Lionel Messi Başlığı - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dün de baya iyi oynamış maç izlerken harareti ile farketmemiştim özetini gördüm döktürmüş yine.
kralessinin elenmesi kötü oldu. ama kraldoyla yaptığı rekabet de sıkmıştı artık. cl nin şuanki hali daha tatlı gibi. messici ve ronaldocu değilim. ikiside kral bana göre. ama clde ronaldo messi rekabetine maruz kalmamak sevindirici

dün de baya iyi oynamış maç izlerken harareti ile farketmemiştim özetini gördüm döktürmüş yine.
kralessinin elenmesi kötü oldu. ama kraldoyla yaptığı rekabet de sıkmıştı artık. cl nin şuanki hali daha tatlı gibi. messici ve ronaldocu değilim. ikiside kral bana göre. ama clde ronaldo messi rekabetine maruz kalmamak sevindirici
Seneye ikiside (hele bay CL aka CR) herkese ates edecekler bu belli.

Seneye ikiside (hele bay CL aka CR) herkese ates edecekler bu belli.
bize etmesinler de rdaş, onun dışında ateş serbest ikisine de hatta birbirlerine ateş etsinlerde ikisinden biri elenmiş olur en azından.

şl bu sene kolaydı aptallık ettik. yazın real barça bayern united chelsi aç köpek gibi saldıracak etrafa. iyi takım kurarlar sonra top16da falan elimize bi kobra ya da piton yılanını verip hadi evine derler bize

bize etmesinler de rdaş, onun dışında ateş serbest ikisine de hatta birbirlerine ateş etsinlerde ikisinden biri elenmiş olur en azından.

şl bu sene kolaydı aptallık ettik. yazın real barça bayern united chelsi aç köpek gibi saldıracak etrafa. iyi takım kurarlar sonra top16da falan elimize bi kobra ya da piton yılanını verip hadi evine derler bize
Nedense yine manyak cr veya bu sefer messili barca ile gruba düsecegiz

Saka maka bu heriflerin CL'de eslesmisligi yok 2009'dan beri di mi

Kesin kura sikesi baska bir aciklamasi yok, finalde denk getirmeye calisiyorlar da olmuyor iste

xavi + iniestaya yatip kalkip dua etsin
kupa kazanmak zaten bireysellikle ilgili değil , ronaldoda ozaman modric , kroos , ramosa falan dua etsin . 112 gol atmış barca bu sezon ligde ve cl de 70 gole katkısı var sadece messinin tek başına kupa almaya yetmedi bu . üstelik valvarde , martino vs loser hocalarla calıştı . ronaldo ferguson , zidane , mouriho gibi winner hocalarla çalıştı .

herkes ayrı ayrı düşünüyor cr7 ile, bi de beraber oynadıklarını hayal edin

ben messiyi ve ronaldoyu aynı takımda izlemek isterdim. barça ya da real farketmez. düşünün o zaman neler olurdu.

artık herkese 10'dan fazla gol atarlardı. böyle harika bir takımı izleyememek beni kahretmiştir her zaman :(

Üst Alt