Kurtuluşumuz İçin, Başarı İçin Tek Çare: Abdullah Avcı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurtuluşumuz İçin, Başarı İçin Tek Çare: Abdullah Avcı!

yav ne zaman boş beleş adamların peşinden koşmaktan vazgeçeceksiniz ? hamza , abdullah avcı , vs vs
türk olursa ersun yanal'dan başkası yalandır.
diğer türlü de disiplinli genç sayılacak ancak tecrübeli yabancı hoca olmalı .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Avcı gelmez boşuna kasmayın akıllı adam görmüyormu dursunun kepazlığını ki bu adam adnan polat dönemide teklife rağmen gelmemişti proje planlama ve imkan vaad etmen gerek adama...

Hamza gitmeden önce ve gittigi gün Hamza konusuna aynen sunu yazmistim: Hamza dan sonra birde Avic kazigini sokar kulübe bu taraftar.

Konu gecikmedi.

Bekir'i sag bek oynatan bir teknik adam ciddiye alinmaz. Semih'i bek oynatmak gibi birsey.

Semih'i bek oynattık vaktiyle ne oldu 2 asist yaptı. Demek ki Avcı hocamız bilerek oynatıyor.
Hamza=Avcı demek, Avcı hocamıza çok büyük bir hakarettir. Tövbe etmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Forumun çoğu 71 yaşındaki bir hocayla yeniden yapılanmaya gidip avrupa'yı titreteceğimiz günlerin hayalini kuruyor

o yüzden Avcı ve Ersun'un istenmemesini normal karşılamak lazım

Renktaş Avcı neysede Ersun konusunda fikrimi değiştirdim. Ne zaman Ersun Beşiktaş maçında bizim Selçuk'u övdü o zaman vazgeçtim...

Zamanında Sabri, Eboue ve Burak'ı kanatta oynatan profesyonel Mancini'yi yalayanlar Avcı oyuncuyu farklı mevkide oynattı diye zırlamasınlar bitte

Üst Alt