Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok

Cevap: Linderoth ameliyat olacak

Aydın bey;

Hamit, Nuri falan gelmesi gündemdeyken- Olmaz Marco'yu istiyoruz.- demiyoruz.

Ben de isterim daha kaliteli birini gelmesini.

Hem defans hem orta saha için yüklü bonservis parası verileceğini düşünmüyorum.

Betis ile antremanara başlamış.3 hafta sonra düzeleceği düşünülen Marco iyidir.

Hamit gelecek dediler de itiraz mı ettik?

Katılıyorum

Bu saatten sonra kimi alabiliriz ki. Aurelio yu alıp takımı onun üzerine kuralım diyen yok heralde.1 sene oynasa bile yeter bize. Normal şartlar altında bile Linderoth un ilk 11 de oynaması kesin değildi. Aurelio Galatasaray ın yedeği için oldukça iyi olur. Hem bonservisi yok (Bayram Tutumluya göre) hem Türk. Transfer şart. Defansif Ortasaha Mehmet İle Mustafa var sadece ve Mustafa da hazırlık maçlarında güven vermedi. Marco şu an tek alternatif. Saidou-inamoto-batista gibi biri geleceğine Aurelio gelsin bin kat daha iyi.

ya şaka gibi ya inanılır gibi değil gerçekten bir an önce ne yapılması gerekiyosa yapılmalı artık faydalanamıyoruz işde bu adamdan bu kadar basit.....

Tobi iyi niyetli falan degil 2,5-3 sene olucak takıma hicbişey katmadan garanti parasını alıyor burası dernekmi yollayın su adamı artık baksın basının cagresine

bu adam 1 sn ye daha durmasın artık yeter.heralde bütün vucudu pamuktan oluşuyor. ben bu kadar sakatlanan bir adam görmedim.

Ameliyatı yapan Galatasaraylıysa neşteri saplamasın tobiye.. :p

Sabırda bi yere kadar sonuçta doktorda yeminini bozabilir :D

çok üzüldüm ama artık bu saatten sonra tutulması saçmalık olur...

yerine iyi bi oyuncu alabiliriz ama bu kesinlikle aurello olmamalıdır..onunda sağlam olduğu söylenemez ki zaten takımımızın formasını ona yakıştırmıyorum haldun üstünel daha iyisini getirebilir

Kalacaksa yeşil kart çıkartmak şart. SSK ya gitsin adam buldu güzelim acıbadem hastanesini çıkmak bilmiyor. Bu adamın sakatlığına harcanan para ile kim bilir kaç SSK lı adam gibi iyileştirilirdi.

Aslında Tobinin ne suçu var. Sövecek başka kimse yok ona sinirleniyoruz işte.

Şaka olmalı bu yahu, var mı böyle birşey. 2 senedir maç oynadığı yok derhal gitmeli.

Geçen sene 3 maç ondan önceki sene 12 maç oynamış. Bu senede farklı bir tablo ortaya çıkmaz diye düşünüyorum. Verilen paralara yazık.

Aurelio'yu alıyoruz o zaman üzgünüz Tobi,çok sevindim dün ama tam anlamıyla şoktayım.

Olmayacağı belliydi. Futbol oynayacak kadar sağlıklı değil demekki bu adam. Bize olan borcu falan hikaye.Boş yere ümitlendik.Linderoth isterse baştan aşağı yetenek dolu olsun, bu şekilde devam edemeyiz. İnşallah sözleşmesini fesh ederler.

Galatasaray'a gelene kadar MR dahi cektirmemis olmasi da ayri bir konu...

Dun cok guzel oynadi, yazik oldu. Cok uzgunum...

Olmayacağı belliydi. Futbol oynayacak kadar sağlıklı değil demekki bu adam. Bize olan borcu falan hikaye.Boş yere ümitlendik.Linderoth isterse baştan aşağı yetenek dolu olsun, bu şekilde devam edemeyiz. İnşallah sözleşmesini fesh ederler.

İnşallah.Ama bence yine fes etmezler ameliyat ettireceklerine göre:mad:.

Ne zaman bitiyordu bu adamın sözleşmesi arkadaşlar ? Sözleşmesi bitse de kurtulsak :D

Hakkaten çok büyük şanssızlık, üzüldüm ama çok da şaşırdım diyemem. İyileşme süreci ne kadar çabuk olursa olsun artık malesef bir sonra ki sakatlığı için ne kendisi ne de başkaları garanti verebilir. Ayrıca Rijkaard'ın tam hazır olmadan babasının oğlunu oynatmayacağını biliyoruz. En iyimser şartlarda ilk yarıyı kapatmış gözüküyor.

Yerine oyuncu alınır alınmaz onu bilemem ama en azından yabancı kontenjanından düşürmek için gönderilmeli. Eğer Galatasaray'a borcunu ödemek istiyorsa sözleşmesinin iptali için kolaylık göstersin yeter. Kendisine acil şifalar ve hayatta başarılar.

dünkü dönüşüne sevinmiştim ama artık gönderilmesi şart oldu...

hersene sezonun ilk maçlarında oynayıp sakatlanmasından bıktım...

Üst Alt