Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981

Cevap: Konya Yeni Stad | 42.000

Konya süperlige çıksa bile full çekmez. 10 bin ortalama yakalarlarsa yatıp kalkıp dua etsinler.

bu şehir eski yönetimlerden çok çekti son 2 sene transfer yapamadı, stad şartları kötü o yüzden boş

stadın yapıldığı yer mükemmel büyük oranla dolacaktır, üstelik sizin o futbol şehri diye saydıklarınınzı nüfuslarını toplasan konya etmiyor ki samsunmuş sakaryaymış

Sorun orda zaten o nüfusla bulundukları lige rağmen o statları dolduruyorlar ancak koskoca konya dolduramıyor

Maşallah ne güzel stad. Böyle stadları olan takımlar 1. lige çıkarsa bir de Süper Lig'in havası çok değişir.

63103_10151412939166295_1923101032_n.jpg

lxnz6.jpg

devam ediyo diyolar. konyalılar göreve

63103_10151412939166295_1923101032_n.jpg

lxnz6.jpg

devam ediyo diyolar. konyalılar göreve

keske bizim stadda böyle düz genis alanda olsaydi:sad007:tabi istanbulda kimse böyle genis düz alani yedirmez bize

tam sporkompleksi yapilacak alan - aslantepede sirf stad var ,nasil oluyorda sporkompleksi diyorlar anlamiyorum,arenada stad haric baska bir yapi mi var ,yoksa ben mi bilmiyorum?tam türk kafasi:sad007:

Arkadaş millet Konya'yı bilmeden konusup duruyor. Konya stadı bosta olsa, o kadar cok sanayıcısı var ki, mesela bizim patron beş kombine aldı. Bir hafta maca gittiğini görmedim. Bu sekilde, bir dunya sanayici var. Ayrıca stadda mac izlemek eziyet. trübünle arada bisiklet yarışı için yapılmıs pist var, kosu pisti var. maraton türbününde bile bir dünya direk var. sahayı tam olarak gören yer cok az. bu stad olsun. konya en kotu 10000 kombine satar. bilet fiyatlarına, belli yerlerden ücretsiz otobüs servisi kalkması gibi hizmetlere göre de her maçı 20000 kişi izler. takım iyi gidiyorsa da full çeker.

Arkadaş Süper ligdeki kulüplere niye stad yapılmaz onu anlamış değilim Trabzon Beşiktaş Eskişehir Gaziantep gibi takımlarda Avrupada başarılı olması için bu tip stadlara ihtiyaçları var.10.000 kişilik köy stadlarından birşey kazanamıyorlar.

qrnC3n9.jpg

mersinin hesabi gibi olmaz umarim, stad bitti adamlar dustu. aha bunlarda oyle olacak ben buraya yaziyimda her ihtimale karsi:lol:

Üst Alt