La Liga 25.Hafta | Real Madrid 3-2 Sevilla | 6 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 25.Hafta | Real Madrid 3-2 Sevilla | 6 Mart | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 25.Hafta | Real Madrid 3-2 Sevilla | 6 Mart | Maç Sonucu

Adamlar oynadılar aldılar, madridi hiç sevmem ama hakeden kazandı güzel oynadılar ;)

Ayrıca Barca da bu şekilde şampiyon olmayacağını anlasın. El clasicoya eşit puanlarla çıkmalarını isterim. Hatta Barca geride çıksın 2 puan falan ki o maçı almak zorunda olsun biz de daha zevkli bir maç izleyelim. Açıkcası Real de şampiyon olsa Barca da farketmez önemli olan şu yarışın zevk vermesi. Beni sonuç açısından çok ilgilendirmiyor durum :)

Sevilla tribününde bir Türk bayrağı :)

335.jpg

Barca'nın puan kaybettiği haftada galip gelmeleri şarttı. Real'i durdurana aşk olsun.

barcayıda realide hiç sevmem daha dogrusu galatarasaydan başka hiçbi takımı sevmem hepsine lanet olsun ama realin dünyadaki para gerçeğini göstermesi açısından iyi bi galibiyet aldıgını düşünüyorum.

Cevap: La Liga 25.Hafta | Real Madrid 0 - 2 Sevilla | 6 Mart Cumartesi | 23.00 | NTV

Size söylüyeyim Sevilla ikinci golu atar , maç sonucuda 1-2 biter.

2-0 :D Nededim ben sevilla 2-0 yapar dedim :D

GOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL BARçA lIDER!!!!!!!!!!!

Parayla saadet olmaz demiştim:m26:

Şampiyon Barça olacak:kupa:

Ahahhahahsdjascfhjasdkhfvas . :D Kim kazandı maçı acaba ? :allecto:

Maçın son 15 dksını izleyebildim. O 15 dk, tüm maça bedelmiş aslında. Harbiden süper maçtı yahu.

Ballı adamlar ne olacak. Tam bir gerizekalılar topluluğu

Maçı izledim ilk attıkları golde şanslıydılar ama en az 15 16 tane gol pozisyonuna girdi real hakettiler galibiyeti.

Üst Alt