Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz !

Ozan'ım , Murhan ne , potansiyeli hakkında neler düşünüyorsun ?

bizi bu konuda biraz aydınlatır mısın ?

Ozan'ım , Murhan ne , potansiyeli hakkında neler düşünüyorsun ?

bizi bu konuda biraz aydınlatır mısın ?

Sen Uğur'un provokasyonlarına gelme. Aklı selim bir şekilde devam edelim :D Bize kilit attırmak istiyor :D Bilinç altındaki, arzu ve isteğini başkalarını bahane ederek, su yüzüne çıkarıyor. Yön değiştiriyor.

Uğur üzerimize oynama :D

Sorulacak hemen herşeyi de sormuş millet, sabahın yaklaşan bu vakt-i zamanında soru gelmiyor aklıma...Ama şunu söyleyeyim, ben seni evli biliyordum ta ki evlilik karşıtı sohbete kadar forumda. Sis gorili kadar olmasa da fil gibi hafızam vardır da yanıldım.Bak Yiğit falan da böyle bakıyor,yapmayın etmeyin koca 30'a gelmiş insanlarsınız. Benim daha vaktim var,henüz 29,5'um,oldukça gencim, o yüzden rahatım ;)

Bir de bana kupon yapsanıza be :) Geçende bir arkadaş "kuponun şurası kıvrıldı para yine verirler mi ?" derken, "hiç almadım bilmiyorum" diyemedim...

Sorulabilecek en gıcık soruyu soruyorum ki bu soru yabancıdan gelmesin sonra :D

Yaş da geliyor evlilik yok mu ufukta :) Uygun bir kız bulsak artık :D

Sorulacak hemen herşeyi de sormuş millet, sabahın yaklaşan bu vakt-i zamanında soru gelmiyor aklıma...Ama şunu söyleyeyim, ben seni evli biliyordum ta ki evlilik karşıtı sohbete kadar forumda. Sis gorili kadar olmasa da fil gibi hafızam vardır da yanıldım.Bak Yiğit falan da böyle bakıyor,yapmayın etmeyin koca 30'a gelmiş insanlarsınız. Benim daha vaktim var,henüz 29,5'um,oldukça gencim, o yüzden rahatım ;)

Bir de bana kupon yapsanıza be :) Geçende bir arkadaş "kuponun şurası kıvrıldı para yine verirler mi ?" derken, "hiç almadım bilmiyorum" diyemedim...

Azizim biz seninle en son 100'de anlaştık diye hatırlıyorum :) O sebeple, kalkıp, beni uçurumdan itmeye kalkmanı etik bulmadığımı söylemek isterim. 6 ay için bir Dino, diğer Dino'ya bunu yapar mı ? Esefle kınıyorum zat-ı alinizi.

İkinci kısımdaki sorun ciddi bir sorun, Yiğit'le bunun üzerine ivediyetle eğilmemiz lazım. Ciddi anlamda beni duygulandıran bir ifade oldu. Bir dino'nun bunun yükü ile yaşamasını hazmedemeyiz. Elimizdeki tüm imkanları kullanıp, seni bu durumdan kurtaracağız Ayberk. Dino kardeşliği işte böyle bir şey.

Sorulabilecek en gıcık soruyu soruyorum ki bu soru yabancıdan gelmesin sonra :D

Yaş da geliyor evlilik yok mu ufukta :) Uygun bir kız bulsak artık :D

Deniz'de kararti var Özgür :) Ufukta böyle bir şey gözükmüyor. Akışına bıraktım.

Ben biraz kıl bir adamım. Özgürlüğüne düşkün bir yapım var. Küçük takıntılarım var. Misal kütüphanemdeki, kitapların ellendiğini ya da aynı şekilde yeniden yerine konulmadığını görürsem, ortalık yangın yerine dönüşebilir :D Kitap okurken, rahatsız edilmek istemem. Sürekli kitap okuyorsun, benimle neden ilgilenmiyorsun diyen bir karşı cins, yaşama sevincimin tam orta yerine hançer saplamış olur. Misalleri arttırabilirim :)

Yani, bana uyabilecek bir karşı cins hali hazırda ortalarda yok. Yakın bir gelecekte de olacağını sanmıyorum :)

Öyle bir mucizeyi de, ancak Paladin gerçekleştirir :D Benim için, beyaz cüppeni giy ve dua et :D

söylemlerinden yaşlılar için ev bakım hizmetini desteklediğini çıkartıyorum çünkü 30 yıl sonra elden ayaktan kesildiğinde çok ihtiyacın olucak ben şimdiden numarasını yazıyım sende not et bir yere 452 34 34

Peki Ozan abi hayalindeki kadını tarif et o zaman. Şöyle biri çıksa basarım nihakı der gibi :)

söylemlerinden yaşlılar için ev bakım hizmetini desteklediğini çıkartıyorum çünkü 30 yıl sonra elden ayaktan kesildiğinde çok ihtiyacın olucak ben şimdiden numarasını yazıyım sende not et bir yere 452 34 34

Adam uyumuyormuş geleceğe yatırım yapıyor birşey olmaz.

Elden ayaktan kesildiğim de, bana bakması için biriyle evlenmeme gerek yok. Hemşire tutarım :D

Artı bu olayın müsebbibinin kendin olduğunu unutuyorsun sanırım :) Bizi bu algılaya iten sensin :) Senden feyiz aldık :)

Ve gelmiş pişkin pişkin bunları yazıyorsun. Seni de esefle kınıyorum abicim. Hatta kınadım. Kın! :D

Elden ayaktan kesildiğim de, bana bakması için biriyle evlenmeme gerek yok. Hemşire tutarım :D

Artı bu olayın müsebbibinin kendin olduğunu unutuyorsun sanırım :) Bizi bu algılaya iten sensin :) Senden feyiz aldık :)

Ve gelmiş pişkin pişkin bunları yazıyorsun. Seni de esefle kınıyorum abicim. Hatta kınadım. Kın! :D

akşam 9 da yatan Rıza evlilikten soğutan ben! bu nasıl iş yaw üzerine su sıcrasa benden biliceksin :D

Peki Ozan abi hayalindeki kadını tarif et o zaman. Şöyle biri çıksa basarım nihakı der gibi :)

Daha somut soralım Özgür. Şimdi adam iç güzellik falan der klasik söylemler içine girer; sıkıştıralım biraz ;)

En beğendiğin kadın kim ünlülerden Ozan,cevap ver? (Davranışı falan elemine et onu sonra konuşuruz,fiziksel olarak soruyorum; yüz,ciğer,böbrek vb.)

Ayberk'in desteği ile güncelliyorum o zaman. Şöyle bir kadın gelse başlarım özgürlüğe dedirtecek kadın kimdir :D İsim ver ünlülerden :D

Özgürlük alanlarıma müdahale etmeyecek. Misal alıp, başıma gideceğim, 3-4 gün kafamı dinleyeceğim, dediğim de, ama bensiz olur mu demeyecek.

Benim hali hazırdaki halime aşık olup, sonrasında aşık olduğu adamı, heykeltraş misali yontmaya kalkmayacak.

Kafasındaki yaşam şablonunu, benim yaşamsal solungaçlarımı tıkayacak şekilde, dayatmaya kalkmayacak.

Sorumluluk martavalları okuyup,bunun arkasına gizlenip, dişi bir tiran rolüne bürünüp, bana hayatı zindan etmeyecek.

Daha sayayım mı ?

Abi senden şöyle -mesela- kızıl saçlı mavi gözlü beyaz tenli falan diye laflar duysak çok enteresan olacak biraz onun peşindeyim :D

şimdi ben tiyo vermek istiyorum bu aşamada gorilleri bu kadar seven bu kadar dünyasını goriller üzerine araştırmalara adamış bir adam nasıl kadın beğenir diyorsanız king kong da oynıyan hatunu beğenir Ozan :)

Beğendiğin kadın tipi diyoruz veya bir isim ver diyoruz,ne olacak ? Bak ben vereyim isim ya da boşver bütün kadınlara aşığım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt