Kız Kaçırma Yöntemleri l Bilen Varsa Bir Zahmet - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kız Kaçırma Yöntemleri l Bilen Varsa Bir Zahmet

Cevap: Kız Kaçırma Yöntemleri l Bilen Varsa Bir Zahmet...

Alın elinize silahları dalın eve 2 kişi. Kız gelmiyorsa basın tokadı getirin. Bunu mu dert ediyorsunuz? Zamanında yapmadığımız şey değil. Hertürlü yardımcı oluruz.

composiciones-fungicidas-que-contienen-una-benzofenona-y-un-derivado-de-eter-de-oxima.png

Eter koklat.

kız kaçırmaktan kolay ne vardır abi gideceksin alacaksın kızı geleceksin, her ihtimale karşı 3-5 üst düzey psikopat bul, alın emanetleri gidin :D

allah yardımcın olsun..

demesi kolay tabi bana burdan ama baskıyı müstakbel yengeye yap ailesine sen olmazsan başkasına varmam tarzında yapması için..arkadaşlarında dediği gibi vermezseniz kaçarım ilk akla geleni..tabi her halukarda allah yardımcın olsun..

yada haber yollat kayınpedere sevenleri kavuşturmamak cemaate üye olma şartlarından mıymış diye??belki zoruna gider??

Gece saat 03:00-04:00 civarıdır. Prenses yatak örtülerini ip gibi keserek birbirine bağlamıştır daha önceden ve saatin gelmesini beklemektedir. Aşağıda sokakta uzaktan gelen prensin gece sokakta çıkardığı ses yavaş yavaş duyulur. Ses yaklaştıkça prensesin kalp atışları hızlanır. O sırada cama bir taş gelir ve prenses hemen yerinden doğrularak cama koşar ve prensini görür. Daha önce yatak örtülerinden hazırladığı uzun ipin bir ucunu yatağa bağlar ve diğer ucunu pencereden sokağa sarkıtır. Pencereye doğru yavaşça ses yapmadan gelir ve kendisini ipten tutunarak yavaş yavaş aşağı bırakır. En sonunda aşağıda bekleyen çiftler birbirlerine sarılırlar ve birbirlerinin ellerini tutarak gece karanlığında sokağın içinde kaybolurlar :)

Alemdar kaçırabilirsin falan ama Türkiye'de feodal bağlar önemli. Yani kaçırsan bile bir şekilde sevdiğin kişinin aile ile bağını koparamazsın, bir şekilde sorun olur. Hem ailesi hem de kız hem de senin açından. Belki ailesi zamanla kabüllenir fakat kabullenmeme ve çok fazla problem yaşanma ihtimali de var. Babası da izin vermiyormuş. Karışık bir durum. Bir şekilde fırsat bulunur ve kız senle gelir yani bunun olanağı rahat bir şekilde yaratılır ama işte sonrası problem olabilir Türkiye'de. Biraz daha zorla bence sen kızın babasını, iyi dille anlatmışsındır eminim, olmadı biz evleneceğiz ben iyi bir şekilde problem yaşanmadan olsun diyorum fakat siz işi iyice çıkmaza sürüklüyorsunuz tarzında bir şekilde az da olsa tehdit içeren cümleler de kullanılabilir. Ama zor bir durum, bilmiyorum çözümü ne olur.

Yok be İnancım...

Adama kırk günde kırkbin takla attık...

Yok diyor başka bişi demiyor adam...:eek:

Görsen şeker mi şeker bişi...

Ama içine ne kaçtıysa bilemiyorum...:(
Seyyar tayyar olmasın renkdaş senin kayın peder.:D

Hüseyinle şükrü kadar olamadınmı renkdaş:DAdamı hasta etme tayyar de:asd:

Hiç denemedim ama çevremde deneyen çok oldu.

Genel de kızın aklına giriyorlar, gece herkes uyurken, kızla beraber kaçıp kayıplara karışıyorlar. :)
Ne gecesi gündüz vakti kız arkadaşıma gidiyorum örgü göstermeye diye çıkcak evden rahat kaçılır o zaman diliminde.Bu misal tabi:eek:

Üst Alt