# Lassana Diarra - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lassana Diarra

Bu transfer öyle armudun sapı, üzümün çöpü diye bitiyorsa burada asıl yanması gereken Diarra'nın kendisidir. Biz herife ömründe bir kere geçecek fırsatı tanıdık. Hem borcunu sıfırlayalım hem de eşek yüküyle para verelim dedik. Üstüne lig 13.sü Marsilya'da oynamak yerine bizde yeniden CL'de oynama fırsatı da tanıdık. Tamam insan üzülüyor da bütün bunları elinin tersiyle itebiliyorsa o adam gerizekalıdır.

KEMAL_SUNAL_FAKIR.Gif

Benim anladığım Lassana Diarra da bize çok sıcak bakmıyor hatta daha çok kullanıyor. Ah ulan şu Delaney'i alamadık...

Marsilya bu adama 4 milyon imza parası verdiyse sittin sene beleş bırakmaz..Etik olarak Diarra adamlara 2-3 milyon ödemeli,biz de Rusya tarafına 4-5 milyon öderiz..Adama bonuslarla yıllık 5 milyon versek bizden 20 milyon çıkacak ve kendisine de kemiksiz 12 milyon para kalacak.

Marsilya bu adama 4 milyon imza parası verdiyse sittin sene beleş bırakmaz..Etik olarak Diarra adamlara 2-3 milyon ödemeli,biz de Rusya tarafına 4-5 milyon öderiz..Adama bonuslarla yıllık 5 milyon versek bizden 20 milyon çıkacak ve kendisine de kemiksiz 12 milyon para kalacak.

Marsilya'nın bu adamı beleş bırakmayacağı belliyse 15 gündür tek sorun ceza diyerek bizi yanılttılar o zaman.

Yatsın abi,31 yaşındaki adama 24-25 milyon euro çok riskli..Allah korusun bir sakatlansa felket olur..Yıllığı düşük olsa neyse de düşük değil..Ayrıca etik olarak o imza parasını kendisi ödemeli..Onu da bize ödettirmek istiyorsa gitsin yıllık 1.5 milyona sürünsün.

Yönetime kızamam bu konuda,ancak medyayı iyi yönetemediler,büyük beklentilere soktular yine.Bunu çözmeli artık yönetim.Olmadıysa olmuyor diyeceksin.Biz Galatasaray'ız.15 gündür kıçı kırık bir topçunun keyfini bekliyoruz resmen.

Gelmezse gelmesin. Yönetimin bu iş ile ilgili çok uğraştığını düşünüyorum. Tiote'yi de getirip sağlık kontrolünden 2 defa geçirmek de güzel. Aslında yapması gerekenleri yapıyorlar, ekstra yaptıkları birşey yok ama daha önce bişey yapmadıkları için sanki görevleri değil de ekstra yapıyormuş gibi geliyor bizlere. ÖZetle Diarra gelmezse yönetime birşey demem şu saatten sonra.

Üst Alt