Kulübümüzden Onyekuru Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Onyekuru Açıklaması!

Çoğu Onyekuru'ya sanki bonservisli oyuncumuz muamelesi yapıyor ya alırız bonservisini ne olacak diye düşünüyor da Monaco 13 mil.€ bonservis ödedi Onyekuru için nasıl hangi parayla bonservisini alacağız ?

Bir de nasıl olsa 1 yıl daha kiralarız diyenler var Monaco 3 maç daha kalmasını istemiyor Onyekuru'nun 1 yıl daha Galatasaray'da kalmasını ister mi adamlar ?

İşte kiralık oyuncuların sıkıntısı da bu Lemina&Seri ve Onyekuru gitti yazın yerini nasıl dolduracağız ?

Çoğu Onyekuru'ya sanki bonservisli oyuncumuz muamelesi yapıyor ya alırız bonservisini ne olacak diye düşünüyor da Monaco 13 mil.€ bonservis ödedi Onyekuru için nasıl hangi parayla bonservisini alacağız ?

Bir de nasıl olsa 1 yıl daha kiralarız diyenler var Monaco 3 maç daha kalmasını istemiyor Onyekuru'nun 1 yıl daha Galatasaray'da kalmasını ister mi adamlar ?

İşte kiralık oyuncuların sıkıntısı da bu Lemina&Seri ve Onyekuru gitti yazın yerini nasıl dolduracağız ?
en azindan ligin. bitmesini bekleyebilirlerdi

zaten bize falcao kazigini soktular

bu itoglu itlerden topcu falan alinmaz. onyekuru da gitsin kafasini daglara taslara vursun monaco'ya gittim diye

sittin sene oynatmazlar onu orada. falcao gibi bir bitigi bize biraktilar, üstüne üstlük oynatamadigimiz onyekuru icin 750 kira götürdüler

onyekurunun kapta bitis tarihi 30 06 diye verilmis
andona seri lemina fln 31 05

demek onlarinki uzatildi klupleriyle istisare neticesinde
otomatik uzatma diye bisey de yok ztn topcu mayis sonu mukavelem bitti ben tuyuyorum dese zorla tutamazsin

Üst Alt