Latovlevici Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici Galatasaray'da İddiası!

Asamoah ve juve hıyarlarıyla uğraştığımız kadar clichy'i alıp kolarov'un peşinde koşsaydık şimdi ikiside bizdeydi ve müthiş bir defans dörtlümüz olmuştu yazık

Mariano maicon kolarov clichy

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takımlarda bazen hamalda lazım. Evet bize seviye atlatmaz ama Linnesin yerine oynamak zorunda kalırsa seviyede düşmez. Şu anda Linnesin yerine oynayabilecek olanlar Tarık, affedilir ise Balta, ki sanmıyorum affedileceğini ve belki Denayer. Tarık, Balta seviyesine değinmeme gerek olmadığını düşünüyorum. Denayer sağ bek oynadı, fena değildi, sol bek nasıl olur bilemeyiz. Üç sene sözleşme evet çok ama maaşı yazılan gibi olursa pekte büyük bir sorun değil.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seviyeye atlamamıza ihtiyaç mı var mı sence? Avrupa'da bile oynamıyoruz.

Oyuncuya sallayan birkaç kişi ya izlememekten yada yıldız transfer istediğinden sallıyor.

Asamoah olmadı, ardından ağlayacak değiliz. Seneye Avrupa için gerekli hamle yapılır. Belki Asamoah alınır bilemeyiz.

Önemli olan bu seneyi idare etmek. Linnes'e birşey olduğunda Tarık yada Hakan Balta görmek isteyen varsa ben bilemiyorum. Futbolu unutsunlar açıkcası.

Önemli olan ise Tudor'un tanıması. Gerçekten başarılı performans sergiledi. Eğer transfer olacaksa sözleşme şartları önemli sadece. Yıl + maaş uçmamak lazım.

Yaw seneye de dursun ne zarari var arkadas? Seneye kaliteli solbekin yedegi olur iste marianoyu da linnes yedekler.ne tatava yaptiniz yok 1+1 yok kiralik.
koskoca ilk yariya linnes tarik ikilisiyle giriyoruz 2 gun sonra farkina varacaksiniz sanirim

Ali Naci Küçük*@AliNaciKucuk

Latovlevici, G.Saray'a hayırlı olsun Sözleşme: 1+1 yıllık Bonservis: 550 bin euro Yıllık Ücreti: 800 bin euro Yarın sabah sağlık kontrolü

Üst Alt