca Kallström gelirse bedavaya gelecek beyler sözleşmesi bitecek. Bu adamla Elano yanyana olur diye düşünmüştüm ama o da olmaz fazla ofansif oluyorlar ikisi, bu nedenle Kallström gelirse Elano gider, Elano giderse iyi paraya gider zaten milli takımda iyi oynuyor baya, o parayla da orta saha transferi yapılır.

Ama bakın Kallström gelirse diyorum. Böyle bir olay olursa Elano gider. Ama Kallström'ün geleceğini zannetmiyorum. Kallström gelmezse Elano kalır ve yanına yapılacak defansif yönü iyi pas tekniği güzel olan bir orta saha oyuncusuyla da seneye muhteşem oynar.

bence yanlış transfer olur çok teknik ama bizim ihtiyacımız değil bize en azından çakma essien appiah diarra siseko lazım

diyorum ki bu kaström uymaz bize savaşan ısıran iki orta saha lazım kazma(çakma) olsa bile bizde çok iş yapar

diyorum ki bu kaström uymaz bize savaşan ısıran iki orta saha lazım kazma(çakma) olsa bile bizde çok iş yapar

Geçin bu savaşan orta saha muhabbetini İstemiyorum ben orta sahaya direnç falan Barış ve Mustafa Sarp beni kanser etti zaten Bize soğukkanlı , disiplinli , aklı ile oynayan adamlar lazım . 10 dk düşünüp telaş yapan adamlar ile ilerleyemessin .

1- Bu adam eskisi kadar iyi degil, takip eden herkes bunun farkında. Ama hala bizde iş yapacak kadar iyi. Hele ki bonservisi elindeyken gayet mantıklı bir transfer olur.

2- Bu adam bir kere ne dmc ne de mc (euro2004'teki genç cocuk olsa belki mc oynayabilirdi ama artık degil) gelirse, orta uclunun hucuma yakın tarafında oynar. Yani Elano yerine gelir. Elano'ya kat be kat tercih edecegim bir adamdır.

3- Elano'nun aldıgı yıllık ucreti versek, buyuk ihtimal gelir. Elano'nun satısından gelecek para kar kalır boylece.

bize gelirmi bilemiyorum artık ama lyon sözleşme yenilemez gibime geliyor kendini pek düşünmez yenisini bulurum mantığı var ki buluyorlarda lyon oyuncu satışına bakar kallström de bi seviyeyi geçti alıcısı çıkmadı elinde tutmayabilir lyon.

Üst Alt