Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz

Kendi adıma maç oynanırken telefonu cepten çıkarmıyorum. Antalya, Bursa maçları gibi fişi erkenden çektiğimiz maçlarda tribünleri çekiyorum ama. Dün bu tarz bir maç değildi. Üçlü çekerken gol yedik resmen. Kısa süreli bir şok yaşandı, o ilk hava dağıldı ama yavaş yavaş toparladık sonrasında. Penaltı kaçtı, direkten dönen top vs. her türlü aksilik üst üste geldi.

Devre bitiminde takımı tribüne çağırdık alkışla karşılık verdiler herhangi olumsuz bir tezahürat ve yuhalama olmadı maç içinde. Sanırım ilk yarı top Selçuk'tayken bir yuhalama oldu ama o da Selçuk'a değil Konyalı taraftarlaraydı. Tribünlerin sessizleştiği bir anda tezahürata başlamaya çalıştılar. :D Tv başından izleyenleri yanıltmasın.

Ayrıca özeti izledikten sonra net olarak söyleyebilirim sesi tamamen vermiyorlar yayına. Konyalıları dakikalarca ıslıkladık yuhaladık. Hiçbiri tam olarak yansımamış yayına. Gollerde, özellikle ilk gol ve sonrasında stadı yıktık. Maç içinde belli kopukluklar yaşasak da maçın içindeydi bence taraftar. Bu sene en çok yorulduğum maçlardan biriydi. Dayak yemiş gibiydi zaten etrafımdaki herkes. O bakımdan biraz haksızlık yapıldığını düşünüyorum bu konuda.

Ben bu konuda su sekilde dusunuyorum , artik o devirler gecti , bagirsana etsene zorlamalari filan , geride kaldi

ama kendine ayrilmis alanda ayakta izlerken de arkadaki istedi diye oturmak zorunda degilsin

orta yolun bulunmasinin zor olmadigi seyler

Ben bu konuda su sekilde dusunuyorum , artik o devirler gecti , bagirsana etsene zorlamalari filan , geride kaldi

ama kendine ayrilmis alanda ayakta izlerken de arkadaki istedi diye oturmak zorunda degilsin

orta yolun bulunmasinin zor olmadigi seyler
Anladigim kadariyla hic kale arkasinda mac izlememissiniz.

Fb macinda "bagirin amk" diye arkadan ustume atilan sular hala hatirimdadir.

ultrAslana parali kopekler diyecek bir baskanin hasreti icindeyim.

Kötü bir taraftar grubuna sahip değiliz.

Bir taraftar grubuna sahip değiliz.

Arada fark vardır.

Ultraslan'ın tribüncülüğü biteli uzun yıllar oldu.

Türkiye'de ilk 10'a bile giremezler.

Ben tam tersi düşünüyorum, özellikle dünkü maç özelinde. Gayet iyi bir atmosfer vardı dün stadda, golden sonra kimse dut yemiş bülbüle falan dönmedi. Herkes o ilk şoku 1-2 dk'da atlattıktan sonra takımı destekledi, hiç ümitsizliğe kapılmadı.

Bağıran bağırır, bağırmayan bağırmaz.millet sizin şeyinize göre mi maç izleyecek sana ne? Gittim bağırmıyorum o kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet. Doğrudur

Stat daki destek konusunu bir kenara bırakalım...

Galatasaray'ın sanal kalesi olan GSC daki fikir alışveriş bile çogu şeyi açıklıyor...
Doruk Ata TANRIVERDİ
f6eb962ff54d807c1db703e6fb3cdc27.jpg

Bana göre her şeyden öte inanılmaz renksiz bir taraftarız.

Sopalı pankart,kale arkasında bayrak sallama vs. olmalı. Alman ligine bakıyorum sırf taraftar bile maçı renklendiriyor.

Üst Alt