Kulübümüzden Zorunlu Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence Fatih hocayı sezon sonu altyapının başına verelim , altyapının sorunlarıyla ilgilensin .

Video'yu yeni izledim , ısrarla peynir ekmek diyor :asd:
Bu altyapıya döndürecekse suratımızı , susmasın bence.
Büyük sorunların olduğu bariz.

Altyapidan biri hayatini karartacak bir aciklama yapmadigi surece nasil kanitlasin?

Bu aciklamayi ajansspor gibilere yapamayan gelmis ugura yapiyor neden?

Bu aciklamadan utanc duyulmali.

Hangi birine kızacaksın ki..Alayı sözde Galatasaraylı..başkanından yöneticisine, spor yorumcusundan yazarına elle tutulur bir taraf yok.Alayı Galatasarayın üzerinden nemalanan adamlar..

Eveet bir taraftar olarak bu yönetime inanmıyorum.Bu olay doğru olabilir.
ama uğur senin gibi Galatasaraylıya sokayım.Galatasaraylıyım diye ortalıkda geziniyorsun.Birazcık Galatasarayı düşünsen şu yönetim ne rezillikler yaşattı onları yazardın söylerdin.

Kendimi bildim bileli yazili ve gorsel basin hep fenerin hegemonyasinda olmustur. Hic bjr sene Galatasaray basin tarafindan hakettigi itibari gormemistir. Ama fener en kotu doneminde bile el ustunde tutulmustur.

"kendilerini gazeteci ilan eden ve yıllardır kapısından içeri girmedikleri yerlere hakim oldukları algısını oluşturan"

Ouuuvvvvv çok sert başkanım

Uğur denen bu zevat da kendini bir halt sanmıştır, adam yerine konulup muhatap alındım diye..

Aslında suç bu gerizekalı da değil, bu ve bunun gibi embesilleri izleyip, takip edip, g.tlerini kaldıranlarda..

Malesef ülke olarak her alanda ciddi bir kalite sorunumuz mevcut.

SM-N975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Futbolcularımız madem bu kadar profesyonel bir beslenme programında geçiriyorsa hayatlarını neden antrenmanda krem şantili, kremalı pastalar kesip yiyorlar?

Üst Alt