Leicester City Takip Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leicester City Takip Başlığı

William Carvalho geldiğine göre Ndidi gidici. O bölgede benim bildiğim Ndidi, Mendy ve Hamza var zaten. Transfere ihtiyaç duydukları bir bölge değil.

kasım ayında acaba 2.kez şampiyonluk gelir mi diye konuşulan takım, şimdi şl bile yapamayacak gibi.

benim bildiğim ciddi bir sakatlık olmadı, transfer dönemi biri de gitmedi. Neden bu kadar dip yaptılar? 15-20 puan fark yaptıkları united yarın geçecek bunları.

kasım ayında acaba 2.kez şampiyonluk gelir mi diye konuşulan takım, şimdi şl bile yapamayacak gibi.

benim bildiğim ciddi bir sakatlık olmadı, transfer dönemi biri de gitmedi. Neden bu kadar dip yaptılar? 15-20 puan fark yaptıkları united yarın geçecek bunları.

Ricardo Pereira sakat, Austin mi nedir bir kazma oynuyor yerine. Normalde 1 oyuncunun sakatlığı bu kadar etkilemez ama Leicester zaten takım oyunu felsefesiyle yürüdüğü için kemik kadrodan birinin bile eksilmesi etkiliyor onları. Benchi felaket bir takım. Bir de dediğim gibi takım oyunu ağırlıklı oldukları için pandemiden sonra bireysel taraftan fark yaratamayıp fazla vasat kaldılar. Aynı sancıları yaşadıkları ligin başında da puan kayıplarıyla başlayıp Liverpool deplasmanından sonra açılmışlardı. Dar fikstürde bu sefer o kadar nefes alma imkanı da bulamayınca boğuldular. Şu kadronun ilk 6 yapması bile büyük iş zaten. Pek tabii ki Liverpool ve Sheffield'dan sonra sezonun en iyi takımı.

Ricardo Pereira sakat, Austin mi nedir bir kazma oynuyor yerine. Normalde 1 oyuncunun sakatlığı bu kadar etkilemez ama Leicester zaten takım oyunu felsefesiyle yürüdüğü için kemik kadrodan birinin bile eksilmesi etkiliyor onları. Benchi felaket bir takım. Bir de dediğim gibi takım oyunu ağırlıklı oldukları için pandemiden sonra bireysel taraftan fark yaratamayıp fazla vasat kaldılar. Aynı sancıları yaşadıkları ligin başında da puan kayıplarıyla başlayıp Liverpool deplasmanından sonra açılmışlardı. Dar fikstürde bu sefer o kadar nefes alma imkanı da bulamayınca boğuldular. Şu kadronun ilk 6 yapması bile büyük iş zaten. Pek tabii ki Liverpool ve Sheffield'dan sonra sezonun en iyi takımı.

bu aralar sürekli 3lü savunma oynuyorlar ama bu tutmadı. Sezonun ilk yarısı oynadıkları tempolu,hücumcu taktik güzeldi. Dar kadronun sıkıntısı işte.

Yine de bu kadar fark atmışken ilk 4 yapmaları gerekirdi.

maçın özetine şimdi baktım çağlar rezil rüsva olmuş. Özellikle 2.golde yaptığı savunma rezalet. Takımla beraber kendi de çok düştü.

Seneye transfer yapması artık zor bence. Pandemi dönüşü berbat çünkü. Leicester'da kalır artık.

slimani halen bunlardaymış

herifin başarısız olduğu premier ligde bile 120 dkda 1 gol yahut asisti var. fransada 80dkda 1, portekizde 90da 1
sadece fb denen leş yuvasında kötü herifin statsleri

Bakalım Cengiz başarılı olabilecek mi Premier Lig'de. Onun için önemli bir fırsat çünkü Leicester'da kanat kıtlığı var. Bolca şans bulacaktır diye düşünüyorum.

Cok zor bir lige gidiyor. Umarim cok basarili olur. Leicester'daki tum kanat oyuncularindan bence daha iyi. Eger cok calisirsa basarili olur.
Sakatlik pesini birakmaz, yeterince kendini gelistiremezse yazik olur.
Guzel bir sol ayagi var. Hizi yeterli. Dengesi guzel. Bunlarin ustune koymasi lazim.

Üst Alt