Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi!

Başlığa, konu ile ilgili aklı başında yazılmış yorumlar okumaya giriyoruz ancak birbirinden ukala iki tipin birbirlerine laf sokmaları arasından bir şeyler bulmaya çalışıyoruz.

Çok post kasıyorlar diye bu arkadaşların ayrıcalıkları mı var bilemiyorum ama neden birbirlerine karşı olan egolarını özelden tatmin etmeleri konusunda yönetimden bir uyarı gelmiyor anlamış değilim.

Benim gibi yazmaktan öte okumayı seven bireylerin - en azından benim - bu durumdan çok da haz etmediğini değerli forum yöneticilerine hatırlatmak isterim.

Saygılarımla,

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Forumda engelleme seçeneği mevcut tam işlevsel değil ama sayfa boyutunu baya düşürüyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu arkadaşlar bu tarz ikili tartışmalar forumda çok fazla yaşanmaya başlandı

Ve artık belli bir yerden sonra öyle bir noktaya geliyor ki tartışma yüzünden mevcut konuyu takip etmenin mümkünü yok

Lütfen ikili tartışmalara girecekseniz kendi özelinizden bunları yapınız

Yok halen ısrarla konu üzerinden yapacaksanız da

o zaman yönetimdeki arkadaşlar gereğini yapsın

çünkü bu tarz kısır tartışmalar, insan trollemeye çalışan tipler v.b. gibi olaylar yüzünden insanlar forumdan kaçar oldu
Üstat ben başlatmadım geçmişteki postlara bakabilirsin arkadaş hakkımdaki çamaşırları koyacağım dedi sonrasında da tek kötü sözüm olmadı diğer renktaşlardan özür diledim şikayetini dile getiren senden de özür dilerim hayırlı bayramlar...

Bu tür konuları ya ÖM la tartışın yahut ayrı bir başlık açın. ''Enver Paşa'' gibi mesela. Konuya ilgi duyanlar o başlığa girer, dilerse kendi yorumlarını yazar; ayrı başlıkta derli toplu tartışılırsa benim de ilgi duyabileceğim bir konu hatta ama bu şekilde olmaz.

Israrla transfer yahut ceza başlığı altında devam ederseniz, tepki alırsınız elbette...

Forumda engelleme seçeneği mevcut tam işlevsel değil ama sayfa boyutunu baya düşürüyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yaklaşık 10 yıldır Galatasaray ile ilgili konuları bu forumdan cep telefonu ile takip ettiğimden ünvanınızı bilmiyorum.

Affınıza sığınarak 1 2 sorum olacak. Yöneticimisiniz? Eğer yönetici iseniz önereceğiniz çözüm bu mudur?

Velev ki engelleme seçeneğini kullandım. O vakit Uğur Güzel ve Sinan Bilgin in birbirlerine dalaşmadan, ego tatmini yapmadan, gerçekten Galatasaray ile ilgili bilgi ve birikim içeren paylaşımlarını nasıl takip edeceğim?

Bu tür konuları ya ÖM la tartışın yahut ayrı bir başlık açın. ''Enver Paşa'' gibi mesela. Konuya ilgi duyanlar o başlığa girer, dilerse kendi yorumlarını yazar; ayrı başlıkta derli toplu tartışılırsa benim de ilgi duyabileceğim bir konu hatta ama bu şekilde olmaz.

Israrla transfer yahut ceza başlığı altında devam ederseniz, tepki alırsınız elbette...
Katılıyorum hatta kavga edilip ortaya bir şey konmayacaksa da gerek de yok ayrı başlığa ben sadece karşılık verdiğim için hatalıyım yoksa ben başlatmıyorum...Paşadan da ben değil onlar bahsediyor sıkıntı yok üstat haklı bir serzenişiniz var onun için tek tek özür diliyorum haksız olduğum için değil yeri olmadığı için, hürmetler...

Yaklaşık 10 yıldır Galatasaray ile ilgili konuları bu forumdan cep telefonu ile takip ettiğimden ünvanınızı bilmiyorum.

Affınıza sığınarak 1 2 sorum olacak. Yöneticimisiniz? Eğer yönetici iseniz önereceğiniz çözüm bu mudur?

Velev ki engelleme seçeneğini kullandım. O vakit Uğur Güzel ve Sinan Bilgin in birbirlerine dalaşmadan, ego tatmini yapmadan, gerçekten Galatasaray ile ilgili bilgi ve birikim içeren paylaşımlarını nasıl takip edeceğim?

Sinan ile biz seviyeyi aşmadan tartışırız ama bazen bugünkü gibi uzayabiliyor dediğinizi dikkate aldık zaten kestik diyaloğu, iyi günler üstat

cok acik yaw soyledigi

What we ask is above all that the club is evaluated consistently with the decisions that have been taken for other company in the years of the Financial Fair Play, now there are dozens of cases. And I have to say: we have a little 'feeling that postponing our case to the Adjudicatory Chamber is already different than how other cases were treated. I give two examples: Dinamo Mosca and Galatasaray. Both were excluded from Europe but for very different conditions from ours. Dinamo had such negative balances that it was useless to even discuss the facts. The Settlement had been granted to Galatasaray and had not yet respected the imposed posts. Milan is in a different situation

google translate ile bile anlasiliyor
neden gotlerinden anlayip magdur show yapiyolar anlamiyorum
bu kafadaki heriflerle avrupa sogan fiyatlarimizi arttiriyor kafasindaki herifler aslinda bir
gotunden salla sonra prim yapmaga calis

Bu 4. yil kar olayi nedir anlamadim? En son hangi sezonda kar yaptik? 4. senede sampiyonlar ligine kalmasak kar yapmak olasigimiz varmi?

Üst Alt