Linnes: "İmzaya hazırım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Linnes: "İmzaya hazırım"

hakan d./orhan atik mevzuyu kastettim. ;D
boşyere kalbımı kırmıstı ogun nasıl unutıyım reis . biliyosundur linnesi orhan atik oynatmıyor rijkerinki kötü yönelndiriyor baskı yapıyor vs demıstı. bende ne alaka dıyordum vs.
sonra bi gün orhan atik kovuldu durduk yere rijkerinde o hafta kazara linnesi 11e aldı. h.d basgan o gün bana 1 saatte 1500 civarı menşın atmıstı noldu uleeen diye.tabii ilk yarı sonunda linnesin dayak yıyerek oyundan alınması enfes bi anektod olarak tarihin tozlu sayfalarında yerini henüz almamıstı.

1539593647363.png

boşyere kalbımı kırmıstı ogun nasıl unutıyım reis . biliyosundur linnesi orhan atik oynatmıyor rijkerinki kötü yönelndiriyor baskı yapıyor vs demıstı. bende ne alaka dıyordum vs.
sonra bi gün orhan atik kovuldu durduk yere rijkerinde o hafta kazara linnesi 11e aldı. h.d basgan o gün bana 1 saatte 1500 civarı menşın atmıstı noldu uleeen diye.tabii ilk yarı sonunda linnesin dayak yıyerek oyundan alınması enfes bi anektod olarak tarihin tozlu sayfalarında yerini henüz almamıstı.

Ekli dosyayı görüntüle 30989

Ne günlerdi be

Uygun bir maaşla 3+1 yıllık sözleşme imzalayalım. Göndermek istesek piyasası mutlaka olur zaten. Uzun süreli kontrat imzalamaktan çekinmemize gerek yok.

karakteri düzgün olduğu için uzun bir kontrata hayır diyemem linnese. ufak bir iyileştirme ile bir 4 yıllık kontrat yenilemek mantıklı olur

Üst Alt