Küresel GSC Tehlikesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Küresel GSC Tehlikesi

Ya boyle detaylara gerek yok , gelsin rakip taraftar da yazsin

kuralin Gs liye baska x takimliya baska olmasina gerek yok

O kontenjan maalesef sizle doldu Sinan Bey.

Mehmet vardı yav Mete'nin arkadaşı.

Mete'nin yeri ayrıdır da Mehmet daha çok sevilirdi şimdi yalan yok :D BJK'liydi adam, herkes biliyordu, kendi maçlarına yazıyordu yorum, kimseyi provoke etmiyor. Yenilmişsek hiç ses etmiyordu falan çok düzgün çocuktu.

Aslında benim beyan ettiğim şey, fbli ile bjkli ile ilgili değil..

Ben sadece Avrupadan 2. bir takım seçimi, profillerde olursa diyalog artar hem çok zor birşey değil amaç heyecan getirmek.

Sinan Bilgin gerçekten Galatasaraylı olmadığını itiraf et sen de rahatla biz de rahatlayalım :D

Hayatım boyunca farklılıkların, azınlıkların, ötekilerin destekçisi olmuşumdur. Ama forumda olmasın. Burada çok net koyu bir faşistim. Bir Fenerbahçeli karşıma gelip Galatasarayımı eleştirmesin. O kadar da değil.

Müsaadenizle şu Doruk'a uçan tekmeyi yapıştırıp evrenin derinliklerine yollıcam.

yalnız benim iddia ettiğim şey ispatlamış doruk

ben ne diyordum

gs iyi ise forum kullanımı daha aktif, gs kötüyse forumun aktifliği de düşük diyordum

sen de alakasının olmadığını söylüyordun

artık tartışılmaz 1 gerçek çıktı benim söylediğim

adminliği devredersin heral bana bundan sonra

Ben çok geç kalmışım buraya gelmeye. Üye olduğumdan beri aranızda dönen muhabbetleri ilgiyle ve tebessümle okuyorum. Belirtilen yıllarda ciddi bir hareketlilik yaşanmış. Bunu kendi aranızda konuştuğunuz anılardan anlayabiliyorum. İnterneti çok aktif kullanmama rağmen hiçbir zaman bir foruma üye olmadım. Tanımadığım insanlarla ne konuşabilirim ki diyerek tek bir foruma girmedim...

Buradaki ilk günlerimi başıma gelenleri anlatacağım. Bu konuda herkesin birbirine laf attığı, kırdığıyla ilgili eleştirilere istinaden...

Bir gün taraftar forumlarında takımının içinde neler döndüğünü daha iyi görürsün diyen bir arkadaşın lafıyla google a galatasaray forum yazarak tanıdım burayı. Başka hiçbir yere bakmadan üye oldum. Adımı soyadımı sordular. Şaşırmıştım. Çünkü forumlarda insanlar "rumuz" denilen takma adla üye olurlar diye biliyordum. "Kimden çekineceksin ki Mustafa!" dedim ve üye oldum. Üyeliğim kendi adım soyadım olmadığı gerekçesiyle iptal olmuştu. Artık hangi admin ya da moderatör Emrah Yıldırım Emre Saykal @Metin Urhan Keramettin TANRIVERDİ Alper Altun adı şu an aklıma gelmeyen her kimse reddetmiş. Şaşırmış ve kızmıştım. Mail attım. Ertesi gün onaylandım. Böyle de enteresan yöneticileri var tabi :)

Onay mailinde lütfen tanışma alanında kendinizi tanıtınız diye bir mesaj geldi. Dosdoğru gittim ve millet ne yazdıysa ben de öyle yazdım. Daha ilk mesajıma laf çakanlar ortaya çıktı. ve de en ilginci

"Terim'i sever misin?" sorusu oldu. Cevabımı verdikten sonra gelen tek kelimelik "teşekkürler" yanıtı "ulan burası neresi" sorusunu sordurdu kendime. Mizah amaçlı olduğu belliydi ama saf gibi herkese cevap veriyordum. Yine adını hatırlamadığım adminin bir tanesi "adamı ilk günden kaçıracaksınız akıllı durun" mesajından sonra buranın samimiyetini anladım.

Moderatörlerin ve adminlerin kullandığı dil. bence gayet yerinde. Aşırı resmiyet boğar. Tek eleştirim Keramettin Tanrıverdi'de biraz şiddete eğilim var. :)

Evet burada çoğulculuk var. Evet karşıt fikirler çok benimsenmiyor ama karşı görüşler karşıdakini irite etmeden yapıldığı sürece sıkıntı çıkmıyor. Ben burada melo'yu bile eleştirdim. Dayağımı yedim ama nefret kazanmadım (sanırım) :)

Son olarak burada ciddi bir emek var. Bu emeğe herkes efendi gibi saygı göstermek zorunda. Bu bir tercih değil, zaruriyettir. Ben resmen medyayı takip etmeyi bıraktım. Bütün haberleri forumdan takip ediyorum. Her gün sabah mutlaka "acaba bugün moderatörler hangi haberi paylaşmış" diye uçarak geliyorum foruma. Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Son düzenleme:
Üst Alt