Lig Gecesi | Kanaltürk - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig Gecesi | Kanaltürk

Cevap: Top Bizde | Kanaltürk

sergen yardırıyo.

"alpay ilk beşiktaşa geldiğinde topa vurmayı bilmiyodu bana sruyodu napcam diye. bende al beyaza ver diyodum":asd::asd::asd::asd::asd:

abi yalnız bilgin gökberk yılın bombasını patlattı. gülmekten gözlerim yaşardı

"bizden uluslararası çıkmıyo bi sürü şerefsiz var bi tane uluslararası yok, bi sürü dolandırıcı, zampara var, kadın var ama bi tane uluslararası yok. ne bileyim kadınsın git robert de niroyla beraber ol" falan dedi daha devamı da var ama 10 numaraydı. kesin internete düşer bu muhabbet

Bilgin Gökberk Adnan Sezgine bir laf koydu yemin ediyorum yüzyılın kapağı olabilir. Bizim 10 senelik intikamımızı aldı.

bizim maçınö zetini izleyeceğim diye kaçırdım programı sergen varmış neyse netten izlerim gece

Sergen: "Alex ülkeyi mi kurtardı abi nedir bu açılışlar açıklamalar ağlamalar. Film gibi resmen"

sergen:

"alex'in heykelinin istanbul'un halka ait parkinda ne isi var? git tesisine dik, nereye dikersen dik.. belediye buna nasil izin veriyor.. o zaman cikip butun takim taraftarlari istanbul'un parklarina kendi futbolcularinin heykelini diksinler.."

super konusuyor..

Üst Alt