Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi!

Tabii ki herzl kan emici bir mahlukat enver paşa ise ülkenin kurucu babalarından...Bir yanda emperyalist uşağı öte yandan bir anti-emperyalist... Biri zevkü sefada yatağında eceliyle ölmüş diğer bir elinde kuran bir elinde yalın kılıç rus mitralyözüne at sürerken şehit düşmüş...Bunlar tarihi gerçekler insan bari daha makul biriyle karşılaştırır...Bu versusta daima herzl yerin dibini boylar kusura kalma renktaş

Iste bu degerlendirmede sen kendine bunlari soyleyecek hak goruyorsan , istedigin kadar kutsalim de , senin savunduklarina da insanlar istediklerini soyler gikin cikamaz

Ciksa da kaale alinmaz

Adalet subjektif bir kavram degildir , annesini olduren katile bile serefsiz yazamazsin mesela , o ayridir bu ayridir

Iste bu degerlendirmede sen kendine bunlari soyleyecek hak goruyorsan , istedigin kadar kutsalim de , senin savunduklarina da insanlar istediklerini soyler gikin cikamaz

Ciksa da kaale alinmaz

Adalet subjektif bir kavram degildir , annesini olduren katile bile serefsiz yazamazsin mesela , o ayridir bu ayridir
Annesini öldürene sen dahil herkes herşey der...Hayatın gerçekleri var ki buna hukukta yer de var yoksa kan davası filan nasıl hafifletici sebep oldu onyıllarca tck'da ??? Ki bu kanun bize italyadan geçti zira orada da var...Lütfen bu saçma argümandan vazgeç uzatmayalım milleti de germeyelim bence hürmetler...

Annesini öldürene sen dahil herkes herşey der...Hayatın gerçekleri var ki buna hukuk ta yer de var yoksa kan davası filan nasıl hafifletici sebep oldu onyıllarca tck'da ??? Ki bu kanun bize italyadan geçti zira orada da var...Lütfen bu saçma argümandan vazgeç uzatmayalım milleti de germeyelim bence hürmetler...

Milleti komunitecilik ile arkana almaya calisma ustat

Senin sahip oldugun her hakka baskasi da sahip , senin degerlerin farkli ise baskasinin da farkli

Ben o kisilerin savunucusu degilim ama bunun sonu yok , sen sabri dersin oteki selcuk , hakli cikan olmaz

Bu yuzden rhodes in veya enver in kiyaslamasini yapmiyorum , ikisi de umrumda degil ama ben soylerim bana soylenemez mantigi ile fazla yol alamazsin

Milleti komunitecilik ile arkana almaya calisma ustat

Senin sahip oldugun her hakka baskasi da sahip , senin degerlerin farkli ise baskasinin da farkli

Ben o kisilerin savunucusu degilim ama bunun sonu yok , sen sabri dersin oteki selcuk , hakli cikan olmaz

Bu yuzden rhodes in veya enver in kiyaslamasini yapmiyorum , ikisi de umrumda degil ama ben soylerim bana soylenemez mantigi ile fazla yol alamazsin
Hayır ben soylerim bana soylenemez diye bir şey yok...Bilakis söyleyebilirsin haklıysan değilsen söyleyemezsin bu kadar basit. Senin bunlara fazla denk gelmeme sebebin ben genelde haksızı savunmamaya dikkat ederim ondandır...Neyse uzatmayalım galatasaraya dönelim...

Hayır ben soylerim bana soylenemez diye bir şey yok...Bilakis söyleyebilirsin haklıysan değilsen söyleyemezsin bu kadar basit. Senin bunlara fazla denk gelmeme sebebin ben genelde haksızı savunmamaya dikkat ederim ondandır...

Tamam da anlasamadigimiz nokta su . Bu "senin" dogrun , "senin" gorusun

Forum ise hepsi islam dinine inanan , hepsi ataturkcu , hepsi o hepsi bu insanlardan olusmuyor

Sen bu yaptiginla GS ust catisi olan bir yerde pasa propagandasi yapiyorsun , baskasi abdulhamit diyor ona satasiyorsun , vesaire vesaire

Ama yine basa donuyorum , kendi goruslerini millete empoze edip saygi bekliyorsun

Bunlari soyluyorum ki sorun yasama diye , ben bunlara takilmam ama yarin seni dumduz ederler pestilin cikar forumda . Gecen konuyu kitlemisler kiyisindan donmussun okudum

Tamam da anlasamadigimiz nokta su . Bu "senin" dogrun , "senin" gorusun

Forum ise hepsi islam dinine inanan , hepsi ataturkcu , hepsi o hepsi bu insanlardan olusmuyor

Sen bu yaptiginla GS ust catisi olan bir yerde pasa propagandasi yapiyorsun , baskasi abdulhamit diyor ona satasiyorsun , vesaire vesaire

Ama yine basa donuyorum , kendi goruslerini millete empoze edip saygi bekliyorsun

Bunlari soyluyorum ki sorun yasama diye , ben bunlara takilmam ama yarin seni dumduz ederler pestilin cikar forumda . Gecen konuyu kitlemisler kiyisindan donmussun okudum
Senin anlamadığın da şu fikrini beyan etmek empoze etmek değildir...Empoze etmek zorlamaktır tam tersi ben srekli saygı duyduğumu söylüyorum yanlıdığın yer bu. Sen istiyorsun ki ben ikna olayım :) Bahsettiğin mevzuda da bana söylendi uyarı filan almadım bilakis bana sadece uzatma dendi yoksa küfürden yahut hakaretten silinmiş tek bir postum yok ve bu kapanan ilk başlık değil tartışmalardan ötürü sen rahat ol sinan sıkıntı yok...Biz birbirimize katkı verelim sidik yarıştırmayalım hayırlı bayramlar, hürmetler...

Senin anlamadığın da şu fikrini beyan etmek empoze etmek değildir...Empoze etmek zorlamaktır tam tersi ben srekli saygı duyduğumu söylüyorum yanlıdığın yer bu. Sen istiyorsun ki ben ikna olayım :) Bahsettiğin mevzuda da bana söylendi uyarı filan almadım bilakis bana sadece uzatma dendi yoksa küfürden yahut hakaretten silinmiş tek bir postum yok ve bu kapanan ilk başlık değil tartışmalardan ötürü sen rahat ol sinan sıkıntı yok...Biz birbirimize katkı verelim sidik yarıştırmayalım hayırlı bayramlar, hürmetler...

Kufurun yok da sen baskasinin o veya bu sebeple sagda solda bahsettigi adama , ismi kim olursa olsun istedigini soyleme hakki gorursen , senle ayni sertlikte de baskasina senin savundugun adama soyleme hakki verirsin

Dedigim o

Kufurun yok da sen baskasinin o veya bu sebeple sagda solda bahsettigi adama , ismi kim olursa olsun istedigini soyleme hakki gorursen , senle ayni sertlikte de baskasina senin savundugun adama soyleme hakki verirsin

Dedigim o
Edeceği lafta doğruluk payı varsa amenna ama yok iftira atıyorsa kaşılık veririm...En doğal hakkım...Ben de sana bir şey demiyorum sen söylüyorsun ben de cevap veriyorum o kadar ve cevap verirken de alınmıyorum...

Edeceği lafta doğruluk payı varsa amenna ama yok iftira atıyorsa kaşılık veririm...En doğal hakkım...Ben de sana bir şey demiyorum sen söylüyorsun ben de cevap veriyorum o kadar ve cevap verirken de alınmıyorum...

Basite indirgeyim

Sen mesela cecil e serefsiz dedin misalen , biri de cikip enver e der

Bu hangisinin vatansever , hangisinin serefsiz oldugu ile ilgili degil ki , senin kendinde hak gordugun seye karsindaki de ayni hakki gorur

Basite indirgeyim

Sen mesela cecil e serefsiz dedin misalen , biri de cikip enver e der

Bu hangisinin vatansever , hangisinin serefsiz oldugu ile ilgili degil ki , senin kendinde hak gordugun seye karsindaki de ayni hakki gorur
İyi de bizden bağımsız değil mi bu zatlar? Sen de bunu anlamıyorsun...Kişiler yaptıklarına göre değerlendirilir, taraftarlarına göre değil :)

Gidin özel mesaj ile halledin sorununuzu. Uefa kararlariyla ilgili son durumları öğrenelim diye giriyoruz beyin mıncıklaması geçirip çıkıyoruz.

Yakında kadromuza hocamıza güveniyoruz Şampiyon kadromuz var açıklamalarını yapınca anlarsınız

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Evet nasılsa maaş sınırı da yok deyip selçuk filan takımda 3 milyon euro almaya devam eder hatta sözleşmeleri bile uzatılır...Gidip dünya kadar bonservis verilir nasılsa kısıt yok diye...Tarık ve adili de takımda kalır nasılsa uefa avrupada 21 kişi için liste sınırı verdi diye ve altyapıdan en fazla 1-2 kişi çıkar zira onlar b listesine yazılabilir diye ve böylece elimize gelen fırsat kaçmış olur rakiplerle makası açamayız...

Sonda soyleyecegimi basta soyleyelim , ugur , ortalamanin uzerinde bir zekaya , ciddi oranda yuksek bir bilgi birikimine sahip , insanlari germe ve provoke etmede , su sekilde benzetelim , ben ordinaryus isem , yardimci docentlikten hallice bir dostumuzdur

Amaci katkida bulunmak degil , bulundugu katkilarla kendisini yuceltmek ve insanlari kah etkilemek kah yonlendirmektir

Bu tezlerimizi simdi dayanaklandiralim ..

Bu zat , benim radarima 2 ay evvel filan girdi ,daha once de yazarmis ama ben denk gelmemistim son donemde .. Ilk intiba suydu, oh be sonunda GS nin ic meseleleri ve kisilerle baglantilari konusunda kendimden de fazla sey bilen bir adam , kendimi mecbur hissettigim konularda omzumdaki yuk azalacak diye dusundum.

Fakat sonra bir baktim ismailenver filan meseleleri basladi , dedim sinan bir dur , on yargili olma , once cocugu uyar , bak gelismelere gore fikrini sekillendirirsin

Sonra benim hataen siyasi dedigim , aslinda siyasi degil , daha cok tarihi zirvalarla ortami senlendirmeye basladi , zirva benzetmem yanlis kacabilir , iceriklerin hatali oldugunu ima etmiyorum . En guzel taktiklerden biri , insanlarin uzak oldugu , fazla bilgi sahibi olmadigi konulari , agirlikli bilgi olarak ama yorum oranini da gun be gun arttirarak enjekte etmektir .. Cunku forumlarda bu sinir uclari bir noktada birinin dikkatini cekip itiraz edince , bu ugur gibilerin istedigi sicak ve nemli ortam olusuyor , hatta bir siyasimizin soyledigi gibi "kadayifin alti kizariyor" demektir !

"ismailenver strikes back" soylemi ile size zaten kripto sekilde kendisini ifade etmisti , anlamadiniz ! Bu adama itiraz etmek , onun degirmenine su tasimaktir , kendinizi zayiflatir . Bu yuzden bekleyeceksiniz , hatali tahmini realize olunca saldiriya gececeksiniz , unutmayin burasi eger ugur soz konusu ise bir forum degil , ap acik bir savas meydanidir . Ama oyunu kontrol eden siz degilsiniz , kasa ugurdadir , o yuzden ekstra seyler yapmalisiniz

hele hele tehdit ,fiziki siddet gibi teklifler bu adami iyice zirveye ucurur , kendinize de foruma da ihanet etmis olursunuz , sakin bu yontemi denemeyin

bu adamin taktigi , ki kendi de ifade ediyor , coktan bu hayattan gocmus sahsiyetler uzerinden konu devsirerek , ispat edilemeyecek ve karmasasi on yillardir suren meselelerdeki ,bilgisini de kullanarak , kendi gorusunu empoze etmek , bunu basaracak silahlari da oldugu icin (ki var emin olun buna) gerine gerine tartismanin disindaki insanlarin "ugur u sevmeyiz ama gomdu adamlari" demesini izlemektir

mesela hepinizin guldugu hurmetler kelimesi bile bu arkadasin taktik nukleer silahidir , siz de agzinizi acip bu silahi yiyorsunuz , ama o zehir 2 gun sizi guldururken , en sinirli aninizda bir yerinizde patlatilarak sizi geriyor ve cevap mecburiyetinde birakiyor

siz adamin bir el ya da agiz aliskanligi ile mi hurmetler yazdigini dusunuyorsunuz , cok safsiniz !

Peki nasil benim en cok karsilikli mesajlastigim kisi bu zat ? 2 sebebi var, biri forumca cok sevilecek olan (tesbihte hata olmaz ,kendisine bu yakistirmayi yapmiyorum) "it iti isirmaz" atasozudur ... Denk kuvvetler ile carpismak yerine PACMAN oyunundaki gibi sizi noktalar gibi gorup yiyor , karsisina denk kuvvet gelince labirentin diger sokaklarina sapiyor

ikincisi de adamin ,kabul edin etmeyin , ciddi bilgisi ,arastirmalari var , bunu hazmedeceksiniz , ve stratejinizi ona gore sekillendireceksiniz , bu sebeple ben adamin kopegin kulagina yapismis kene misali GS ile ilgili konularda kanini emmek suretiyle kendimi idame ediyorum . Cunku adam bir cok konuda faydalanilmasi gereken detaylara hakim

aklima geldikce eklerim . su an benden bu kadar , tehlikeli , riskli ve amaci ortami gererek buradan nemalanmak olan bu zat ile usuluyle gecinin , dogru kullanilirsa insani abad eder , ama kutu kutu yerseniz intihar edersiniz

analizin telif hakki bana aittir , yazinin tamami ya da bir bolumu izinsiz kullanilamaz

Güzel otobiyografi ;)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu arkadaşlar bu tarz ikili tartışmalar forumda çok fazla yaşanmaya başlandı

Ve artık belli bir yerden sonra öyle bir noktaya geliyor ki tartışma yüzünden mevcut konuyu takip etmenin mümkünü yok

Lütfen ikili tartışmalara girecekseniz kendi özelinizden bunları yapınız

Yok halen ısrarla konu üzerinden yapacaksanız da

o zaman yönetimdeki arkadaşlar gereğini yapsın

çünkü bu tarz kısır tartışmalar, insan trollemeye çalışan tipler v.b. gibi olaylar yüzünden insanlar forumdan kaçar oldu

Üst Alt