Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisans

Adamlar cüzdana bile el koydu içinde bozuk para olmamasına rağmen, kotumda metal düğmeler vardı ona bile söylendiler onu da çıkarttıracaklar sandım bir an. Su getirilmesi ve nüfus cüzdanı serbestti bir tek. Suyla kopya çekmeyi başaranlar da çıkarsa vay halimize. Bunca önleme rağmen yine kopya skandalı patlak verirse ösym'nin sınavlarına çırıl çıplak girme zorunluluğu getirilebilir diye endişeleniyorum..
Valla ya:asd:

sorulara bakmadımda daha en çok koyan cumhurbaşkanının görev süresi 5 yıl olacakmış cevap ben 7 yılı işaretledim ben soruda 1982 i anayasasına göre anladım heralde şaşırtma vardı sorunun devamında. :S

Aynı bende 7 yılı işaretledim.

o sorunun iptal olma durumu olabilirmi hacı bilmiyorum yaa 2007 de yapılan değişiklikte 1982 anayasasıymış düzenleme olduğu için yeni anayasa gibi görünmüyormuş bildirmek zorunda değilmiş galiba 2007 deki değişikliğe göre demek zorunda değillermiş ama bundan önceki cumhurbaşkanları 7 yıl görev yaptı onlara göre cevap verdim deren iş değişirmi bilemezsin tabee:)) bi ümit işte :p

o sorunun iptal olma durumu olabilirmi hacı bilmiyorum yaa 2007 de yapılan değişiklikte 1982 anayasasıymış düzenleme olduğu için yeni anayasa gibi görünmüyormuş bildirmek zorunda değilmiş galiba 2007 deki değişikliğe göre demek zorunda değillermiş ama bundan önceki cumhurbaşkanları 7 yıl görev yaptı onlara göre cevap verdim deren iş değişirmi bilemezsin tabee:)) bi ümit işte :p

Tüm katılımcıların o sorusu doğru kabul edilsin olay tatlıya bağlansın:p

Tüm katılımcıların o sorusu doğru kabul edilsin olay tatlıya bağlansın:p

benim 3 senedirli derslerle alakam yok inanki bana bile kolay geldi yaa çalışanlar mutlaka yapmıştır bu sınavı diyorum ama ösym nin soru taktiğiymiş o soru çalışanlar öyle diyor ama saçma geldi sonuçta 1982 anayasasına göre 2 defa onun süresi değişti çünki neyse sorun yok ama hedefi olan yanlış yapan arkadaşlar için kötü olmuş. son değişikliğe göre 5+5 olmuş diyorlardı hem tam olarak bilmiyorum ama :)

Şu sınava çalışıpta kazanamayacak adam yoktur, sorular zor değil. Sonuçlar ne zaman açıklanacak bende merak ediyorum.

İnşallah değildir, o soruyu diyelim çoğu kişi yapamadı ama sen yaptın.

Daha çok puan almayı hakketmiş oluyorsun :D

Ama şundan eminim herkesin ortak derdi yada büyük çoğunluğun süre yetmedi.Çok basit soruları bile es geçmek zorunda kaldık veya bilemedik.Ortalamalar çok düşer gibime geliyor.74 bekleyen 78 puan alabilir mesela.ALLAH hakkımızda hayırlısını versin.Kimsenin emeğini zayi etmesin.

Üst Alt