Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz !

Ozan abi almıyorsa ben alabilirim o kızıl saçlı mavi gözlü hatunu, hiç problem değil. Ozan abi için üstlenirim ben bu ağır yükü :D

Böyle fedakar kardeşlere sahip olduğum için ne kadar şanslıyım. Sabah akşam, Ulu Manitu'ya bunun için şükretsem azdır yahu.

Sen, ne has adammışsın Umut :D

akşam 9 da yatan Rıza evlilikten soğutan ben! bu nasıl iş yaw üzerine su sıcrasa benden biliceksin :D

Olum ben gündüz adamıyım :D

Sabah 6 da kalkmayı severim

Zaten bunu okumuştum bir yerlerde

Bazı insanlar gün ışığında mutludur, bazıları gecede

Ben gün ışığında yaşamayı daha çok seviyorum

((Nasıl ama bahane iyi mi :D))

Abi hayatının en önemli dönüm noktaları neler?

En sevdiğin sözü de yazarsan feyz alırız belki:ka21:

Rakının ideal su-rakı oranı ne olmalıdır?

Aydın Boysan misali ideal olarak nasıl içilmelidir bir anlatsan da bilgilensek. :)

Abi hayatının en önemli dönüm noktaları neler?

En sevdiğin sözü de yazarsan feyz alırız belki:ka21:

Hayatımda pek çok dönüm noktası var doktor. Dön baba dönelim oynadım. Hepsi de, beni farklı noktalara savurdu, amma velâkin hep bir yerde sabitlenmeyi başardım.

Misal istiyorsan, bileğimin üç yerden kırılması durumu diyebilirim. Böylece basketbol yaşantım bitti. Biraz mücadele etseydim, belki devam edebilirdim, ancak o dönemde ne şartlar buna müsaitti, ne de benim haleti ruhiyem buna izin verdi. Okuyup, adam olmam, gerekiyordu. Tabi o dönem okununca, adam olmanın pek mühim bir şey olduğu ve diplomalı eşeklerin daha farklı anırdığı zannına sahipdik.

Hoşuma giden pek çok söz var. Ancak durum analizi olması açısından Wilde’ın şu sözlerini yazabilirim:

''Hepimiz çamur içindeyiz ama bazılarımız yıldızlara bakar.''

Rakının ideal su-rakı oranı ne olmalıdır?

Aydın Boysan misali ideal olarak nasıl içilmelidir bir anlatsan da bilgilensek. :)

Normal içici için, 1/3 rakı, 2/3 su idealdir. Ben de, durum farklılaşabiliyor :D

Amma velâkin rakı'ya buz atanları buradan şiddetle kınıyorum. Zira buz rakı ile buluştuğunda, rakı'nın tüm tadının ve keyfinin ırzına geçer. O yüzden buz'dan uzak durunuz.

Soğutulmuş bardak, tavsiye edilir. Bunu eski usül yapmak ya da teknoloji'nin nimetlerinden, faydalanmak kişinin kendi tercihidir, orasına karışmam :D

İçim tekniği konusunda, Boysan pirimizdir. Üzerine söz söylemek hadsizlik olur :)

Buz olmadan soğukluğu muhafaza etmek zor be abi.

Tat'tan feragat edeceğim diyorsan, at tabi buzu :) Buna karışamam :) Ancak, söylediğim gibi bardağı bir şekilde soğuk tutabilirsin. Üşengeçlik yapmayın :D Hadi eski usul soğuk tutma girişimleri size uygun değil, diyelim. Hangi çağ da, yaşıyorsunuz ? Kullanın teknolojik imkanlarınızı.

Ehl-i Keyif kullanmakta, bu kadar zor olmasa gerek :D

İçine atmayın dedim, harici olarak kullanın :D

Ozan abi komedi anlayışından bahsetsene. Hangi isim/film/tiyatro/tarz vs...

Mizah anlayışımı soruyorsan, mizaha ciddi bir mesele olarak bakarım :)

Şarlo, Woody Allen ve Aziz Nesin'i bir pota da erit. Algım sanırım karşına çıkacaktır.

Ha tabi bu nokta da, şu ikiliyi yad etmeden geçemem:

668w6.png

Anlayacağın katıksız dinozorum :D

great-dictator.jpg

Evet abi komedi anlayışı olmaz,mizah anlayışı olur:D Bizim gibi normal insanlar böyle hatalar yapar arada:D

Abicim hadi ilk duble hatta ikinci dubleyi geçtim de ondan sonra yaz ayında bardak nasıl soğuk kalacak? Soğutulmuş buzlu kap içinde muhafaza etmedikçe bardağı ya da her duble için ayrı buzlukta soğutulmuş bardak kullanılmadıkça ısınacak her türlü :D Buz iyidir, canı sağolsun :D

Abicim hadi ilk duble hatta ikinci dubleyi geçtim de ondan sonra yaz ayında bardak nasıl soğuk kalacak? Soğutulmuş buzlu kap içinde muhafaza etmedikçe bardağı ya da her duble için ayrı buzlukta soğutulmuş bardak kullanılmadıkça ısınacak her türlü :D Buz iyidir, canı sağolsun :D

umut bukadar dert edeceğine buzu benim gibi içme:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt