Lukas Podolski, Vissel Kobe'ye Transfer Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski, Vissel Kobe'ye Transfer Oldu!

zigortson+zamdalı +zonk +zaziz+zosue+zardiyok+zinnes hepsinden daha fazla katkı sağladı bu dandik kadroda daha fazlası olmazdı seni transfer döneminde en çok isteyenlerden biri olarak iyi ki geldin diyorum çok kötü zamanda geldin yanlış zamanda :( güle güle POLDİ !!

Serdar ahmet ve donk vb lerine capsizca verilen boss paralar , hayrovic e kacip giden hayrovice verilen ve bosa giden 4,5 milyon euro yu elestirme hakkini yok mu ediyor

cocuklasmayin

Gitse de ah demiyeceğimiz bir oyuncu. Ancak beklenen ücretin çok altında. Resmen bedava.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.6 nedir yav çok iyi hatırlıyorum Adi yalancı Nazifoğlu biz 7 istiyoruz 3'e bırakmayız Poldi'yi diyordu

Adi Yalancı herif ...

Podolski'nin markası bugüne kadar yaptıklarıyla elde ettiği başarılar +5 milyon Euro'dan başlardı şerefsizler.Çapsız oyunculara saçma sapan paralar ödeyip elimizdeki iyi adamları da yok pahasına satıyorsunuz.Galatasaray'ın sonu sizin yüzünüzden olacak gün yüzü görmeyin.

sevgili takımdaşlarım şunu kafanıza sokun bu yönetim o kadar beceriksiz ki para bile yemeyi beceremezler tutturmuşsunuz komisyon da komisyon iş bilen adam rant yaratır para o şekilde yenir takımda iyi gider kimsenin dikkatini çekmez bu durumdaki hiç bir kulüp yöneticisi para yiyemez içiniz rahat olsun
defalarca yazdım futbol aklı kimse beceriksiz ve tecrübesiz ve de çabuk gaza gelen bir grup kurtlar sofrasında çabuk yeniyorlar bunda nakit olmaması da yöneticilerin adamların tuzağına düşmesine sebep olmuştur
devre arası ise ahmet transferi rahmetlinin bize kıyağıdır normalde 4 den aşağı satmazdı ederi en az 3 tür ahmet in
rodrigez de parasını hak eden bir oyuncudur
chedjou satılsa stoper alanıcaktı ama ched böyle oynasın sene sonuna kadar idare ederiz
forvet olayı ise podolski nin bize kazığıdır mutluyum ayağına taraftarı ve yönetimi oyaladı neden gitmedi hala anlamıyorum büyük ihtimal içerde alacağı vardı bırakmak istemedi kasa da nakit olmadığı için öde me yapılmadı şimdi keyifle çay içebilir

sevgili takımdaşlarım şunu kafanıza sokun bu yönetim o kadar beceriksiz ki para bile yemeyi beceremezler tutturmuşsunuz komisyon da komisyon iş bilen adam rant yaratır para o şekilde yenir takımda iyi gider kimsenin dikkatini çekmez bu durumdaki hiç bir kulüp yöneticisi para yiyemez içiniz rahat olsun
defalarca yazdım futbol aklı kimse beceriksiz ve tecrübesiz ve de çabuk gaza gelen bir grup kurtlar sofrasında çabuk yeniyorlar bunda nakit olmaması da yöneticilerin adamların tuzağına düşmesine sebep olmuştur
devre arası ise ahmet transferi rahmetlinin bize kıyağıdır normalde 4 den aşağı satmazdı ederi en az 3 tür ahmet in
rodrigez de parasını hak eden bir oyuncudur
chedjou satılsa stoper alanıcaktı ama ched böyle oynasın sene sonuna kadar idare ederiz
forvet olayı ise podolski nin bize kazığıdır mutluyum ayağına taraftarı ve yönetimi oyaladı neden gitmedi hala anlamıyorum büyük ihtimal içerde alacağı vardı bırakmak istemedi kasa da nakit olmadığı için öde me yapılmadı şimdi keyifle çay içebilir

Bence asil senin kafana sokman gerekenler var.

Ahmet en az 4 Milyon öyle mi? 2 Milyon bile cok o adam icin. Yabanci siniri gevsetildi, bunun en büyük etkisini de normalde yerli oyunculara ödenen fiyatlarin düsmesinde görmemiz gerekiyorken biz gidip hala gerizekali gibi yerli cer cöpe Milyonlari savuruyoruz.

Ne Ahmet 4 eder, ne Serdar 4,5 eder ne de Garry o parayi eder. Stopere 2 tane adam aliyorsun güvenip oynatamiyorsun bu adamlari daha.

Bal gibi de komisyon yiyorlar, yok beceriksiz falan bunlar bos isler. Isin ucunda para oldu mu cakal gibi olur hepsi.

Levent Nazifoğlu: "Podolski için 7 M € istedik."
//
Levent Nazifoğlu: "Vissel Kobe bize 3 M € teklif etti, hiç düşünmeden reddettik. Parasını verip alacaklar."
//
Lukas Podolski’nin transferi için Vissel Kobe kulübü ile 2016/17 sezonu sonu itibariyle 2.600.000 € karşılığında anlaşmaya varılmıştır.

:D

Podolski'nin markası bugüne kadar yaptıklarıyla elde ettiği başarılar +5 milyon Euro'dan başlardı şerefsizler.Çapsız oyunculara saçma sapan paralar ödeyip elimizdeki iyi adamları da yok pahasına satıyorsunuz.Galatasaray'ın sonu sizin yüzünüzden olacak gün yüzü görmeyin.

O zaman 2 sene daha gencken bize nasil 2,5 milyon euro ya geldi ?

Levent Nazifoğlu: "Podolski için 7 M € istedik."
//
Levent Nazifoğlu: "Vissel Kobe bize 3 M € teklif etti, hiç düşünmeden reddettik. Parasını verip alacaklar."
//
Lukas Podolski’nin transferi için Vissel Kobe kulübü ile 2016/17 sezonu sonu itibariyle 2.600.000 € karşılığında anlaşmaya varılmıştır.

:D

Ayni hesaba geliyor , yani bir nevi devre arasindaki 3 milyonu kabul etmis olduk , cunku 6 ay daha gec satip 400 bin euro daha az alacagiz . Hemen hemen satmayiz dedigimiz fiyata satmisiz

ahmet'in ederi 100 bin falandır, ahmet kim ki ederi oluyor bir de. kimsenin umru olmayan bir takımda kimsenin umrunda olmayan 3-5 maç oynamış

3 milyon ederi olan adam neden 11 oynayamıyor bizde tek düzgün adamımız bile yokken o mevkide

mis gibi komisyon transferi, çatır çatır yediler kulübün paraları

Bonservislerde satim ve alim yapan kluplerin defterleri SPK tarafindan denetlendigi icin dalavere yapilamaz . Klupten para giris cikisinda bu tip usulsuzlukler soz konusu degil , olamaz, tamamen palavra bu

Ama su olabilir , bir oyuncuya verilen para elden bir yoneticinin cebine giderse bunu kimse bilemez . Bonservis islerinde ,ozellikle yurt ici transferlerde kurusu kurusuna hesaplar uyusmak zorunda

Podolski bu ismi var, bizde ki dönemi kötü olsa bile 2.6 milyon nedir yahu?

Ya birileri cebine para attı, ya da cidden zekası yönetim bunu da başardı.

Bonservislerde satim ve alim yapan kluplerin defterleri SPK tarafindan denetlendigi icin dalavere yapilamaz . Klupten para giris cikisinda bu tip usulsuzlukler soz konusu degil , olamaz, tamamen palavra bu

Ama su olabilir , bir oyuncuya verilen para elden bir yoneticinin cebine giderse bunu kimse bilemez . Bonservis islerinde ,ozellikle yurt ici transferlerde kurusu kurusuna hesaplar uyusmak zorunda

Elden dönüyor zaten komisyonlar dönüyorsa.Hesaptan hesaba geçmiyor ki.Öyle olsa anlarlar.Ama futbolcu parasını istediği yere verir kimse de karışamaz.Ben de pek komisyona inanmıyorum tamamen yalakalık transferi bu Ahmet Çalık.Twitterına bakan birisi ne demek istediğimi anlayabilir.

Podolski bu ismi var, bizde ki dönemi kötü olsa bile 2.6 milyon nedir yahu?

Ya birileri cebine para attı, ya da cidden zekası yönetim bunu da başardı.

Hayir degeri bu , demin de yazdim , 2 sene genc hali ve son oynadigi lig ingiltere premier ligi oldugu haliyle de 29 yasinda bize 2,5 milyon euro ya verildi arsenal tarafindan

Dolayisiyla bu adamda bir sorun var , yuksek rakamli bir adamdi ama cok dustu , sebebini bilmiyorum

Üst Alt