Lukas Podolski, Vissel Kobe'ye Transfer Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski, Vissel Kobe'ye Transfer Oldu!

2.5milyona aldik, 2 sezon sonra 2.6milyona sattik, ucuza gitti de en azindan yollarken ustune para vermeden yolluyoruz.

Gitmenin vakti gelmisti poldi, bari ilerleyen maclarda stoperler ile ugrasmayi birakip top oynasan da sezonu en azindan ikinci bitirsek.

Umarim chedjou ve sabri ile sozlesme uzatmazlar. 30+ yas uzeri oyuncular ile yavas yavas yollari ayirma vakti geldi.

Takimi biraz daha genclestirmemiz lazim, takima kendini ispatlamak isteyen, hedefleri olan ve basariya ac olan oyuncular lazim.

Son düzenleme:
Podolski'nin markası bugüne kadar yaptıklarıyla elde ettiği başarılar +5 milyon Euro'dan başlardı şerefsizler.Çapsız oyunculara saçma sapan paralar ödeyip elimizdeki iyi adamları da yok pahasına satıyorsunuz.Galatasaray'ın sonu sizin yüzünüzden olacak gün yüzü görmeyin.

+5 milyondan başlardıysa biz niye 2.5'a aldık, çok mu zekiyiz neyiz? Podolski'nin bugün ederi bu, 100bin de kar etmişiz.

sözlükte güzel demişler, uzak doğululardan kazık yemeyi başaran ilk takım galatasaray oldu diye.

IQ ortalaması 80 olan ülkenin Japonu Çin'liyi kazıklayacağım hevesiyle yanıp tutuştuğu bir dünya..

Podolski'ye piyasa değeri neyse onu verdiler, ayrıca Çin'e değil Japonya'ya gitti. Ayrıca Çin'li de kolay kazık yemez bonserviste, futbol piyasasını gayet iyi takip ediyorlar, ekşidekiler merak etmesin.

Son düzenleme:
Muzmin sakatlar Serdar azizi 4.5 milyona, tolga cigerciyi 3 milyona al, dunyanin tanidigi ve 1.5 senedir en skorer golcunu 2.6 milyona sat!!

Abv dursun, abv levent nazif, abv sizi o koltukta oturtan genel kurul!!

Podolski yi göndermek istiyorlardı o istemedi,Japonlar ikna etmek için "o zaman siz serbeste kalma bedelini düşürün biz alacağı ücrete yansıtalım dediler" bizimkiler tamam dedi,bizim paralar Podolski ye gitti.
bizimkiler de ödemeyecekleri yıllık ücretten kurtulduk hemde üstüne para aldık çok şükür hesabı yaptılar

4 uncu kere yaziyor soruyorum cevap bekliyorum

2,6 milyon bu adama az ise biz 2 sene gencken premier ligten nasil 2,5 milyon euro ya aldik ?

2,6 milyon bu adama az ise biz 2 sene gencken premier ligten nasil 2,5 milyon euro ya aldik ?

1.Uzakdoğu ya yapılan diğer transferleri referans alarak konuşuyor herkes,sonuçta adam Polonya ya gitmedi

2.adam eğer yıllık 8 milyon kazanacaksa gerçekten sence de bizim aldığımız bedel az değil mi

japonya piyasasi cin gibi yuksek degil , adam cin e gitmek istemedi dolayisiyla oyuncuyu istemedigi bir yere sirf yuksek para kazanacaksin diye zorla gonderemezsin

japonya da da o paralar yok , bir baska uye de yazdi maksimum 4 milyonlari gormus oyuncu bonservisi o ulkede diye

oyuncunun elbette polonyaya gitmedigini ben de biliyorum ama ingiltereden de turkiyeye gelirken fransaya gitmiyordu ayni sekilde

2 sene de yasinin ilerledigi gercegi de var , ben acikcasi 2,6 milyondan ziyade 1 senesi opsiyonlu 2 senede alacagi 5,3 milyon euro ve mac baslariyla 7 milyona yaklasacak senelik ucretleri onemsiyorum

hepsini toplayinca 10 milyon euroya yakin bir operasyon bu

Arsenal kendi seviyesinde görmediği ve satış listesine koyduğu adamlardan çok fazla para kazanan bir takım değil.

İngiltere Ligi'nde kendi aralarında ki transferlerde büyük paralar dönüyor ama İngiltere dışına çıkan adam yükselişte değilse genelde artık olduktan sonra ayrıldığı için böyle makul seviyede rakamlara gidiyorlar.

Neill, Cana tarzı isimlerde de vuku bulmuştu bu daha önce.

Orada ki piyasasını kaybettiği için bu fiyata geldi. Tıpkı Eboue gibi.

Bir de sattığı pazar Çin, Katar değil Türkiye.

İyi de kıyaslamayı avrupa piyasasına göre değil asya ve arap liglerindeki piyasaya göre yapmak lazım bence
Biz onu avrupa piyasasında ki ederine göre aldık ama sattığımız yer orası değil.

İş bilen iyi bir yönetim olsa performanstan bağımsız olarak bu tip uçuk piyasalara en kötü 10 m € fiyatla okutabilirdi.
Podolski'nin ismi kariyeri yeter buna.

Mesela Fikret Orman bir şekilde poldi'yi o satsa iyi para kaldırmanın bi yolunu bulurdu.
Kerim Frei'ı daha pahalıya sattı adam ve hiç oynamıyordu kerim.

Bizim yönetim ya aşırı gerizekalı yada transferler de oynamalar yapıp çok büyük paralar kaldırdılar şerefsizler
Her iki ihtimalde olası hatta gerizekalı oldukları kesin ama komisyon işindende işkilleniyorum

Çok güzel örnek verilmiş daha önce Soriano 31 yaşında 10 milyona gitmiş Podolski 2,6 bu cidden çok komik bir durum

O madde ne lan geri zekalı adamın performans vereceği varsa da vermez yeni takımına daha fazla maliyet eklenmesin diye.

Hangi gerzek koydurmuş o maddeyi acaba adam bizde iyi oynarsa yeni takımı şu kadar para daha verecek oynamaz olur biter

Mal herifler

ben bu rakam uzerinden olan elestirilere ancak oyuncu cin e 2,6 ya gitmis olsaydi katilirdim , japonya baska bir ulke .. satmayabilirdik ,bu bir opsiyon ama adam cin e gidip bir kluple oturup anlasmadiktan sonra cin den verilen bonservisleri bir cita olarak sunmak dogru degil

uzak dogu ama ikisi ayri ulkeler . bize ayniymis gibi geliyor ikisi de benzer geliyor ama ulkelerin ve kluplerin futbol politikalari bile bambaska

Üst Alt