Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !

Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !

Bende iptal ettirmek için aradım geçenlerde fiyatta düşüş yaptılar.Babam trabzonlu sadece trabzon maçlarını izliyoruz evde.

Bizim maçlar keyif vermiyor çile çekiyoruz resmen

sansal aga sana bişey olmaz. GS taraftarı napsın. ben iptal etmedim. bende mazoşistlik var. beni öldürmeyen acı daha güclendirir felsefesindeyim:)

Bu sezon 10 yıllık üyeliğimi bende kapattırmayı düşündüm hatta aramıştımda ama vazcaydım...ahhh ulen GALATASARAY

Mart sonunu beklemekten başke çaremiz yok.Tek umudumuz aklı selim G.Saray kongre üyelerinin mali ve idari kongrede göstereceği kararlılık. Bu kadar insanın içi kan ağlarken, milyonlarca G.Saraylı haftalardır acı çekerken mutlaka gereği yapılacaktır. Herkesin bunun son şans olduğunun farkında olduğunu düşünüyorum; gerekirse toplanan imzaların masaya koyulması, gerekirse en azından idari konularda yönetimin ibra edilmememesi ile kongreye gidilmesinin sağlanması G.Sarayımız için tek kurtuluş olarak gözüküyor. Aksi halde Ali Haşhaş' ın dün gece T.V' de söylediği ve kulaklarıma inanamadığım "Çok büyüdük, nazar değdi" "Biz ne yaptık ki; bu tepkinin nedenini anlayamıyoruz" söylemlerini duymaya devam edersek her an aklı dengemizi kaybedebiliriz...

sansal bize messi,villa,maicon ve son olarak takimin basina morinho yu getir sana söz lig tv alicam.cünkü takim anca böyle düzelir.

Ben Frank Rijkaard'ın gitmesinden 2-3 maç sonra iptal etmiştim.

Neden diye sordu Galatasaray dedim.

2-3 hafta sonra durmadan aradı Digiturk "2. yarı Galatasaray düzelicek kapatmayın donduralım" demişti bitmiştim. :D

madem zarar ediyorsunuz messiyi geirin galatasaraya :D

Koyun can derdinde, kasap et derdinde... Koyun biz oluyoruz...

sezon sonu iptal edilecek bizim digitürkte öyle görünüyor.

Sana para bize neler kaybettirdi bir bilsen.

Üst Alt