Kız Kaçırma Yöntemleri l Bilen Varsa Bir Zahmet - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kız Kaçırma Yöntemleri l Bilen Varsa Bir Zahmet

Cevap: Kız Kaçırma Yöntemleri l Bilen Varsa Bir Zahmet...

Ulan Bayazıt sen de mi?:):):)Çok erken başlamışsın be.Bu arada Alemdar abim, Allah yardımcın olsun.Zira kız kaçırmak en son seçenek olmalı.Şöyle ki bende kız kaçırdım, şimdi ablamın ayın 28'inde nişanı var.Bizim hatun ne zaman ablamı çeyiziyle uğraşırken yahut gelinlik modellerine bakarken görse ağlamaktan bitap düşüyor.O da istemezmiydi allı duvaklı evinden davul zurnayla çıkmayı, elleri kınalı çıkmayı?Elbette isterdi ama gavuroğlu gavurunoğlu babası vermeyince aldım geldim, kız nasıl olsa reşit.Hİçbir halt yiyemezler.Sende de öyle bir durum varsa al götür abi,yani kız reşitse neden çekineceksin, tut kolundan getir yengemizi.

En iyisi ailesini tehdit etsin vermezseniz kaçarım diye. Ailesine baskı yapsın. Yok ben babamın sözünden çıkmam diyorsa işin çok zor. Bu durumda kızı kaçmaya ikna etmen gerekiyor bir şekilde. Kızla konuş, seni seviyorsa kaçması lazım ya. Hem sevip, hem kaçmamak olmaz.

Benim bi arkadaşım Lise 3 okurken kaçırdı..Reşittik ama biz Lise 3 te :)

Bursada oturuyoruz Yozgat'tan kaçırmış.

Taksiye binmiş Taksiciye demiş''Kız kardeşim hasta,yolda bizi bekliyo onu alıp hastaneye gitcez.Kız beklediği yerden biniyo taksiye köyden şehir merkezine kadar taksiyle gidiyolar.Ordan otobüsle Bursa. 2 buçuk senelik evliler...Arda diye bir çocukları var :)

Taksiye binmiş Taksiciye demiş''Kız kardeşim hasta,yolda bizi bekliyo onu alıp hastaneye gitcez.Kız beklediği yerden biniyo taksiye köyden şehir merkezine kadar taksiyle gidiyolar.Ordan otobüsle Bursa. 2 buçuk senelik evliler...Arda diye bir çocukları var :)

:eek:

Lise 3'te mi? O da güzel. :)

Abi kız kaçırmak gibi güzel birşey yok herşey beleşe geliyor :D

Biriyle evlenmek isterken çok basit şeylerle evlenebiliyorsun :)

Hazırlık olan lisede niye bir de 4 yıl eğitim olur ki? Benim bildiğim Türkiye'de o bir tek Sıhhiye Atatürk Anadolu Lisesi/Ankara'da var. O okul da öyle olalı 4 sene oldu.

Alacan kızı gece fılan deyıl gunduz kacırcan hemen nıkah basacan sonra ımam nıkahı sonra vursun davullar dugune baksen kayınpederın kafasından dumanlar cıkar artık guvendıgın arkadasınla bu ısı gorebılırsın nıkah ıslemlerı daha onceden baslat...

Seni Askerede almazlar renkdaş :D 14 yıl okumak güzelmiş :D sen liseyi bitirdin 14 yılda bn daha 14.yılda ünü 2 deyim :D

0.jpg

Üst Alt