# Lauro Júnior Batista da Cruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lauro Júnior Batista da Cruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lauro Júnior Batista da Cruz

Zapata'dan bile kötü bu kaleci ! Bu işi beceremicekseniz bırakın Ufuk oynasın. Çok seyler söylemek geliyor icimden. Bana simdi hak veriyorsunuz bastan bazı seyleri anlatmaya calısıyoruz ama burda herkes polyanacılık oynuyor. Nasıl Adnan Polat'ın karşısındaysak şimdi de Ünal Aysal yönetimide sogutuyor bizi takımdan !

Adnan Polat yönetimindeyken sen hep destek oluyordun takıma diye hatırlıyorum da Aysal geldiğinden beri devamlı sallıyor gibisin

arkadaş bize iyi bi başkan iyi bi yönetim gelmezmi hiç ? kim gelse beleşçiliğe kaçıyor ucuz etin yahnisini yapmaya çalışıyor

taffarel in bildiği bişey vardır la olmuyo işte gördük; Hagi getiriyosa bildiği bişey vardır(stancu,zapata..)

Zapatadan falan kötü olduğunu nerden biliyorsunuz.Tamam eleştirinde, mantıklı eleştirin. İzlemeden karşılaştırma yapıldığını ilk defa gördüm. Sakin olalım arkadaşlar. Herkezin sinirleri bozuldu. Kimse kimsenin üstüne gitmesin:p

arkadaş bize iyi bi başkan iyi bi yönetim gelmezmi hiç ? kim gelse beleşçiliğe kaçıyor ucuz etin yahnisini yapmaya çalışıyor

Bende anladımki gelmez aslında yönetim kadrosu biraz belli ediyor gibiydi ama aysalın KONUŞMALARI ve FT nin gelişi umutlandırdı beni ama Abdurrahim albayrak,Bülent Tulun,Ali Dürüst gibi müthiş iş bilir bir kadromuz olduğunu görünce şüphe etmiştm ne yazıkki haklı çıkacağız gibi şimdi tek umudum Adnan Öztürk o adam hiç olmazsa bu işi profesyonellere bırakmak istiyodu vizyon olarak iyi bir adam gibi umarım ileride galatasaray başkanı olur.

Zapatadan falan kötü olduğunu nerden biliyorsunuz.Tamam eleştirinde, mantıklı eleştirin. İzlemeden karşılaştırma yapıldığını ilk defa gördüm. Sakin olalım arkadaşlar. Herkezin sinirleri bozuldu. Kimse kimsenin üstüne gitmesin:p

Zapata'dan - özel isim -- Herkes

Moderatör olarak daha dikkatli olmanızı isterim.

anlamadığım şey nedir bizdeki bu illa eski futbolcuların memleketlerinden transfer yapma geleneği ? Hagi ve Popescu da tutmadı bu şimdi Tafarelle tekrar deneniyor

Buffon'la başladık, Frey, Muslera, Victor derken Lauro ile bitiyor demek. Vay anasını. Gel de içlenme. Neyse, hayırlısı olsun.

insan ceza yiyecekse hakkini vererek yemeli eger bu tranfer gerceklesirse benim yerimi reserve et lutfen o gun beni kimse tutamaz cok fena sovacagiz

Buffon'dan sonra buraya kadar geldiysek eğer ben şimdiden Drogba'nın ardındaki ismi aramaya başladım.Vietnam Ampute Futbol Milli Takımı'nda 2 bacağı kopuk savaş gazisi santraforlar var fiyatları çok uygun.

Renan interde oynuyor. Avaide oynayan Felipe. Santostan kiralik. O da gencti. Fakat Santos Rafaelin önünü acti. 21 yasinda ve gelecegi cok parlak. Milanin Abbiatiden sonra kaleye onu düsündügü söyleniyor. Julio Cesara benzetiliyor.

Zapatadan falan kat kat iyi Fm profiline bakılırsa ama Victor gibi çok iyi bir kalecinin ardından hayal kırıklığı yarattı

abi cruzeiro gelip aykut erçetin'i alıyor mu?

biz niye gidip adamların aynı seviyedeki adamını alıyoruz!

akıl alır şey değil!

O değilde Başkanın dünya çapında kaleci alacağız açıklamasından sonra bu adam gelirse kıyamet kopar. Ayrıca gelecek ortasaha ve forvet transferleri için tahmin bile yüremiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt