Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 295 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sürekli takip etmem gerekiyorsa zamanım olmaz benim dükkandan. Bu arada sigara at yarisi loto ve iddaa bayim de var hergün canlı görüyorum arabasını satan oluyo gün içinde oynamak için ,hiç bulaşmam ona hastalık resmen. Sonuçta hayvandır nasıl nesine güvenecen :)

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Ben unide okurk3n cevrenin etkisiyle baya bi at yarisi oynamistim. Ne esege ne de suren jokeyine guven olmaz. Suleyman ile Halis'e az kufur etmedik vaktinde. Icki, sigara falan yok ama kadin ve kumar kotu huylarimdan maalesef.

Borsaya gelinceHher gun disiplinli bi sekilde arastiran ve bakanlar guzel para kazaniyor. Ayarlayip beklersen istedigin fiyata dusunce otomatikman alip yine istedigin fiyata ciktiginda otomatikman satabilirsin. Yine de biraz da sans isi.

Hic anlamam etmem kullanmadigim bir hesabimda 13€ para vardi grt mi deniyor graph mi ona atmistim simdi baktim 34€ ya yakın olmuş.

Böyle yukselen cok oluyormu ayda 300€ filan yatirabilirim rahat.
Ekli dosyayı görüntüle 236944
abi anafikir şu - BTC fena düşmüşse toplayıp 1 yıl sürede çıktığında meyvesini yersin.

kısa vade de büyük balık küçük balığı yer.

grafik vs öğreneyeim bakayım desen çok vaktini alır ekran başından ayrılamazsın.

Shib veya pepe kisa süre icerisinde 0.10 oldugu an cogu insan zengin olacak galiba
Shiba $0,10 olmasi için, 2765x yapmasi lazim. Toplam marketcapi ozaman;
$‭46,519,551,816,704‬ olur.
$1,314,656,348,817 BTC marketcap suan.

Yani imkansiz birsey. Çogu kisi malesef fiyati per coin düsük olanlarin fiyatini iyi perspektife koyamiyor. Deger potansiyeline bakarken marketcap'e bakmak çok önemli.

Arb hakkında düşüncesi, yorumu olan varsa dinlemek isterim
ATH'sinin 10% altinda suan ve genel olarak fazla inis çikis olmamasi tuhaf bu boga döneminde. Robinhood'ile partnershipi biraz daha fazla ses getirir diye düsünüyordum ama patlamadi. Swap için kullanilacak Robinhood/ARB is birliligi, oturduktan sonra, fazla kullanima girdigi an mutlaka daha çok deger katar ARB'ye. O pozitif tarafi ise, negatif yönüde Robinhood'e bagli oldugundan, Robinhood kötü giderse, ARB'de büyük ihtimal kötü gider.

marketcapleri düşük olan coinlere yönelmek daha doğru geliyor bana bu sayede maksimum şişeceği market cap alttaki örnekte şöyle olur

diyelim ki 27 milyon dolar market cap var bu coin 1000x yaptı maksimum Mcap 27 milyar dolar oluyor(yakma gibi durumlar göz ardı edilirse) piyasanın çok küçük bir yüzdesi olmuş oluyor shib gibi pepe gibi coinlerin mcapleri zaten yüksek dediğiniz seviyeye gelmesi için bütün dünyanın girmesi lazım ve btc mcap $1,314,656,348,817 değil

$135,314,656,348,817 falan olması lazım ki anca dengelensin piyasa yoksa btc dominans değil shib dominans konuşuruz :D

YTD

Shib veya pepe kisa süre icerisinde 0.10 oldugu an cogu insan zengin olacak galiba
Bu tl mi dolar mı
dolar olursa dünya yeni katrilyonerlerine merhaba der.
Milletin elinde 500 bin hatta 2-3 milyon liralık shiba var ve herif daha yükselecek ne bozacam diyor.3 senedir tutuyormuş daha çok tutarım diyor.
Kısa vade 5 sene desek anlık $0,00003456
herifin 6 milyar lirası falan olur ki piyasada 2-3 milyonu çerez niyetine yiyen heriflerde de uzun vade elinde böyle coinler vardır.
Dünya buna hazır değil.
Ama altlardan daha bol sıfırlı ve kolayca 4-5 sıfır atabilecek koinleri analiz edip buralara girmek lazım işte o zaman servet değişimi şansı daha yüksek. 12 sıfırlı bir goin bulup 5 dolar atmak gerekiyor böyle böyle 20 coin gerek.
Yukarı rallide böye minik coinler ortalığı yakıp yıkar.

Biraz yapay zeka tabanlı projeleri ve isimleri olan boş sıfırlı coinleri takip etmek lazım.

Bu tl mi dolar mı
dolar olursa dünya yeni katrilyonerlerine merhaba der.
Milletin elinde 500 bin hatta 2-3 milyon liralık shiba var ve herif daha yükselecek ne bozacam diyor.3 senedir tutuyormuş daha çok tutarım diyor.
Kısa vade 5 sene desek anlık $0,00003456
herifin 6 milyar lirası falan olur ki piyasada 2-3 milyonu çerez niyetine yiyen heriflerde de uzun vade elinde böyle coinler vardır.
Dünya buna hazır değil.
Ama altlardan daha bol sıfırlı ve kolayca 4-5 sıfır atabilecek koinleri analiz edip buralara girmek lazım işte o zaman servet değişimi şansı daha yüksek. 12 sıfırlı bir goin bulup 5 dolar atmak gerekiyor böyle böyle 20 coin gerek.
Yukarı rallide böye minik coinler ortalığı yakıp yıkar.

Biraz yapay zeka tabanlı projeleri ve isimleri olan boş sıfırlı coinleri takip etmek lazım.

sonuna kadar katılıyorum ve eklemek lazım Mcapleri düşük coinler bulmak lazım ki coin sıçramaları yüksek yapabilsin diğer türlü mcapleri yüksek olunca coin belli dengeye ulaşmış oluyor yine 2-3x yapar ama maksimum yapacağı 10x olur iyi kar edip zengin olacaksak 1000x 2000x bulmak lazım

sonuna kadar katılıyorum ve eklemek lazım Mcapleri düşük coinler bulmak lazım ki coin sıçramaları yüksek yapabilsin diğer türlü mcapleri yüksek olunca coin belli dengeye ulaşmış oluyor yine 2-3x yapar ama maksimum yapacağı 10x olur iyi kar edip zengin olacaksak 1000x 2000x bulmak lazım
Bunlar büyük borsalarda henüz listelenmemiş coinler de olur. Onu da bulmak için bayağı inceleme yapmak lazım. Ama bulursan da ekonomik özgürlüğe kavuşursun.

Bunlar büyük borsalarda henüz listelenmemiş coinler de olur. Onu da bulmak için bayağı inceleme yapmak lazım. Ama bulursan da ekonomik özgürlüğe kavuşursun.

katılıyorum. Binance de bulmak neredeyse imkansız dediğin gibi ama diğer küçük borsalarda bulunabilir ama binance gibi büyük borsalarda 100x civarı coinler bulunabilir çünkü mcapleri müsait coinler mevcut ve hala boğa yaşamamış coinler mevcut

Üstad gaming ve metaverse tarafına ne zaman sıra gelir? Önce meme coinler şimdi yapay zekalar coştu.
Yapay zekalar meme furyasından önce coştu aslında. Sonra biraz yatay ve akabinde tekrar roketledi. Şu an roketlemesinin sebebi de tarihini tam bilmesem bile önümüzdeki 2-3 hafta içerisinde bir yapay zeka konferansı olacak ve nvidianın ceo'su da katılacak. Oradan gelecek olası bir coşkuyu şu anda fiyatlıyor. Ben btc 100k'yı geçene kadar bir adet bile yapay zeka coini satmayı planlamıyorum.

Onun dışında metaverse furyasının inanılmaz derecede olacağını düşünmüyorum bu kez, elbette boğa herkese boğa ama diğerleri kadar performans vermeyebilir. bu senenin hype'ı büyük oranda gaming ve ai olacak. belki bir de buna layer'lar eklenebilir.

Gaming tarafında ise çok da uzak olmayan bir gelecekte hype bekliyorum, burada favori coinlerim pixel, MAGIC, XAI, SAND. Yatırımlarım şu anda bunlarda bulunuyor gaming konusunda.

Yapay zeka olarak ise elimde GRT, AGIX, RNDR bulunuyor.

NOT: bu coinlerin %70'ini 2023 ocaktan beri topluyorum, yani maliyetimden (pixel gibi yeni çıkanlar dışında) en az 2x yukardalar. Burdan alır mıydım, düzeltme yaparlarsa alırdım. Mesela 3 gün önce hepsi %30 - %40 bandında düştüler.

Yapay zekalar meme furyasından önce coştu aslında. Sonra biraz yatay ve akabinde tekrar roketledi. Şu an roketlemesinin sebebi de tarihini tam bilmesem bile önümüzdeki 2-3 hafta içerisinde bir yapay zeka konferansı olacak ve nvidianın ceo'su da katılacak. Oradan gelecek olası bir coşkuyu şu anda fiyatlıyor. Ben btc 100k'yı geçene kadar bir adet bile yapay zeka coini satmayı planlamıyorum.

Onun dışında metaverse furyasının inanılmaz derecede olacağını düşünmüyorum bu kez, elbette boğa herkese boğa ama diğerleri kadar performans vermeyebilir. bu senenin hype'ı büyük oranda gaming ve ai olacak. belki bir de buna layer'lar eklenebilir.

Gaming tarafında ise çok da uzak olmayan bir gelecekte hype bekliyorum, burada favori coinlerim pixel, MAGIC, XAI, SAND. Yatırımlarım şu anda bunlarda bulunuyor gaming konusunda.

Yapay zeka olarak ise elimde GRT, AGIX, RNDR bulunuyor.

NOT: bu coinlerin %70'ini 2023 ocaktan beri topluyorum, yani maliyetimden (pixel gibi yeni çıkanlar dışında) en az 2x yukardalar. Burdan alır mıydım, düzeltme yaparlarsa alırdım. Mesela 3 gün önce hepsi %30 - %40 bandında düştüler.

Onur,coinlerden hiç anlamayıp tamamen arkadaş tavsiyesiyle 1$ maliyetle almış olduğum ALİCE coin hakkında bir fikrin var mıdır?rica etsem yardımcı olur musun?

Üst Alt