Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981

Cevap: Konya Yeni Stad | 42.000

Kayseri'ye yapıldıda noldu 33 binlik stat yılda 2 sefer doluyor sadece

Ben Konyalıyım.. Kayserililer ile Konyalıların futbola bakışı siyah ile beyaz gibidir..

Konya'ya adam gibi stad yapılsın full çeker Bankasya'da bile olsa..

Konya'nın şimdiki stadı tam bir eziyet yeri, buz gibi olur sezonun yarısından fazlası ,

Maçlara seyirciler daha çok Selçuklu İlçesinden gelirler, Yeni yapılan stad Selçuklu ilçesinden yürüyerek gelinecek yerde ..

Çok güzel oldu...

Ben Konyalıyım.. Kayserililer ile Konyalıların futbola bakışı siyah ile beyaz gibidir..

Konya'ya adam gibi stad yapılsın full çeker Bankasya'da bile olsa..

Konya'nın şimdiki stadı tam bir eziyet yeri, buz gibi olur sezonun yarısından fazlası ,

Maçlara seyirciler daha çok Selçuklu İlçesinden gelirler, Yeni yapılan stad Selçuklu ilçesinden yürüyerek gelinecek yerde ..

Çok güzel oldu...

Abi Konya'ya hiç gitmedim bilmiyorum stat nasıldır nerededir tek bildiğim yıllardır o tribünler o küçük statta bile boş kaldığıdır.Bence bu statlar futbol kentlerine yapılmalı ne biliyim Sakarya Kocaeli Samsun İzmir Adana hem bu statlar sayesinde zor durumda olan kulüplerde kalkınır

Abi Konya'ya hiç gitmedim bilmiyorum stat nasıldır nerededir tek bildiğim yıllardır o tribünler o küçük statta bile boş kaldığıdır.Bence bu statlar futbol kentlerine yapılmalı ne biliyim Sakarya Kocaeli Samsun İzmir Adana hem bu statlar sayesinde zor durumda olan kulüplerde kalkınır

Abiciğim Konya Futbol kentidir inan bana...

Futbol kenti olmamız için ne yapalım ? X takım taraftarı gibi biryerlere saldırarak futbol kenti olunmaz..

100 bin kişilik bir üniversitenin olduğu bir kentden bahsediyoruz, Nerdeyse 1,5 milyon insanın yaşadığı yerden bahsediyoruz.

Alisamiyen'i hatırlayın işkence gibiydi 22 bin kişilik stadımıza 8-9 bin kişi gidiyordu şimdi ? 80 bin olsa 80 bin dolacak..

Yapılsın her yere yapılsın ..

Şöyle bir stad var ama top suya kaçar boyuna.

Marina-Bay-Stadium-Unique-Stadium-In-The-Words.jpg

Hey allahım bank asyada full çekecekmiş stad he oldu. Ulan biz bile belirli maçlar dışında full çekemiyoruz ne konyası.

Arkadaş nerden biliyim ben Konya'yı televizyonda görüyoruz stat bomboş

bu şehir eski yönetimlerden çok çekti son 2 sene transfer yapamadı, stad şartları kötü o yüzden boş

stadın yapıldığı yer mükemmel büyük oranla dolacaktır, üstelik sizin o futbol şehri diye saydıklarınınzı nüfuslarını toplasan konya etmiyor ki samsunmuş sakaryaymış

Üst Alt