Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Lincoln:"Kampa Gittim Almadılar"

bir zamanlar bu forum da şuursuzca bu herife destek veren,hatta kulübü bu şahsiyetsizle adalandırabilecek kadar sığ tipler vardı.

Şimdi onlar neredeler acaba.

Lincoln yanlış yaptı başkan Polat'ta her an ropörtaj veriyor aralıksız, devamlı yüzümüze gözümüze bulaştırdık. Bu disiplin nanelerinin başımıza böyle bir halt açağı belliydi. Lincoln'de çok yanlış yaptı üzdü bizi...

senin taaaaaaa töbe töbe

En azindan onu artik savunan yoktur...

Lincoln yanlış yaptı başkan Polat'ta her an ropörtaj veriyor aralıksız devamlı yüzümüze gözümüze bulaştırdık. Bu disiplin nanelerinin başımıza böyle bir halt açağı belliydi. Lincoln'de çok yanlış yaptı üzdü bizi...

Nihayet ne bicim adam oldugunu ögrendin, tebrik ediyorum.

Fifa'ya Lincoln söylese bunları fifa kıçıyla güler.. :D

Lincolnün shalkedeki hareketleri her sene geç gelmesi hepsi bunların delildir..Kaldıki Adnan polat lincoln geliyo almıyorum demedi..Adam zaten gelmiyor gelsede almam dedi..Kaldıki bu çok normal buyur geç mi diyecekti 3 hafta geç kalmış adama..

Lincolnün işi bitti boşa çaba bunlar..

bir zamanlar bu forum da şuursuzca bu herife destek veren,hatta kulübü bu şahsiyetsizle adalandırabilecek kadar sığ tipler vardı.

Şimdi onlar neredeler acaba.

Birini tanıyorum, cezalı şuan.

Olsun demiştir, o da onun görüşüdür. Bugün haksız çıkması ona kapağı takma hakkını bizlere vermez. Daha doğrusu insanların elinde kapaklarla gezip haksız çıkana takma çabası içinde olması bana çok itici geliyor.

Üzerinize alınmayın, genel yaşadığım bir örnek; Gol yemişiz, şak bir yorum; "Bilmemkimciler; n'oldu...:D" diye. Gel uğraş sonra.:(

Üst Alt