Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Cevap: Son Dakika l Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

58 madde kademenlendirerek degiştirilecek dedi nedim türkmen. yani kısacası yamulmaya başladılar. adnan öztürkünse sesszi durması hic hoşuma gitmedi.

Bu bursanın başkanı tam komedi ya :lol: Birden ortaya çıkıp eller havaya diyecekmiş gibi duruyordu açıklama yapılırken

Fener gitti artik beyler , Shike var ,tesebbüs ,tesvik var .. var da var. Besiktas kurtarabilir gibi eksi puanla.

Sadece Fener'in şike yaptığı kesinleşecek ve sadece Fener düşecek görürsünüz..

Fenerbahçe'yi "şikeye teşebbüs"ün içine çekme için ellerinden geleni yapacaklar.

Tüpcünün açıklaması boşiuna zaman kaybı idi.Orduspor başkanının konuştukları yetti.

komik ya harbiden

mesela ben adama ates edim adami iskalim mesela ayagindan vurmus olim

sen git mac yaparken adama faul yap ayagi kirilsin

ayni cezayi yielim:)

yahu neyi anlamıyorsunuz?iddianamede 7-8 klübün adı geçiyor.teşebbüs edenler var.hepsi düşerse lig tv zarar görür,şike yapanlar sadece düşsün,diğerlerinin puanları silinsin,fener,sivas düşsün sadece diyorlar.

eyw onur

giren cıkan fenere bu durumda o halde:ka21:

yahu neyi anlamıyorsunuz?iddianamede 7-8 klübün adı geçiyor.teşebbüs edenler var.hepsi düşerse lig tv zarar görür,şike yapanlar sadece düşsün,diğerlerinin puanları silinsin,fener,sivas düşsün sadece diyorlar.

Evet aynen bende öyle anladim.

Fener gitti :cool:

İçerde baya ateşli tartışmalar yaşanmış belli.Ama hala net bişey söyleyemiyorlar,topu TFF'ye atıyorlar.Ama son sözü UEFA söyleyecek..

Üst Alt