Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !

Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !

Şuna bakın ya, Culio gitsin miş.

bende kapattim lig tv yi

belki gelecek yil iyi bi takim kurulursa yeniden actiririm

Mustafa Denizli ise “Ben olsam Culio, Stancu, Zapata, Neill ve Kazım’ı kadroda düşünmem” yorumunu yaptı.

Zapatanı, Kazımı anladımda Culio, Neill, Stancuya ne olmuş?Kadroda düşünmediyi futbolculara bak ya şu takımda kaç tane böyle futbolcu var?Başka kadro olsa anlardım da şuanki takımda gönderilmesi gereken en son futbolcuları saymış

Şahsım olarak bende iptal ettirmedim.Artı olarak kombinemde duruyor ama ne maça gidiyorum nede maçı izliyorum. Artık futboldan zevk almamaya başladım ve Dortmund maçlarını kaçırmıyorum. Sanırım Dortmund'lu olacağım bundan sonra :)

Adamlarda baya zarar etti bizim durumumuzdan. Boru değil ülkede en fazla taraftarı olan ve taraftarı en fazla lig tv alan takım en kötü sezonunu yaşıyor kime sorduysam iptal ettirmiş lig tv sini hep

Adamlarda baya zarar etti bizim durumumuzdan. Boru değil ülkede en fazla taraftarı olan ve taraftarı en fazla lig tv alan takım en kötü sezonunu yaşıyor kime sorduysam iptal ettirmiş lig tv sini hep

En az 500 bin tl zarardalar. 13 bin abone üyeliğini iptal etmiş.

Ligin ilk 2 haftasında yenilirsek iptal ettireceğim dedim.Yenildik iptal ettirdim.Hemde 2. haftada.Olacaklar o zamandan belliydi.

İnşallah o ihale patlar bir tarafınızda.O parayı ödeyemezsiniz inşallah.Seneyede F.Bahçe öyle olsun inşallah yine satamayın kutu felan.

Neill - Türkiyedeki en teknik ve tek oyun kurabilen Stoper... Hicbir yaslilik belirtiside yok.

Baros - Kalmali ama alinabiliniyorsa Barostan daha kaliteli biri alinmali (sakatlik problemi olmasina ragmen, inanilmaz bir golcü herkezin bildigi gibi)

Culio - (simdiki kadronun en iyi)

Stancu - (iyi bir Galatasaray kadrosunda denenmeli... bu kadroya messiyi getirsen is yapmaz... 1 sezon daha bakalim derim)

GERiSiNi SALLLLAAA...

Yerliler

Servet - (yedek veya degil kalmali türk oldugu icin vazgecmemiz biraz zor... hicmi olmadi yedek beklesin)

Yekta - en begendigim oyuncu... takim daha iyi olsa oda daha iyi isler yapardi (stancu gibi)

Arda - Sakat olmayan bir arda, formun zirvesinde bir ardayi hepimiz biliyor (kaptanligi alinsin ve yepyeni bir sayfa acsin yeni sezonda)

Gerisini yine SALLAAA

......

Ben böyle düsünüyorum...

Bu sene battı fishing yan going dedik,yeni stadyum belki biraz iyi gelir dedik devam ettik.Ama Yaz döneminde rüya kadro bile kursalar kararlıyım,iptal ettireceğim.Maç izlemek normalde zevkli bir şey olmalı değil mi?Biz resmen bilerek işkence ediyoruz kendimize,artık bu rezilliği kaldıramıyorum ben.

Ben Frank Rijkaard'ın gitmesinden 2-3 maç sonra iptal etmiştim.

Neden diye sordu Galatasaray dedim.

2-3 hafta sonra durmadan aradı Digiturk "2. yarı Galatasaray düzelicek kapatmayın donduralım" demişti bitmiştim. :D

En bombası da buymuş :D

Digitürk Lig TV+Digitürk Web TV aboneliğim vardı,Tivibu'ya üye olduğum için sezon başında Web TV üyeliğimi yenilemedim,Lig TV'yi ise kapattırdım.Baya yalvar yakar fiyat düşürmeye çalıştılar ama dinlemedim,19,90'a kafam raad.

Yazin bende cikarim artik, antep macini izledim son 3 haftada onu da trt verdi zaten.

Koskoca ülkenin 3te biri futbolla ilgilenmiyor lan artık boru mu? Sadece Şansal değil, futboldan ekmek yiyen herkesin gelirleri yaklaşık 3te bir düşmüştür. İşte böyle bir camianın başında şu anki yönetim, ortasahasında BAM var.

Var da var. Rantçısı da var, siyasi yalakası da var, kendi şirketini düşüneni, Galatasarayı reklam platformu olarak göreni de var, yatarak 2milyon euro alanı da var, menajer zengin edeni de var.

Bu sene herkes bizde Şansalı'm, bir tek umut yok.

Koskoca ülkenin 3te biri futbolla ilgilenmiyor lan artık boru mu? Sadece Şansal değil, futboldan ekmek yiyen herkesin gelirleri yaklaşık 3te bir düşmüştür. İşte böyle bir camianın başında delnan, ortasahasında BAM var.

Var da var. Rantçısı da var, siyasi yalakası da var, kendi şirketini düşüneni, Galatasarayı reklam platformu olarak göreni de var, yatarak 2milyon euro alanı da var, menajer zengin edeni de var.

Bu sene herkes bizde Şansalı'm, bir tek umut yok.
Güzel tespitler.

Maç devam ederken alakasız yerleri göstererek,tribündeki bir adamı veya bayanı adeta gözümüze sokarak,bu akşam Umut'Un ceza sahasına girerken düşmesi veya düşürülmesi pozisyonunu bir kez bile tekrar etmeyerek sizde bizleri bitirdiniz Şansal Bey.

Isler bu sekilde devam ederse Digiturk federasyona baski yapar. Fedarasyon da bir sekilde Galatasaray'daki duruma iceriden bazi kisilerle mudahale etmek isteyebilir. Para Adnan Polat falan dinlemez.

Yorumcularımızda ki yabancı düşmanlığını bir türlü çözemiyorum.

Denizli yabancılar gitsin demiş :D

Hocasını satan,arkadaşlarını satanlar yerliler ama yabancılar kovulsun diyorlar.

Üst Alt