Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linderoth ameliyat oldu! | 1 Ay Yok

Cevap: Linderoth ameliyat olacak

Linderoth'da azcık yüz varsa sözleşmesini teklif edilmeden fesheder.Nedir bu Allah aşkına yaa bitmiş bu adam.

Benim anlamadığım dün güzel oynadı ve çıktı ,bugün nasıl menisküs oldu onu mantığım kavrayamadı.Acaba dizinde bir problemmi vardıda gizledi sonra böylesi gizli bir durum çıktı ortaya anlamış değilim? misal mehmet topalda aynı şekilde hafif sakatlığını gizlemiş sonrasında sakatlığı nüksedip uzun süre ayrı kalma durumu olmuşdu.

Yazık oldu velhasılkelam.Yönetim gönderir linderothu..

Benim anlamadığım dün güzel oynadı ve çıktı ,bugün nasıl menisküs oldu onu mantığım kavrayamadı.Acaba dizinde bir problemmi vardıda gizledi sonra böylesi gizli bir durum çıktı ortaya anlamış değilim? misal mehmet topalda aynı şekilde hafif sakatlığını gizlemiş sonrasında sakatlığı nüksedip uzun süre ayrı kalma durumu olmuşdu.

Yazık oldu velhasılkelam.Yönetim gönderir linderothu..

Dün oyundan çıktığında sprey falan sıkmışlar dizine sekerek çıkmış

Bu konu üzerinde doktora yapılır valla macı yapıyor ertesi gün sakatlandı deniyor her seferinde . Bu iste bir is var ama anlamadım gitti . Dün mactan sakatlıktan dolayı falan cıkmadı .

Bu konu üzerinde doktora yapılır valla macı yapıyor ertesi gün sakatlandı deniyor her seferinde . Bu iste bir is var ama anlamadım gitti . Dün mactan sakatlıktan dolayı falan cıkmadı .

Dünkü mücadelede kenara gelirken sekişinden, surat ifadesinden belliydi. Kenara gelir gelmezde hemen sprey sıkıldı zaten dizine..

Zorlama diye düşünmüştüm ilk başlarda, meğersem menisküs yırtığı imiş..

Unutmadan Tobias'a sakın müzmin sakat veya kronik sakat demeyin..

Neden mi?

Çünkü ilk geçirdiği rahatsızlık kalçasında kemik büyümesiydi..

Bu kez darbeye bağlı bir sakatlık.. En fazla 3 hafta bilemedin 1 ay sürer..

Yeterince açık ve net öyle değil mi?

Geçmiş olsun Tobias..

En kısa sürede formana tekrar kavuşman dileğiyle..

Tam herşey güzel giderken, nerden çıktı bu sakatlık şimdi?

Bu haberden sonra Linde'yi gönderip Aurelio'yu alırız herhalde.

Yapılacak başka birşey yok.

Unutmadan Tobias'a sakın müzmin sakat veya kronik sakat demeyin..

Neden mi?

Çünkü ilk geçirdiği rahatsızlık kalçasında kemik büyümesiydi..

Bu kez darbeye bağlı bir sakatlık.. En fazla 3 hafta bilemedin 1 ay sürer..

Yeterince açık ve net öyle değil mi?

Geçmiş olsun Tobias..

Tam herşey güzel giderken, nerden çıktı bu sakatlık şimdi?

Menisküs tedavisi dünyanın hangi yerinde 3 haftada gideriliyor anlamadım ?

Nerden bakarsanız bakın en iyimer olarak 1,5-2 ay sahalara dönemez.Zaten 3 haftada bu adam anca yürümeye başlar ,oda iyimser bir tahminle.Sporcuların en belalı 2 sakatlığı vardır ve uzun sürer;

1-kasık sakatlıkları,

2-diz ve bilek sakatlıkları.

Bu 2 sakatlık haricindekiler (kırık-çıkık yoksa) dinlenme ve hafif tempo antremanlar ile geçirilebilir.Linderoth kalça kemiğinin büyümesi sakatlığının ardından böylesi ciddi bir sakatlık geçirmesi futbol hayatını bitirmişdir zira 2 aya anca iyileşip takıma tam verimli bir şekilde 3 aydan önce dönemez buda ilk yarı sonuna doğru bir tarihe tekabül ederki kulübün buna daha fazla bekleme gibi bir durumu olamaz.

Yine mi pilav be Hocam.

Dün de güzel oynamıştın, kaç sezondur nedir bu şanssızlık. Geçmiş ve yolun açık olsun.

Bu saaten sonra Linderoth'un bu takımda yeri yok....

Millet Kontenjanı acabilmek icin 40 takla atıyor , Biz Allahın Müzmini Linderoth'a 2 yıldır sabrediyoruz ... Artık Yeter

Sozlesmesi askıya mı alınır kovulur mu bilmem ama bu saaten sonra Bize faydası olmayacagı KESİN

Bu saaten sonra Linderoth'un bu takımda yeri yok....

Millet Kontenjanı acabilmek icin 40 takla atıyor , Biz Allahın Müzmini Linderoth'a 2 yıldır sabrediyoruz ... Artık Yeter

Sozlesmesi askıya mı alınır kovulur mu bilmem ama bu saaten sonra Bize faydası olmayacagı KESİN

bu görüşe imzamı atarım,artık gitsin yani,çok iyi oyuncu bunun farkındayım ama işimize yaramadığı halde tutmak abes olur,gönderelim hemde kontenjanı boşlatmış oluruz.

Nonda gidecek diyorduk,o olmadı Linderoth gidiyor.Orta sahaya Aurelio,Sezer takviyeleri yeter,2 tane de yabancı alırız,tamamdır. :)

Başlığı gördüm eski başlık zannettim, heralde bir daha olmaz böyle şeyler yazıyorlardır da başlığı hortlatmışlardır diye bir girdim, girmez olaydım. Lınderoth bir-iki haftalık bir sakatlık değilse gönderilmeli.

Üst Alt