La Liga 31. Hafta | R. Madrid 0-2 Barcelona | El Clasico | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 31. Hafta | R. Madrid 0-2 Barcelona | El Clasico | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 31. Hafta | R. Madrid - Barcelona | 10 Nisan | 23:00 | El Clasico

Realliler,Hüngür Hüngür aglayacaksiniz!!!

Cevap: La Liga 31. Hafta | R. Madrid - Barcelona | 10 Nisan | 23:00 | El Clasico

ronaldo_messi_800_811830.jpg

Ronaldo´yu küçümseyenlerin pişman olacağı maç olacaktır .

x.ronaldo = messi

x>10 ;)

barca alır..

Barcelona üstte handikap veriyor iddaa messi 3 atarsa 1 sayılcakmış. :p

Bazıları Real Madrid´i Arsenal sanıyor Uyanın beyler huhu Real Madrid´den bahsediyoruz . Bu sezon 100 gol atan , liderlik koltuğunda oturan ,Barnebau´da oynadığı bütün maçları kazanan ilk maçta Camp Nou´da Barcelonaya karşı başa baş bir oyun ortaya koyan hatta belli bölümlerde daha üstün oynayan takım varya ondan

Bazıları Real Madrid´i Arsenal sanıyor Uyanın beyler huhu Real Madrid´den bahsediyoruz . Bu sezon 100 gol atan , liderlik koltuğunda oturan ,Barnebau´da oynadığı bütün maçları kazanan ilk maçta Camp Nou´da Barcelonaya karşı başa baş bir oyun ortaya koyan hatta belli bölümlerde daha üstün oynayan takım varya ondan

Katılıyorum.

Bazı arkadaşları gerçekten anlamıyorum. Skor tahminim 2-2 idi ama umarım yanılırım ve maçı Real Madrid kazanır. Dünya'da yayılan bu Barcelona hegemonyası da sona erer.

barcelona yine 3-5 atar , sonra Real yaz döneminde bir 250 milyon euro daha harcar :)

Real nereye yeniyor ya Barca'yı, Fener'in bizi yenmesine benzemez bu iş, valla Barca aklını alır adamın. :D

Messi ve Xavi gününde olursa isterse 12 kişi oynasın madrid gene yenilmeye mahkumlar :D

Ulan Ygs'den 11 saat önce El-Classico mu olur?:eek:Ne yapalım izleceyeceğiz artık bu maç kaçmaz.Barnebeu yeni bir Barcelona şovuna tanıklık edecek.:asd:

Nou Camp'ta hep kapalı oynuyorlardı.Evlerinde biraz daha açık oynarlar fark olur.Bakınız geçen yıl Real Madid 2-6 Barcelona:ciftetelli:

Ulan Ygs'den 11 saat önce El-Classico mu olur?:eek:Ne yapalım izleceyeceğiz artık bu maç kaçmaz.Barnebeu yeni bir Barcelona şovuna tanıklık edecek.:asd:

sorma ya ygs'den sonra olsaydıda rahat rahat izleseydik el classico'yu ama artık bu şekilde izleyeceğiz.. yapıcak birşey yok :eek:

kendimi bir an barcelona forumlarında sandım:D tek gündem messi:D

Dünyanın en iyi takımı Real Madrid'dir bunu inkar eden saftır.

Dünyanın en iyi futbolcusu MESSİ'dir bunu inkar eden zaten futboldan anlamıyordur.

Ama ben Barçayı severim, Barçanın yenmesini isterim. Ve öyle de olucak.

Takım olarak bakarsak Barça bir adım önde fakat ben bu maçı Real'in kazanacağını düşünüyorum.Real 3-1 kazanır.

------------Casillas----------

--Ramos--Garay--Albiol--Marcelo

--------Lass----X.Alonso--------

--Ronaldo-----------------Kaka---

------------V.D.Vaart------------

------------Higuain---------------

--------------Valdes---------------

--D.Alves--Puyol--Pique-----Abidal--

---------Y.Toure--Busquets---------

---------------Xavi-----------------

---Pedro-----İbrahimovic-------Messi-

Tahminime göre kadrolar bu şekilde olabilir.

Kadro karşılaştırması yapmak gerekirse.

Casillas-Valdes

Ramos-Alves

Garay-Puyol

Albiol-Pique

Marcelo-Abidal

Lass-Yaya Toure

Alonso-Busquets

Ronaldo-Messi

V.D.Vaart-Xavi

Kaka-Pedro

Higuain-İbrahimovic

Boldladığım isimler ön plana çıkıyor..

Real 4-7 Barça gibi bir şey oluyor.Barça'nın kadrosu daha iyi ama saha ve seyircisi önünde Real Madrid çok etkili bir takım.Herşey olabilir.

Üst Alt