Kulübümüzden Stat İsim Sponsorluğu Açıklaması - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Stat İsim Sponsorluğu Açıklaması

Galatasaray stat sponsorluğu için 80 milyon dolarlık anlaşma yapıyor..10 senelik anlaşma kısa sürede açıklanacak. Yeni sponsorun Türkiye ile normalleşme sürecine giren bir Körfez ülkesi olduğunu duydum..Forma sponsorları ile bu rakam 107 milyon dolar’ı buluyor.(@nevzatdindar )
Savaş Çorlu stad ismi için Nef diyor. Nevzat Körfez ülkesinden diyor. İki isimde iyi kaynaklar değil. Umarım Nevzat haklı çıkar.

NEF olsaydi coktan yerel basina sizmisti bence, sonucta bir Turk firmasi o yuzden yabanci olacagini dusunuyorum (umuyorum).
Yarın ki iş birliği anlaşması ne acaba? Bu yönetim sponsorlara iş birliği olarak baktığını açıkladı yarın da Nef ile iş birliği anlaşması var ki Erden Timur ile Burak Elmas katılacakmış. Zaten Savaş Çorlu bu açıklama üzerine Nef stad sponsoru dedi. Bu biraz kafa karıştırıyor. Umarım yeni tesis, basketbol salonu, stadın dış cephesi(spor gecesinde başkan bunun için bir hayalim var ama olurunu bilmediğim için paylaşmıyoruz demişti) yada başka bir şey ile ilgili bir iş birliğidir. Zaten Nef adı yoktu bu iş birliği açıklaması üzerine bazıları stad sponsoru Nef dedi.

Yarın ki iş birliği anlaşması ne acaba? Bu yönetim sponsorlara iş birliği olarak baktığını açıkladı yarın da Nef ile iş birliği anlaşması var ki Erden Timur ile Burak Elmas katılacakmış. Zaten Savaş Çorlu bu açıklama üzerine Nef stad sponsoru dedi. Bu biraz kafa karıştırıyor. Umarım yeni tesis, basketbol salonu, stadın dış cephesi(spor gecesinde başkan bunun için bir hayalim var ama olurunu bilmediğim için paylaşmıyoruz demişti) yada başka bir şey ile ilgili bir iş birliğidir. Zaten Nef adı yoktu bu iş birliği açıklaması üzerine bazıları stad sponsoru Nef dedi.
Savas Zorlu'nun cok birsey bildigi yok o yuzden kaale almiyorum. Basketbol stadi icin de bir finans anlasmasi olabilir baska bir sey icin de olabilir. Cok dedikodu var bu konuda en iyisi yarini beklemek olacak.

Savas Zorlu'nun cok birsey bildigi yok o yuzden kaale almiyorum. Basketbol stadi icin de bir finans anlasmasi olabilir baska bir sey icin de olabilir. Cok dedikodu var bu konuda en iyisi yarini beklemek olacak.

Aynen çok dedikodu var. Nef ile bir dedikoduda 75 milyon dolar olacağı yönünde para buysa Nef'te olsun ama Nef'in yıllık 7.5 milyon dolar stad ismine vereceği bana hiç mantıklı gelmiyor. Çünkü adamlar ile Erkek basketbol ile iş ortaklığı var orda Erden Timur'da basketbol yönetiminde söz sahibi. O yüzden bana daha çok basket salonu ile ilgili gibi geliyor. Erkek basketbolda olduğu gibi Kadın baskette Galatasaray Nef olur, basket salonunu yapar Nef ve basketbol ortaklığı devam ettiği sürece salon ismi de Nef olur. Bu bana daha mantıklı geliyor şahsen.

DEV ANLAŞMA.. ÖZEL..
Galatasaray stat sponsorluğu için 80 milyon dolarlık anlaşma yapıyor.. 10 senelik anlaşma kısa sürede açıklanacak.. Yeni sponsorun Türkiye ile normalleşme sürecine giren bir Körfez ülkesi olduğunu duydum..

Böylece Başkan Burak Elmas seçim öncesi verdiği sözü yerine getirecek.. 80 milyon dolar stat + forma (six ile 27 milyon dolar) = 107 milyon dolar..

Başkan Elmas 100 dedi ama yapılan anlaşmalar 107 milyon dolar.. Galatasaray’a hayırlı olsun..

DEV ANLAŞMA.. ÖZEL..
Galatasaray stat sponsorluğu için 80 milyon dolarlık anlaşma yapıyor.. 10 senelik anlaşma kısa sürede açıklanacak.. Yeni sponsorun Türkiye ile normalleşme sürecine giren bir Körfez ülkesi olduğunu duydum..

Böylece Başkan Burak Elmas seçim öncesi verdiği sözü yerine getirecek.. 80 milyon dolar stat + forma (six ile 27 milyon dolar) = 107 milyon dolar..

Başkan Elmas 100 dedi ama yapılan anlaşmalar 107 milyon dolar.. Galatasaray’a hayırlı olsun..
Kim bu şirket kim? Detay veriyorlar ama şirketi söylemiyorlar bu tarz haberler bana çok yalan gibi geliyor. Bu arada Nevzat Dindar'ın haberi ona göre beklenti olsun.

Üst Alt