Lionel Messi Başlığı - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saçma ve kasıtlı yorum yapanları Messi ve Ronaldo konularından atacağım bundan sonra, makul yorumlara lafım yok.

Ortada fikir değil boş beyanatlar var çünkü.

ben ona maradona'dan sonra 'futbolun tanrısı' diyorum. hani o topu alıp dikine doğru koşması yok mu, sonra topu soluna çekip köşedeki örümceği gözüne kestirmesi ve topu ölçüp, biçip oraya göndermesi. mesh oluyorum. insan olmayacağına dair bir sürü özelliği var. 23 yaşında, altın gibi kalbi var. la liga'nın gol krallığının zirvesindedir şuan.

iste scouting bu
adam konuyu 2010da acmis

ronaldo messiyi çok aşağı çekiyor, bu medya ve twitter gibi mecralar ronaldo vs messi duellosuna çevirdiler dunya kupasını messide iyi oynamak istedi zorladı biraz, penaltı şansı eline geçti ama iyi bir penaltıcı değil normalde tam 90a atayım derken direğe vururdu bu sefer guvenlı vurayım dedi kaleci çıkardı. ronaldo ust use 3 şampiyonlar ligi kazanınca messinin ayarları kaçtı biraz

Ronaldo'nun attığı frikik golü başlı başına bir özveri ve çalışmanın eseri. Messi'nin yeteneği Allah vergisi.
Messi de kariyerinin başında frikik atamıyordu ama şu an faal oyuncular arasında en çok frikik golü atan oyuncu o olması lazım.

Ronaldo'nun çalışma seviyesi üst düzey olsa da sadece Allah vergisi yetenekle bu seviyeye çıkılmaz, Messi de çoğu futbolcudan disiplinli ve çalışkandır.

Messi de kariyerinin başında frikik atamıyordu ama şu an faal oyuncular arasında en çok frikik golü atan oyuncu o olması lazım.

Ronaldo'nun çalışma seviyesi üst düzey olsa da sadece Allah vergisi yetenekle bu seviyeye çıkılmaz, Messi de çoğu futbolcudan disiplinli ve çalışkandır.

Noldu Müller atamadı mı hala Meksika'ya kaç saat oldu

Pozisyona bile girememişti en son.

Günaydın Keramettinciğim. İyi haftalar dilerim. Umarım keyifler yerindedir. Bayram sonrası mesai olmasına rağmen benim keyfim gayet yerinde. Forumda post okudukça daha çok keyfim yerine geliyor. Allah tadımızı bozmasın.

İnşallah turnuva sonunda bir şeyleri kabul edersin; öyle umuyorum :D
Eksik olma Yusufçuğum. Bilmukabele.

Neyi kabul edicem yav, futbolda bu kadar keskin dönüşler olmaz.

Bence Messi daha büyük oyuncudur, sahada yaptıklarını izlediğim ve en çok keyif aldığım adamdır hala. İzlanda maçında kötü falan da oynamadı, Talha paylaşmış Portekiz-izlanda maçı sonrası Ronaldo'nun neler dediğini zaten. Mesela forumda sahada yapılanları yazan kimse olmadığı için boş tartışmalara da girmiyorum, skor önemlidir ama her şey de skor değildir. Adamlar 30 tane şut çekti, penaltı kaçırdı olmayınca olmuyor.

Herhalde 5-6 yıl önce bu anlamsız kıyastan vazgeçin deyip bu konuda konuşmayı bırakmıştım, bence ergence tartışmalar, gerek yok. Benim futbola bakış açımı buradaki boş yorumlar değiştirmez kısacası.

Neyi kabul edicem yav, futbolda bu kadar keskin dönüşler olmaz.

Bence Messi daha büyük oyuncudur, sahada yaptıklarını izlediğim ve en çok keyif aldığım adamdır hala. İzlanda maçında kötü falan da oynamadı, Talha paylaşmış Portekiz-izlanda maçı sonrası Ronaldo'nun neler dediğini zaten. Mesela forumda sahada yapılanları yazan kimse olmadığı için boş tartışmalara da girmiyorum, skor önemlidir ama her şey de skor değildir. Adamlar 30 tane şut çekti, penaltı kaçırdı olmayınca olmuyor.

Herhalde 5-6 yıl önce bu anlamsız kıyastan vazgeçin deyip bu konuda konuşmayı bırakmıştım, bence ergence tartışmalar, gerek yok. Benim futbola bakış açımı buradaki boş yorumlar değiştirmez kısacası.

Yazdıklarına saygı duyuyor ve katılıyor olmamla birlikte şunu söylemek zorundayım ki ben kesinlikle kıyas yapmıyorum. Forumda Ronaldo ve Messi kıyaslaması yaptığımı göremezsin. Ben sadece Messi onu koyduğunuz yerde mi ona bakın diyorum. Ben winner olmadığını düşünüyorum. Dünya kupası performansı berbat. Bunun başka bir izahı yok; berbat! Takım oyunu vs. geçelim bunları.

Milli takımda iyi olmadığı şehir efsanesinden ibaret. Keşke bizde de böyle bi kuzu olsa da Dünya Kupası'nda falan çeyrek/yarı final yapsak.

Yazdıklarına saygı duyuyor ve katılıyor olmamla birlikte şunu söylemek zorundayım ki ben kesinlikle kıyas yapmıyorum. Forumda Ronaldo ve Messi kıyaslaması yaptığımı göremezsin. Ben sadece Messi onu koyduğunuz yerde mi ona bakın diyorum. Ben winner olmadığını düşünüyorum. Dünya kupası performansı berbat. Bunun başka bir izahı yok; berbat! Takım oyunu vs. geçelim bunları.

Hangi dünya kupası performansı berbat? Ne bekliyordun İzlanda defansının arasına girip 15 kişiyi çalımlamasını mı?

Kendinize gelin yav, İzlanda'nın ne kadar büyük bir sistem takımı olduğunu göremiyorsanız bence yorum yapmayın. Ayrıca Messi bir kaç maç oynamayınca Arjantin az kalsın DK'sına gelemiyordu, son maç hatrick yaptı da katıldılar kupaya.

2014 Dünya kupasında da gayet iyi oynadı, Ronaldo yerlerde sürünüyordu.

2016 Euro'da Ronaldo bir halt yapmamışken Portekiz şampiyon oldu, bazen futbolda şans da gerekir.

Üst Alt