Lazio Taraftarı, Muriqi'yi Yerden Yere Vurdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Taraftarı, Muriqi'yi Yerden Yere Vurdu

Parladı ve söndü bu adamın cagneden ne farkı kaldı şimdi fenerde kalsaydı da durum farklı olmayacaktı bence. Fenerin artısı bunu iyi okuttu cagne bizde patladı bayılıyorum böyle transferlere.
Gelmesin bizde işi yok

Bizim ligin bugı böyle adamlar. Ya hızlı kuvvetli fiziğe sahip oyuncular, ya futbol aklı olan ama fiziken bitikliğini bununla kapatanlar ya da Vedat gibi güçlü, bitiriciliği iyi olmasa da topun ileride tutulmasına yardım edecek futbolcular.

Lazioda sıçması kötü topçu yapmaz. Sorloth da leipzigde sıçıyor sistem yüzünden.
Taş gibi topçu bence . Bizde olsa rahat 20g10asist yapabilecek bir herif ve bunu sıfır abartiyla söylüyorum
Diagne oynasın daha iyi. Bu FB de oynamış/oynayan oyuncuları övmek/istemek gibi garip bir guruh var forumda. Muriqi'den bir halt olmaz çünkü büyük takım golcusü değil.

Diagne oynasın daha iyi. Bu FB de oynamış/oynayan oyuncuları övmek/istemek gibi garip bir guruh var forumda. Muriqi'den bir halt olmaz çünkü büyük takım golcusü değil.

Rizedeyken beğenmiyordum ama Fenerbahçede ilk devrede oynadığı topu beğenmiştim. Bence bizde başarılı olur o açıdan sana katılmıyorum ama bu benim görüşüm tabiki seninkine de saygı duyuyorum

Vedat rizeden once de izlemistim begenmemisyim yine. Rizedeyken tek 90dk izledigim maci bizim defansi calimlayip gol attigi mac. Rizeyi ozetlerden takip ettim onun disinda. 4 5mluk topcu olarak gormemistim. Fenerde 4 5kez 90dk izleyip begenmistim baya
Öncesi kötü ama ikinci devre ligin en formda adamıydı. Hem oynuyor hem oynatıyordu zaten Martta falan kesin alınmalı yazmıştım.

İlk yarı berbattı mesela.

Üst Alt