La Liga 25.Hafta | Real Madrid 3-2 Sevilla | 6 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 25.Hafta | Real Madrid 3-2 Sevilla | 6 Mart | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 25.Hafta | Real Madrid 3-2 Sevilla | 6 Mart | Maç Sonucu

Maçı izledim ilk attıkları golde şanslıydılar ama en az 15 16 tane gol pozisyonuna girdi real hakettiler galibiyeti.

Mesajımı düzeltmişsin ama; Franco'nun adamları için fikrim asla değişmeyecek. Umarım stad başlarına yıkılır kendlileri de içindeyken :)

Mesajımı düzeltmişsin ama; Franco'nun adamları için fikrim asla değişmeyecek. Umarım stad başlarına yıkılır kendlileri de içindeyken :)

Evet düzenledim çünkü "Galat" üyesine yakışmayacak bir içeriği vardı. Lütfen attığın mesajlarda rütbenin bilincine uygun olarak at.

Çok iyi maçtı hakettiler sonuna kadar. Hırsları, mücadeleleri alkışı hakediyor bence.

Barça bu aralar çok düşüşte yoksa Kralı gelse onları liderlikten indiremezdi :D En kısa zamanda eski formlarını yakalayamazlarsa Real alır başını gider.

Evet düzenledim çünkü "Galat" üyesine yakışmayacak bir içeriği vardı. Lütfen attığın mesajlarda rütbenin bilincine uygun olarak at.

Konu farklı bir noktada olunca ne rütbe umurumda olur ne de başka birşey.

Madrid'e bela okuma özgürlüğümü engelliyorsa rütbemi alabilirsin. Onlar bizden neler neler aldılar hala ayaktayız.

Şebnem bildiğin katalan olmuş yav:D Ne francosu yıl 2010 oldu..:D

Bu arada bu sonuçla Real Madrid evindeki tüm maçları kazanmış oldu bu seneki..Darısı Barca maçına..

E biraz çekişme olsun la liga'da. barcelona herşeyi tapularsa işin zevki kalmaz:D saldır real

Madrid önemli bir alibiyet aldı. Şampiyonluğa bir adım daha yaklaştılar.

Madrid 2-0'dan sonra müthişti son haftaların formda ismi Higuain çok kaçırdı buna rağmen önemli bir galibiyet oldu.

2-0 dan sonraki yorumları koymak isterdim ama tartışma çıkmasın diye koymuyorum. Bu sene şampiyon Madrid.

Abooov. Ne maç olmuş öyle. Dün en son bu başlığa gözattığımda Madrid 2-0 mağluptu. Sabah baktığımda gözlerime inanamadım. Keşke izleseydim maçı. :)

müthiş bir maçtı gerçekten futbolun herşeyi vardı sahada.100 sene gecse bızde boyle bir maç izleyemeyiz.

Real Madrid'in son dakikalarda yaptığı o rahat pasların habercisiydi aslında gol. Sevilla saçma sapan işler yaptı. Puan durumu eşit, koltuk değişti fakat bir ihtimal daha var. El Clasico...

O günü bekliyorum.

Barca Madrid'i deplasmanda yener hiç boşa heveslenmeyin.

madrid ikinci yarı mükemmeldi.

Guti pasörlüğünü yine gösterdi bu maçta.

herşeyi ile özellikle 2.yarı süper bi maç oldu.madrid puan kaybetse yazık olurdu hakettikleri bi 3 puan aldılar.

Üst Alt