Lazio Taraftarı, Muriqi'yi Yerden Yere Vurdu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Taraftarı, Muriqi'yi Yerden Yere Vurdu

Türk statüsünde olsa bir ihtimal ilerisi için iş yapar derdim ama yabancı statüsünü neden bununla işgal edelim. Başka kapıya.

Lazıo nun en pahalı transferı 48 mılyon euro ıle Gaızka Mendıeta dıye bılıyorum sonra kı Murıc vızyonsuzlugun danıskası ancak Ben lazıo onun bu paraları verdıgını dusunmuyorum ne hıkmetse hep ıtalyanlara satmıs oyuncu

İşin kötü tarafı adam sezon sonu Fener'e yok pahasına döner ve burada fiziğiyle iş yapıp Fenerliler tarafından yine über futbolcu ilan edilir.

Lazio kasasindan dogru düzgün para cikmamistir ,buna karsilik olarak sezon icinde belirli mac sayisin onamasi sarti koymuslardir. Hedef yildizi parlarsa ve satis olsaydi bonservizi bölüsürlerdi ama tutmasa fener sözlesmesi bitene dek murici geri laziodan kiralar ve lazio zarar etmemis olur bu transferden. Onun icin yeni sezon geri gelirse hic sasirmam

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diagne EPL'de iş yaparken bu İtalya'da bile iş yapamıyor ki kafaya oynayan takımda bir de çift forvet oynuyor.

Ama demiştim Vedat formsuzken amatör topçu gibi, fizik kalitesini yükseltmediği sürece de kendisini gösteremez.

20 etmezdi de bu kadar da sıçmamalıydı, Pandev bile 10 gol attı 50 yaşında.

Üst Alt