Komşum ile Kapının Önünde Dövüştük - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşum ile Kapının Önünde Dövüştük

Ve Komşum ile Kapının Önünde Dövüştük.

Sen bir kursun döktür reis bukadar bahtsiz adam olmaz ya.

Murat Urhan @Muzaffer Sütçüoğlu'nun başlıklarını link olarak atar mısın? Gerçekten okunmaya değer ders çıkarılabilecek türden hikayeler olduğunu düşünüyorum. Özellikle "Telefonumu Neredeyse Thailand Asıllı Kişilere Kaptırıyordum" hikayesini okumak isterim :asd22:

Kısmen katılıyorum, kısmen katılmıyorum.

İnsanca uyarmanıza rağmen eğer komşu apartman ve toplumda yaşama adabına uymuyorsa bu kadar çok zahmete girmek yerine,

Gurultu yapana ceza geliyor

İlgili haberde olan genelge de anlatılmış prosedürü uygulamak en sağlıklı yol oluyor.

Gürültü olduğunda önce insan gibi komşu uyarılır eğer apartman görevlisi varsa önce onla haber gönderilir anlamıyorsa yönetici bilgilendirilir. Yöneticide uyarısını yapar hala bir sonuç alınamıyorsa tek çözüm hukuk yoludur her medeni ülkede olduğu gibi !! Tabi çocuklara sandalye fırlatarak komşu baştan olaya yanlış girmiş ve belkide haklıyken haksız olmuş!! Bu gürültü olayından bende çok çektim her gün altımda bekar partisi yapılıyordu hemde her gün. Ve sonuçta hukuk yoluyla biraz stres yaşasamda paşa paşa gittiler taşınırlarken çayımı içip onları izlemenin verdiği keyfin tarifi yoktu

LG-K500 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Kısmen katılıyorum, kısmen katılmıyorum.

İnsanca uyarmanıza rağmen eğer komşu apartman ve toplumda yaşama adabına uymuyorsa bu kadar çok zahmete girmek yerine,

Gurultu yapana ceza geliyor

İlgili haberde olan genelge de anlatılmış prosedürü uygulamak en sağlıklı yol oluyor.
Benim yaşadığım basit bir gürültü değildi para cezasını takacak tipler değildi

Çok haklısın, biz de benzer şeyleri çok yaşadık ve burada kastettiğim (bir söz vardır insan olan bir kere söylersen anlar diye) eğer anlamıyorsa, daha fazla ikaz etmekle zaman kaybetmeden polis olur, savcılık olur direk yasal merciler ile irtibata geçmek. Eğer sürekli bir kez daha konuşup ikaz edelim hatasını yaparsanız, bu tipler sinirlerizi daha kötü yıpratır.

Benim yaşadığım basit bir gürültü değildi para cezasını takacak tipler değildi

5712e18a-622e-42e0-9155-337dbd9e47e1.jpg

Üst Alt