Levent Tüzemen: "Taylan ve Ömer, siz hiç utanmıyor musunuz?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Tüzemen: "Taylan ve Ömer, siz hiç utanmıyor musunuz?"

daha iki maç önce yazdım taylan'ın kadro dışı bırakılması gerektiğini. fatih terim'in sevdiğim bir lafı vardı galatasaray fazla dokunulur oldu diye. işte galatasaray'ı sahada dokunulur kılan adamlar bunlar. hiçbir şey değilse diğer topçulara, yeni gelmişlere galatasaray'ın büyüklüğünü göstermek, hatırlatmak için kadro dışı bırakacaksın. kendi pısırıklıklarını takım arkadaşlarına bulaştırmamaları için kadro dışı bırakacaksın. taylan gibi ömer gibi topçudan bırak bonservisi yedeklik bile ummadan kovacaksın.

erzurum'dan gelen adam canını dişine takar, çimleri yer, isyan eder oynar. heriflere bak sanki psg'den, city'den gelmişler.

şöyle bişeyler dedi: galatasaray bu maçı futbolcular sayesinde kazanmış. daha önceki 5 maçta torrent'in dediklerini yapmışlar. bu maçın ilk yarısında da torrent'in dediklerini yapmışlar. ikinci yarı torrent'in td olmadığını anlayıp kendi bildikleri gibi oynayıp maçı kazanmışlar.
Şaşırtmadı. Karşısında futbol konuşup doğruları vurgulayan biri olunca kavga edip üste çıkmaya çalışan bir tip.

bir tanesinin yüzünün kızardığını , utandığını görmedim. Bunların amacı bizi rezil etmek. Yetenek filan hikaye. Aynı hataları tekrarlıyorsan ya malsın ya da art niyetlisindir.

Taylan daha cok mac satan bir oyuncu konumunda suan, oyle oynuyor yani hatalari hic yanlislikla olmus hataya benzemiyor artik. Bu buyuk bir problem. Herif 10 metre uzaktan agir cekimde gelen ortaya topu yine eline carptirmasini becerebiliyor artik bu bir hata degil. Normalde bu kadar cok macin icine eden oyuncu ya oynatilmaz ya da kadro disi birakilir. Dingo´nun ahiri sanki olmus kulup kimse Florya´ya gidip kulagindan cektigi de yok. Sonunda taraftarin biri gidecek dalacak.

Omer de problem beyinde, art niyetli oldugunu dusunmuyorum ama IQ seviyesi o kadar dusuk ki yedigimiz penalti golunden once 5-6 kisiye calim atmaya gidiyor. Kimse de demiyor `Omer senin a..... nereye gidiyon topla´ diye. Oyle biri yok kufur edecek o yuzden Omer boyle rahat davranabiliyor.

Takim embesil dolu o yuzden utanmalari gereken yerde normal bir hata olarak gormeleri sasirtmiyor beni.

Ömer Bayram'a artık gülüyorum ulan diyorum bu nasıl futbolcu oldu da ben olamadım diye sinir de oluyorum. Ya bi insanın hiç bir özelliği olmaz mı ya ? Ulan beygir ayağın ile kontrol edeceksen elini neden oraya götürüyorsun at kafası yemin ederim. Zeka desen yok teknik yok dana gibi koşuyor hep aynı hareket ulan başka birşey bilmiyormusun yıllardır futbolun içindesin hiç mi top görmedin antremanlarda . Teknik direktörler nasıl katlanıyor buna kafayı yiyeceğim.

Ömer Bayram'i kaptan yaptilar bir de basimiza. Güler misin aglar misin. Ya da kafani duvarlara vurur musun.
Sinirle duvarı yumruklarsın.

Saçma sapan adamları kaptan yapmakta üstümüze yok.

Kaptan benim kafamda hep asker ve sorumluluk alan futbolculardır. Kaptan dediğin Bülent'tir, Gattuso'dur, Emre B.'dir, Totti' dir.

Ömer filan gibi adamların kaptanlık pazubandıyla çıkması gülünç.

En çok maça çıkanı kaptan yapmakla iş bitmiyor, Selçuk'ta gereksiz bir kaptandı mesela.

herhangi bir anadolu takımının herhangi bir türk oyuncusu en az bu ikisi kadar top oynayabilir zaten. takımda tutmanın mantığı yok, hele ki terim gittikten sonra değişik hareketler sergileyenlerle yollar kesinlikle ayrılmalı.

Üst Alt