Loris Karius, Beşiktaş'ı FIFA'ya Şikayet Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Loris Karius, Beşiktaş'ı FIFA'ya Şikayet Etti!

İmkansız 1.5 m euro falan diye biliyorum.
Imkansız felan değil bjk de şeffaflık sıfır hiç bir oyuncu ne kadar alıyor kaç yıl anlaşıldı tek bildirim yok kap ta karius mesela ilk geldiğinde zorunlu opsiyon 8 milyon euro kesin diyorlardı vermek zorunda o parayı ama kap bildirimi felan yok saman altı yapiyorlar şu an amaçları karius u bezdirip sözleşmesini fesh etmesini sağlamak galiba adama daha doğu dürüst maaş bile vermemisler

Almanlarda maaslar brüt olarak aciklaniyor. Kariusun ingiltere de brüt maasi haftada 30 bin mis. 5 milyonu nerden cikartmis Bild gazetesi anlamadim

Imkansız felan değil bjk de şeffaflık sıfır hiç bir oyuncu ne kadar alıyor kaç yıl anlaşıldı tek bildirim yok kap ta karius mesela ilk geldiğinde zorunlu opsiyon 8 milyon euro kesin diyorlardı vermek zorunda o parayı ama kap bildirimi felan yok saman altı yapiyorlar şu an amaçları karius u bezdirip sözleşmesini fesh etmesini sağlamak galiba adama daha doğu dürüst maaş bile vermemisler
Liverpool o kadar maaş vermezki yedek kaleciydi adam ilk etapta. Sanmıyorum 1.5tan fazla verdiklerini Beşiktaşın da.

Telegraph'a konuşan bir FIFA sözcüsü: "Loris Karius'tan Beşiktaş'a ilişkin bir şikayet aldığımızı doğrulayabiliriz. Konu şu anda soruşturma aşamasında, bu nedenle daha fazla yorum yapamayacağız."

Üst Alt