Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz

Mactan kopma cok oluyor , bu da katildigim diger bir elestiriniz . Mac 1-1 iken ornegin belhandanin kacirdiginda felaket gurultu oluyor ama 5 dk sonra ,
kalmis 10 dk bitime , sessizlesiyorlar

olsa da olur olmasa da gibisinden . mac mac yasiyorlar yani , gittik kazanmak icin ama olmadi ne yapalim filan

Ben mesela maclarda bagiris , tezahurat filan sifir . Ama her sene sadik kombineliyim , bazi adam 3 maca 5 maca gelir ama sesiyle katki verir

tektiplestirmek mumkun degil tum seyirciyi

ben maci tum sahayi gozlemleyerek izlerim , ozellikle bizim yayincilarda ters aci kavrami olmadigindan mutlaka biletimi kameranin karsisindaki tribunden alirim cunku kamera tarafini dilediginde izlersin ama ters aciyi sadece stadyumdan izlersin

haginin monaco golundeki topun gidisini , ali lukunkunun sanirim altaya attigi garip falsoyu ancak ters acida oturan seyirci gorur

stadyumda bulunmak farklidir , ben analizciyimdir maclarda acikcasi

bazisi desarja gider

Ben mesela maclarda bagiris , tezahurat filan sifir . Ama her sene sadik kombineliyim , bazi adam 3 maca 5 maca gelir ama sesiyle katki verir

tektiplestirmek mumkun degil tum seyirciyi

ben maci tum sahayi gozlemleyerek izlerim , ozellikle bizim yayincilarda ters aci kavrami olmadigindan mutlaka biletimi kameranin karsisindaki tribunden alirim cunku kamera tarafini dilediginde izlersin ama ters aciyi sadece stadyumdan izlersin

haginin monaco golundeki topun gidisini , ali lukunkunun sanirim altaya attigi garip falsoyu ancak ters acida oturan seyirci gorur

stadyumda bulunmak farklidir , ben analizciyimdir maclarda acikcasi

bazisi desarja gider
Attigimiz gollerde nasil bir reaksiyon gosteriyorsun?
Merak ettim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün sinir olduğum tek konu, 2. golü attıktan sonra anında telefon flashlarının açılmasıydı.

O an gol yesek ne olacak?

Maçı koparmadığımız sürece baskı devam etmeli, Konya golden sonra topu sürekli tuttu ancak o kadar bitiktilerki kullanamadılar bile.

bu günümüzün hastalığıdır. Anı yaşamaktan çok paylaşma derdindeyiz.

(foto çekmek için açık olmadığının farkındayım ama maça tezahüratla etki etmek yerine el fenerlerini açarak poz verme derdindeler)

Son düzenleme:
Attigimiz gollerde nasil bir reaksiyon gosteriyorsun?
Merak ettim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bazi gollerde tribunden icerideki yemek alanina kosusum vardir , en net ornek sneijder bjk macindaki goldur

ama cogunlukla gokyuzune bakip cok sukur tarzinda

macin devaminda skorun tekrar aleyhe donebilme olasiligi olan maclarda gelen gollerde asiri sevinmem cunku devaminda uzuntu ihtimali vardir

Yalniz rakiplerin maclarini izlerken yedikleri gollerde asiri seviniyorum , onda sakin kalamiyorum

3 gol aklimda

bjk 3-2 fb macinda olcayin golu , bizim sampiyonlugun yolunu acmisti

fb 1-2 sivas , emenikenin oyundan cikmayi isteyip degisiklik hakki kalmayinca oyunda kalip attigi gol

fb 1-2 akhisar , vaz te nin golu

bu goller unutulmaz degerdedir

Kale arkasi koltuklari sökmek gerek. Eskiden telefonla fazla oynuyani dövüyorlardi simdi herkes Twitterci instaci olmus.

Sosyete taraftar gerçegi var ne yazikki. Çoguda 23 yas alt grubundan.

Son olarak çolugunu çoçugunu esini maça getiren aile babalarida var. En kötüsü onlar diye dusunuyorum. Arkadaslarini al gel be adam 8 aylik bebegin tribunde ne isi var.

dün 1 1ken sacma sapan bir seyler mirildaniyorlardi
baski kurmak yerine niye mars söyler bu salaklar hic anlamam

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

Şimdi tribündekileri, tek tek birey olarak düşünmek lazım. Mesela öyle bir anda tribünde olsam, gergin biçimde tırnaklarımı yiyerek sahaya odaklanırım. Tek kelime konuşmam stresten. Oradaki on binlerce kişi de aynı durumdaysa eğer, o sessizlik normal. Ha tezahürat mı gerekiyor ? Elbette öyle. Ama işte insan her zaman o moda giremiyor.

Kale arkasi koltuklari sökmek gerek. Eskiden telefonla fazla oynuyani dövüyorlardi simdi herkes Twitterci instaci olmus.

Sosyete taraftar gerçegi var ne yazikki. Çoguda 23 yas alt grubundan.

Son olarak çolugunu çoçugunu esini maça getiren aile babalarida var. En kötüsü onlar diye dusunuyorum. Arkadaslarini al gel be adam 8 aylik bebegin tribunde ne isi var.
Ben bu konularda direk korum kafam atarsa bırak şu telefonu dediğim stada telefonla oynamaya gelenler dediğim çok olmuştur kalabalık gittiğimiz için çok ses çıkaran olmaz olursada mevzu olur bu doğru davranış değil ama oraya gelende sinemaya gelmiyor
Keramettin iş hayatından bahsetmiş bu doğru ama 90 dakika telefonla oynamakta doğru değil

Bu Alemin Tek Kralı

Bu taraftar bu kadar kötüyse nasıl bu takım ligin en iyi iç saha performansına sahip takımı oluyor?Bence abartıyorsunuz.

Benim tribüne tek ayar olduğum nokta mesela maça kapılıp sessizce izliyorlar tamam bu olabilir zaman zamam ama o anlarda mesela bir oyuncumuz topu ayağından kaçırıyor veya basit pas hatası yapıyor çıt çıkmayan stattan hurra yuha tonunda saçma sesler yükseliyor sanki kendi evimizde deplasman gibi. Onun dışında takım iyi oynarken taraftar x2 iyi oluyor, takımın yaptığı en ufak prese taraftar topyekün katılıyor ki o baskılardan sonuç almadığımız yok.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

istediği kadar gürültü olsun istediği kadar ligtv ses kıssın taraftar ne yazık ki eski taraftar değil uyuz gibi saldır GS den başka birşey çıktığı yok

Üst Alt