Lig Gecesi | Kanaltürk - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig Gecesi | Kanaltürk

Cevap: Top Bizde | Kanaltürk

Haginin Fatih Hocanın Hakan Şükürün Taffarelin Okanın Suatın hatta Emrenin heykeli yoksa Alexin heykeli olamaz. Bu adamlar Lozan Barış Anlaşmasından sonra en büyük başarıdır.

hangi dünyanın yıldızı Q7 benim dünyamda öyle bir yıldız yok sizin dünyanız nere diyor sergen :asd:

Fenerbahçe taraftarı kadar yalaka bir topluluk görmedim (altını çiziyorum taraftar değil topluluk) Aziz Yıldırım; Alex efsane değil, dedi. Çıt çıkarmadılar. Dün Sergen dedi diye kanalın telefonları kilitlenmiş.

Sergen'e bazen katilmasamda adam kimsenin cikarlari adina cikip konusmuyo, icinden ne geliyorsa onu soyluyor. Kimseden korkmuyor, takir takir soyluyor dusuncelerini. Dun de guzel konusmus.

Adam yanlış cümle kurdu.Noluyoz dedim.Kurduğu cümle şuydu

Fenerbahçenin teknik direktörü Galatasarayın teknik direktöründen daha üstün dedi.Fatih Terim daha iyi dedi.Cümleyi yanlış kurmuş:asd:

Altıma ediyordum lan gülmekten.Real Madrid Sevilla maçıyla Fb-MİY maçını bir tutuyon mu diyor.Evet diyor karşıdaki adam :asd:

Üst Alt