lucid rüya görme tekniği - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lucid rüya görme tekniği

Cevap: Lucid Rüya Görme Tekniği

1 sene önce bir arkadasim anlatmisti böyle birseyin yapilabildigini...

1 senedirde kafamdaki en büyük basarmak istedigim proje bu :D

ama ne hikmetse anasini sattimin beyni 8 saat siyah ekran gösteriyor 1 senedir

yavas yavas vazgeciyorum

kontrol edebiliyorum rüyamı, rüya-i mimarım.. bu zamana kadar çok eğlendim. : )

Inception filminin backstage'inde arkadaşım çalıştı. Bütün ekip hiç uyumadan çalışmışlar "koyim rüya içinde rüya içinde rüyaya ben uyku uyuyamıyom monacoyum!" demişti, sonra bi anda uyandım meğer rüyaymış.

Lan şu bi yerden düşermiş gibi uyanmanın Astral seyahatle bi ilgisi var mı? Bana sık oluyor genelde. :D

Birde birkeresinde kendi bedenimi uzaktan izlermiş gibi bir his yaşamıştım, ilginç bişeydi. :D

Lan şu bi yerden düşermiş gibi uyanmanın Astral seyahatle bi ilgisi var mı? Bana sık oluyor genelde. :D

Birde birkeresinde kendi bedenimi uzaktan izlermiş gibi bir his yaşamıştım, ilginç bişeydi. :D

Nasil yani 3rd görüntüsü gibimi ? (gta'da oldugu gibimi ?)... eger öyleyse sanirim bi problem yok ben 20 senedir öyle rüya izliyorum :D

Vışş bir Türkün yapması gereken en son şey. Rüyada rüyada olduğunu bilirse vay o ortalığın haline. Valla geri döndüremezsin gerçek hayata. Ekmek elden su gölden. Alemleri saymıyorum bile. En iyisi denememek bu tarafta zaten zevk alacak birşey kalmadı. Takım kötü. Sonra dönülmez akşamın ufkunda olmasın.

bunlarla ilgili sorularım olacak...

* bunların vergisi varmı

* rüyaya istediğin kişi davet edebiliyor musun ( mesela Megan Fox )

* 3-5 kişi aynı anda aynı rüyada olabiliyormu

* Astral seyahat yaparken yanımıza bir şey almalımıyız

* diyelim bedenin evde ama ruh çıkmış seyahate 3 blok ötede , o an annen gelip uyandırsa ne olur

* lucid rüyada tuvalet ihtiyacı varmıdır

neyse şaka bi yana , rüyada olduğumu anladığım an uyanıyorum ve hep sabaha karşı oluyor. Sanırım bu sayılmaz

Üst Alt