M.Ali Aydınlar: "Karar 11/12 Sezonunun Sonunda Açıklanacak" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Karar 11/12 Sezonunun Sonunda Açıklanacak"

Cevap: M.Ali Aydınlar: "Karar 11/12 Sezonunun Sonunda Açıklanacak"

yahu sike yapanlara (kisilere yani) olan ceza cok agir diye degistirmek icin ugrasiyorlar iste.

degistirecekler ve en fazla 2-3 sene olacak.

Benim bildiğim kadarıyla şu an Kulüpler Birliği'nin istediği (Mali kafasında) kişilerle kurumları ayırmak. Takımlar (Fener?) düşürülmesin istiyorlar, o kadar.

Hadi kişilere olan cezalar dediğin gibi indi diyelim, 2-3 yıl olsa bile kimse bulaşmaz bu işlere artık. Dediğim gibi, bunların elebaşı içerde, artık kolay değil bu işler, onu gördük. En azından gelecek açısından içim rahat benim, bundan sonra şike dönmez bu ligde. Kimse, yönettiği kulübe şikeden para gelecek diye kişisel özgürlüğünü tehlikeye atmaz.

Futbol talimatnamesini değiştiremezler bu saatten sonra.Tek kozları liglerin işleyişinin bozulmasını engellemek olabilirdi eğer sezon sonu verilecekse karar bu koz da ellerinden alımış oldu.Şikeye kanaat getirilirilirse düşürmek zorundalar

Peki oldu ya; fener şampiyon olursa ne olacak? Adam federasyonu resmen diktatör gibi yönetiyor. En son kararı iddianame açıklanınca alacaktı hani?

Televizyona çıkanlar yeni Türkiye diyip duruyorlardı, artık hak adalet hukuk var diyorlardı, ne oldu bu hak adelet hukuk?

Gökçek : Ankaraspor'u şike yapma ihtimali var diye düşürüyorlar , başka bir takım şike yapıyor büyük takım olduğu için düşürmüyorlar :lol:

gscimbom ue forumları gsfans hatta çarşı forza trabzonspor taraftar forumlarıda örtgütlenip bu rezaleti fifa ve uefaya şikayet etmeli

böyle saçma sapan iş olmaz

resmen şerefsizliğin legal hale gelmesidir bu yapılan mallıklar

maa zaten derhal istifa etmeli

madem yapamıyorsun bırak kardeşim

nasıl seçti bizim yönetim bu adamı hayret ediyorum

bildiğin şerefsizin en katmerlisi

gscimbom ue forumları gsfans hatta çarşı forza trabzonspor taraftar forumlarıda örtgütlenip bu rezaleti fifa ve uefaya şikayet etmeli

böyle saçma sapan iş olmaz

resmen şerefsizliğin legal hale gelmesidir bu yapılan mallıklar

maa zaten derhal istifa etmeli

madem yapamıyorsun bırak kardeşim

nasıl seçti bizim yönetim bu adamı hayret ediyorum

bildiğin şerefsizin en katmerlisi

Bu adam seçilmedi. Yukarılardan tayin edildi.

iyide, uefada cezayi cekiyor bu sene fener.

diyelim bu sezon sampiyon oldu ligde ve sonra karar aciklandi ve 2. lige düsürüldü, bu ceza gecen sezondan gelme ceza olur.

yani fener eger bu sene sampiyon olursa ve ardindan küme düsürülürse, sampiyonlar ligine gider, sampiyonluguda kaybetmez.

gecen sezon aldigi sampiyonlugunu kaybeder. Uefada cezasini zaten cekmis olur. Sira 2. ligde oynayip, son cezayi cekmek.

ama sezonun ortasinda düsürülürse, ne bu ligde, nede bankasyada oynayabilir. Bu sezonu kaybediyor bir kere. Sonra seneye 2. ligde baslicak. Süper lige yükselecek vs vs, yani kayip cok daha agir olur.

Sampiyonlar Liginde oynayacak ve kendi Liginde 2. Ligde oynayacak :)

Platini derki... "JBmi geciyorsunuz lan..!!" :D

Hayatımda duyduğum en saçma karar.

UEFA, marka değerine en ufak zarar gelmesin diye, feneri kapıdan içeri bile almıyor.

Bunlar, sezon ortasında belli olsa bile, ben şike yapan x takımını sonuna kadar ligde oynatacağım diyor.

Marka değerini şike yapan takımlarla korumaya çalışıyor herhalde.

Düşünce ve vizyon farkına bakar mısınız ?

Sikeli Fenerbahce yine sampion olsun ve SL'ye gitsin. UEFA kabul etse bile bu defa rakib takimlar CAS ve UEFAya gider. Bu takimin burda isi ney diye.

inanilir gibi degil ya :)

Düsüsnün bi..

1. Fenerbahce Sampiyon

2. Besiktas Sampiyonlar Ligi Eleme..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

17. Sivasspor

18. Mersin Idman Yurdu

Ve Cezalar aciklaniyor...

FB Kümeye..

BJK - 20 Puan

Sivasspor Sorusturma sonucu Kümeye... (Zaaten düsüyorlardi..)

Mersin I. (Kümeye ki Zaaten düsüyorlar yukaridaki olasi Tabelaya göre ama Bu Sezon olmalari bile skandal :)

Peki bu Kararlar aciklandi diyelim..

Konyaspor..

Kasimpasa..

Bucaspor..

Gaziantep Belediyespor(Mersin Süper Lige ciktigi icin)

Bu Takimlarin Haklari nasil ödenecek..? UEFA ve TFF ye Tazminat davasi acan FB bu Takimlarin Tazminatini ödeyecekmi..? Veyahut TFF ? Eger Karar normal cikar ise yani dedigimiz Takimlar Küme düser ise normal sartlarda bu Takimlar Bu Sezon 1. Ligde oynamaliydilar..?

" şike yaptığınız için özür dileriz *****bahçe "

bidahaki açıklama bu olur tahminimce

Üst Alt