Köpek alacağım yardım! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köpek alacağım yardım!

Cevap: Köpek alacağım yardım!

2 pitbull çocugu parçalıyor dehşet görüntüler 50+

[video=youtube;d8srLAuVfT0]https://www.youtube.com/watch?v=d8srLAuVfT0[/video]

Cevap: Köpek alıcam yardım!

Sinan;

Orta Anadolu'da, hele Aksaray ve Nigde bolgelerinde Malakli diye hitap edilen iri yari kopeklerimiz var. Kangal degil bu kopekler, Kangal kopeginden iri olurlar ve beyaz/ala renklerde ortaya cikabilirler.

[video=youtube;dZNxrYftsjM]https://www.youtube.com/watch?v=dZNxrYftsjM[/video]

Boyle bir kopekle uzun bacakli, ince belli Danua gibi bir irk'i *******tirirsen, eline Bully Kutta'ya benzer kopek gecer. Ve Turkiye'de yapilanda bu.

Arkadaşım Bully Kutta zaten kırma bir köpektir.

Benim 13 yıldır köpeğim var, kardeş gibi olduk artık, bana sorarsan hiç başına bela etme köpeği.

Bi süre sonra atsan atılmıyor, satsan satılmıyor.

2 pitbull çocugu parçalıyor dehşet görüntüler 50+

[video=youtube;d8srLAuVfT0]https://www.youtube.com/watch?v=d8srLAuVfT0[/video]

Bu köpek milleti çok ilginç yahu. Normalde saldırgan olanı bile ufaklıklara bişey yapmıyor. Kaç kere şahit oldum, yalıyorlar sadece. :D

3-4 yaşında çocugun sırtına binmesine izin veren kangal gördü bu gözler. :D

Ayrıca itiraf ediyorum koca kafa bir Dogo ile kaç kere sarmaş dolaş uyandım.:D Ama ilk uyanıpta suratının dibinde esneyen bir Dogo görünce insan cin çarpmış gibi oluyor bir an. :D Sonra suratını yalayınca elini yüzünü yıkamış gibi kendine geliyorsun. :lol:

Bu köpek milleti çok ilginç yahu. Normalde saldırgan olanı bile ufaklıklara bişey yapmıyor. Kaç kere şahit oldum, yalıyorlar sadece. :D

3-4 yaşında çocugun sırtına binmesine izin veren kangal gördü bu gözler. :D

Ayrıca itiraf ediyorum koca kafa bir Dogo ile kaç kere sarmaş dolaş uyandım.:D Ama ilk uyanıpta suratının dibinde esneyen bir Dogo görünce insan cin çarpmış gibi oluyor bir an. :D Sonra suratını yalayınca elini yüzünü yıkamış gibi kendine geliyorsun. :lol:

Dogo çok başka bir hayvan. Beslemeyen bilmez.

Hayvan kime hırlayacagını tepki verecegini cok iyi biliyor.

3 sene besledim ancak daha sonra şehir değiştirmem ve yeni geçeceğim evin stüdyo tipi olmasından ötürü Çevik Kuvvetteki arkadaşıma polis köpeği yapması için vermiştim. Ayrıca çok zeki olmasının yanında inanılmaz duygusal bir köpekti.

3 sene besledim ancak daha sonra şehir değiştirmem ve yeni geçeceğim evin stüdyo tipi olmasından ötürü Çevik Kuvvetteki arkadaşıma polis köpeği yapması için vermiştim. Ayrıca çok zeki olmasının yanında inanılmaz duygusal bir köpekti.

Çorapla oynarız biz, o bir tarafından çekiştirir ben bir tarafından. ( Bu arada köpek benim değil, hala oğlunun) Elinden almak için deli gibi saldırır o dişlerle. Ama elinde tek bir çizik bile olmaz, hiçbir şekilde dişi eline değmiyor hayvanın. Bazen numaradan elimi ısırmış gibi "ah, uh" falan yapıyorum, başlıyor elimi yalamaya. :D

Arkadaşlar Köpek satan arkadaşlarım var isteyen olursa iletişime geçirtebilirim

Özellikle Pitbull

Bende bundan almayı planlıyorum.Ankara kedisi var şuan,huyları benzermiş,öyle diyorlar.

liger2qq01817.jpg

Üst Alt